X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :) to już mam plan na dwa kolejne cykle! Pierwszy podsunęła mi Goya z CLO - żeby robić zastrzyki clexane od owulki - tak jej lekarz zalecił i w jej przypadku zadziałało, a dla mnie to będzie jeden ciężar mniej z głowy, bo nie będę się stresować, że przestrzelę test pozytywny i za późno zacznę się kłuć. A jak to nie pomoże to zagadam o ten gonapeptyl :)

    Ja clexane tez miałam w tym cyklu przepisane ;). Do czasu pozytywnego testu ;)
    Widzisz, coś jest w tych naszych radach, lepiej niż u doktorka nie? :D

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Ja clexane tez miałam w tym cyklu przepisane ;). Do czasu pozytywnego testu ;)
    Widzisz, coś jest w tych naszych radach, lepiej niż u doktorka nie? :D
    Ale że miałaś od owulki do testu?
    Edit: wiadomo, że to forum to kopalnia wiedzy :) o której masz wizytę??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 14:06

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ogarniam tych leków o których piszecie, tzn. nie wiem który jest na co (mam nadzieję, że tak zostanie !!!!). Wobec tego zapytam prostym językiem. Cookie czy Ty bierzesz też leki, które Ci zwiększają liczbę pęcherzyków? Czy masz "tylko" te leki, które zapobiegną poronieniu no i na obniżenie prolaktyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 14:24

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Ale że miałaś od owulki do testu?
    Edit: wiadomo, że to forum to kopalnia wiedzy :) o której masz wizytę??
    Miałam od owulacji to testu clexane własnie.
    Wizyte mam o 17.30

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja nie ogarniam tych leków o których piszecie, tzn. nie wiem który jest na co (mam nadzieję, że tak zostanie !!!!). Wobec tego zapytam prostym językiem. Cookie czy Ty bierzesz też leki, które Ci zwiększają liczbę pęcherzyków? Czy masz "tylko" te leki, które zapobiegną poronieniu no i na obniżenie prolaktyny?
    Już tłumaczę, biorę tak:
    bromergon ("bromek") na obnizenie prolaktyny
    glucophage (metmorfinę) ze względu na obraz pco w usg
    encorton (steryd) ze względu na przeciwciała ANA
    kwas foliowy 5mg ze względu na historię ciąż biochemicznych
    accard - w sumie nie wiem czemu
    clexane - nadkrzepliwość krwi, od pozytywnego testu ciążowego, ale od przyszłego cyklu - od owulki
    Nie mam żadnej stymulacji, mam naturalne owulacje. Miałam w swojej historii 3 cykle z CLO, nic nie dały i w zasadzie były zupełnie niepotrzebne.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewuszki chyba też powoli będe musiała się zainteresować badaniami lekami itp ;-)

    Muszę się Wam pochwalić !!! Od dzisiaj w 3 rocznicę ślubu jesteśmy z mężem ( w końcu kur...) właścicielami naszego domku <3 jupijajej... teraz tylko drzewo i... bobas hehe

    cookiemonster, Ania001, Rosolina lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Oj dziewuszki chyba też powoli będe musiała się zainteresować badaniami lekami itp ;-)

    Muszę się Wam pochwalić !!! Od dzisiaj w 3 rocznicę ślubu jesteśmy z mężem ( w końcu kur...) właścicielami naszego domku <3 jupijajej... teraz tylko drzewo i... bobas hehe
    Gratulacje :)
    i Inaa, lepiej nie czekać, a działać :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działamy , działamy. Taką miałam nadzieje na poprzedni miesiąc bo serduszkowalismy jak nigdy, a i tak dupa blada.

    Orientujecie się może czy wynikiem błednego wyłyżeczkowania macicy jest brak skrzepów w miesiączkach? Boję się jakoś, że zrobili mi zrosty itp itd bo od zawsze miałam mega dużo tego, a teraz nima nic.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kojarzy mi się to z brakiem przyrostu endomietrium po prostu bo nic się nie złuszcza jak tego nie ma ? Ehhhh

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa gratulacje!! Dobrze, że w końcu udało się załatwić ten kredyt! :) Ja niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytania :(

    Cookie a nie myślałaś, że gdybyś się stymulowała to byś miała większe szanse zaciążyć w każdym cyklu i może szybciej byś się doczekała tego upragnionego dzidziusia :> No bo jeśli dobrze rozumiem wtedy byś miała owulację z kilku pęcherzyków, a nie tylko z jednego.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    inaa gratulacje!! Dobrze, że w końcu udało się załatwić ten kredyt! :) Ja niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytania :(

    Cookie a nie myślałaś, że gdybyś się stymulowała to byś miała większe szanse zaciążyć w każdym cyklu i może szybciej byś się doczekała tego upragnionego dzidziusia :> No bo jeśli dobrze rozumiem wtedy byś miała owulację z kilku pęcherzyków, a nie tylko z jednego.
    Miałam stymulacje CLO i u mnie to nie działa tak - zawsze był jeden pęcherzyk i wszystkie 3 biochemiczne były z naturalnych owulacji. Stymulacja to nie witaminki i jak nie ma przesłanek to szkoda pakować w siebie te dodatkowe leki. Lekarze w moim przypadku są akurat zgodni, że mija się to z celem.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ja juz po wizycie, na razie mamy sam pecherzyk, ale według lekarza to prawidłowy obraz. Teraz chyba do lekarza dopiero za 2 tygodnie pojdę. I znów czekanie :)
    Niestety czeka mnie jeszcze robienie bety :/, tzn lekarz ten, u którego teraz byłam chce żebym zrobiła, ale sama nie wiem. Do niego już nie chce isc, tylko do mojej prowadzącej. Ona ma nawet lepszy sprzet. Także takie wieści :)

    Ania-nowa, antonna, cookiemonster, Ania001 lubią tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia no to super !! Wszystko jest na dobrej drodze :) Jeszcze trochę cierpliwości i będzie serduszko <3

    Sylwia_80, annana88 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 1 września 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia80 super ze wszystko jest okej. Badz cierpliwa i za niedlugo zobaczysz mala fasoleczke ;)

    Inaa gratulacje z okazji kupna domu :D

    Karola jak tam u Ciebie ?

