X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia no chyba późno. Nie mam pojęcia kiedy, bo nic nie sprawdzałam. Wrzucałam tylko serducha na wykres i tyle :P

    Wiecie co najgorsze ? ostatnie 2 miesiace nie brałam kwasu foliowego :/ Dzisiaj kupiłam i zaczełam brać ale troche słabo ;/

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny test! Jak zajdę w ciążę to kupię 100 testów i będę je robić codziennie i się delektować wynikiem :) Beznadziejny ten Medicover, no ale co zrobić. Może pójdź jeszcze dziś do innego labu? A co mąż na ciążę? Powiedziałaś mu?

    Josephine spóźnionego Wsyzstkiego Najlepszego!! :*

    Ja 15.11 będę miała HSG. A potem to nie wiem. Zaczęłam się zastanawiać, czy czekać na poprawę nasienia, czy może w grudniu podejść już do in vitro. Mąż zaczął mówić, że już tyle czekamy, że może od razu do tego podejść, a nie czekać 3 miesiące, żeby się okazało, że nic się nie poprawiło.. No nie wiem, nie wiem.

    Nie zostawiajcie nas dziewczyny, bo smutno tu będzie. A ja tu jeszcze pewnie trochę będę :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 10:59

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszę, że wam się udało dziewczyny. Gratuluję i czekam na więcej ciąż.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, na pierwszej stronie możemy dopisać jeszcze oprócz oczekujących i tym, którym się udało "rozpakowane" bo za chwilę będziemy trzy :-) taka propozycja:-p

    Kamilka, widocznie kwas nie był potrzebny, zaszlas, a teraz już wiesz, więc lykaj, a dodatkowo lekarz na pewno przepis ze ci też inne witaminy dla 1 trymestru. Ja np brałam je tylko do jakiegoś momentu. Wyniki miałam dobre, było lato, jadłam w miarę dużo warzyw owoców itd, skończyły mi się wymioty i stwierdziłam, że chemii lykac nie będę i tak mamy tu w okolicy Czarnobyl, jaki funduje nam PKN ORLEN xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 11:09

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna juz wytrzymam i poczekam na te wyniki. Zapłaciłam 55 zł za bete i proga razem wiec isc dzisiaj znow gdzies indziej i płacic to marnotrawstwo :P

    Mężowi powiedziałam, bo stwierdził że jakaś dziwna jestem. Miałam czekać do wyników bety ale nie wyszło. Ucieszył się, stwierdził ze najlepszy prezent urodzinowy ever (ma urodziny w czwartek), tylko pytał czemu ta kreska taka słaba, czy to nie powinny być 2 czerwone itd.... No ale uswiadomiłam go i powiedziałam ze trzeba to jeszcze potwierdzic z krwi. Bardzo spokojnie to przyjął, a ja w panice byłam bo najgorszy czas teraz na ciąże. Ale jak on jest spokojny i się cieszy to bedzie dobrze ;)

    Antonna Ty pamietasz wyniki mojego ? morfologia 2 %. z dwa miesięce pobrał witaminy, potem przestał, odpuscilismy na jakiś czas i nagle bach ? zero wspomagaczy zero myslenia. Takze i u Ciebie to jest możliwe czy naturalnie czy in vitro -- dziecka się doczekacie ;)

    Ja oczywiście tutaj będę Wam marudziła i snuła czarne scenariusze, wiec nikt tu sam nie zostanie ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, żadnych czarnych scenariuszy :-o będzie dobrze

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam wyniki Twojego męża. Znaczy się pamiętam morfologię. A czy poza morfologią miał resztę w normie? Bo mi się kojarzy, że też poniżej normy była ilość i ruch. A nie chcecie sprawdzić jego nasienia teraz? Może w przyszłości, jak będzie drugie dziecko planować to taka wiedza z jakimi parametrami się udało, będzie dla Was przydatna?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ilosc i ruch też były ponizej normy. Nie no nie bedzie sie juz teraz badał. Wysmiałby tą propozycję ;P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, mój pewnie też by się na coś takiego nie zgodził, ale ja myślę, że to byłby interesujący wynik ;D

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj interesujący na pewno :) znikam na jakiś czas, musze jechać do lidla na zakupy małe a potem sie pouczyć do obrony. Koło 19 bede szła do labolatorium, jak bedą wyniki to Wam napiszę <3

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Pamiętam wyniki Twojego męża. Znaczy się pamiętam morfologię. A czy poza morfologią miał resztę w normie? Bo mi się kojarzy, że też poniżej normy była ilość i ruch. A nie chcecie sprawdzić jego nasienia teraz? Może w przyszłości, jak będzie drugie dziecko planować to taka wiedza z jakimi parametrami się udało, będzie dla Was przydatna?

    ja juz tez pisalam, u nas morfologia 2%, obnizone wszystkie parametry. Mój się załamał. Miesiac supli i jest Ala ;), wiec w listopadzie płakałam z bezsilosci w z drugniuz radości ;)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie bedzie kresek bety mam w dupie już to wszytko te całe starania koniec Julka będzie sama postanowione żadnego bzykania w dni płodne i już daj julci wszytko co będzie chciała tylko nie rodzeństwo dostalam @
    Przepraszam za te słowa ale musiałam się wyglądać gratulacje dla zaciazonych ja uciekam zamiast mnie cieszyć że wam się udało ja sie Dołuje i cholernie zazdroszczę nie chce was dolowac dlatego znikamm

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za życzenia ;) fajnie że pojawiły się nowe "fasolki" :) Karola nie poddawaj się będzie dobrze kiedyś na pewno się uda !

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine spóźnione i szczere życzenia i spełnienia tego marzenia :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    U mnie nie bedzie kresek bety mam w dupie już to wszytko te całe starania koniec Julka będzie sama postanowione żadnego bzykania w dni płodne i już daj julci wszytko co będzie chciała tylko nie rodzeństwo dostalam @
    Przepraszam za te słowa ale musiałam się wyglądać gratulacje dla zaciazonych ja uciekam zamiast mnie cieszyć że wam się udało ja sie Dołuje i cholernie zazdroszczę nie chce was dolowac dlatego znikamm
    Karola, ale co sie stało? test negatywny czy co? @ przyszla?

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    U mnie nie bedzie kresek bety mam w dupie już to wszytko te całe starania koniec Julka będzie sama postanowione żadnego bzykania w dni płodne i już daj julci wszytko co będzie chciała tylko nie rodzeństwo dostalam @
    Przepraszam za te słowa ale musiałam się wyglądać gratulacje dla zaciazonych ja uciekam zamiast mnie cieszyć że wam się udało ja sie Dołuje i cholernie zazdroszczę nie chce was dolowac dlatego znikamm
    Karola bardzo mi przykro :( Teraz musisz sobie dać trochę czasu. Tulę Cię mocno.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine, ode mnie również sto lat :-*

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa, doczytalam...przykro mi Karola :/

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Karola :( Ja się mega cieszę, że dziewczynom się w końcu udało, ale też im zazdroszczę - to chyba normalne, nikt się tu o to nie obraża (mam nadzieję) :> Zaszłaś w ciążę w lutym, więc i teraz się Tobie udać. Może już w przyszłym miesiącu? Kto wie :>

    Sylwia ja pamiętam Waszą historię z wynikami męża, ale mi się wydaje, że to co Ci się przytrafiło, że miesiąc później zaszłaś w ciążę, to się zdarza, to wielkie szczęście, no ale nie wierzę, że akurat mi się też to przytrafi. Dziś mam okres i jestem smutasem, więc lepiej