    Pelna Nadziei gratuluje coreczki :)

    Weronika jak tam u Ciebie ?

    U mnie wszystko okej , korzystamy z corka z pieknej pogody ile sie da. Dzis przyszedl wozek ! Wkoncu- jaka jestem happy :D jest rewelacyjny ! mcvvix.jpg

    Bylam tez dzisiaj u poloznej , z dzidzia wszystko okej- synek przyjal pozycje juz do porodu - jest glowka w dol i zszedl juz nizej :D , wyniki wszystkie w normie . Mialam dzis rozmowe o porodzie i tym jak chce aby przebiegal . Polozna z racji tego ze nie mam zadnych komplikacji , ciaza przebiega prawidlowo , zaproponowala mi porod w osrodku rodzenia . Dziewczyny jak zobaczylam foty z tego miejsca to normalnie oslupialam . To wyglada jak jakis hotel albo spa a nie porodowka ! Miesci sie to w tym samym budynku co szpital ( ten w ktorym mam rodzic) , zaraz obok bloku polozniczego. Jedynym minusem tejże opcji jest brak znieczulenia podczas porodu ( tylko gaz wchodzi w gre ) Ale duzym plusem jest np mozliwosc porodu w wodzie , aromaterapia , mozliwosc sluchania ulubionej muzyki podczas porodu , masaze . No i apartament tylko dla siebie po porodzie,, bez dzielenia z nikim sali . Wstepnie sie zgodzilam , ale jeszcze za dwa tygodnie mam potwierdzic. Wtedy sie dopytam o wszystkie szczegoly. Czy na przyklad jakbym nie wytrzymywala z bolu to czy jest mozliwosc przewiezienia mnie na porodowke i dania znieczulenia . Bo np w razie jakichkolwiek komplikacji podczas porodu to wiem ze przewoza . Zobaczymy , ale juz mi sie udziela ten caly klimat. Wrzucam Wam foty jak to wyglada od srodka

    sd1ssy.jpg

    3134zv7.jpg


    15yj88p.jpg

    28qys3.jpg

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 września 2016, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale zajebista sprawa! Przypomina mi sie ten program o poloznych. Tam tez byly te wanny. W Polsce tez cos takiego jest w szpitalu? Czy jedynie w szpitalach prywatnych mozna liczyc na takie luksusy? :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 września 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no ! Czad! Najbardziej spodobało mi się o masazach- tylko czy one usmierza ten straszny ból ? Aniu a małą jak rodzilas ? Sn czy cc?

    Mnie ostatnio coraz częściej łapie strach. No wiecie, nie tylko strach przed porodem ale i taki, czy dam radę, czy starczy na wszystko pieniędzy. Aniu wózek piękny, widzę , że zmienilas koncepcje kolorostyczna, u mnie będzie konstrukcja wózka identyczna, tylko kolory biala eco skóra z szarym albo granatem.

    Codziennie robię zakupy , głównie przez Internet , dla małej. Jest jeszcze tyle rzeczy. Dobrze, że mama mi pomoże i kupi łóżeczko z całym wyposażeniem. Na ten wózek od teściowej raczej nie mam co liczyć. Od przyszłego tygodnia zaczynają mi się powoli korki, więc trochę kasy wpadnie. Gdyby tak człowiek miał godną pensje, a nie ochlapy wystarczające na wegrtowanie, to Nie musiałabym popołudniami ganiac z brzuchem na dodatkowe zajęcia, żeby dorobić. To wszystko jest beznadziejne.

    Jeszcze jedno pytanie do Ani- czy będziesz spisywać coś takiego jak plan porodu? Co o tym sądzisz i najważniejsze, czy w szpitalu w ogóle wezmą to pod uwagę?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 2 września 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-to robi wrażenie!
    Antylopa, ponoć dziecko dużo lepiej rozwija się gdy mama jest aktywna i ma kontakt z ludźmi:)
    Antonna, czy Ty już dziś lecisz??

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, ten ośrodek to naprawdę SPA!
    W porównaniu z np szpitalem Gdańskim...no nie, nie ma porównania :)
    CHociaż nie powiem, ja miałam akurat lux bo znajomą lekarkę, specjalną grupę do porodu ;), znieczulenie na żadanie i a po porodziesala 2 osobowa o podwyższonym standardzie. I tu akurat uważam że taka 2 po porodzie to super sprawa. Po 1- jak chcesz isc siku albo pod prysznic, możesz zostawić dziecko i kolezanka spojrzy. No i jest sie do kogo odezwac, bo te godziny po porodzie mijają jak dni...tak sie dłużą. Więc ja, mimo że pewnie jak bym poszukała tez znalazłabym jakąś bardziej cieszącą oko opcje, to jak dane mi bedzie donosisz tę ciąża to pewnie zdecyduje się na poród w tym samym szpitalu, mam nadzieję, ze z tą samą ekipą :)

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, ja aktywna jestem już wystarczająco ;) uwierz , że wolałabym polazic na spacerze albo zrobić rundę wokół osiedla na rowerze, niż siedzieć z za chwilę zakatarzonymi dzieciakami. Na szczęście tylko przez 2,5 msca.

    Teoretycznie już za niecały tydzień będę w 7 mscu ciąży. :-o kiedy to zlecialo?!

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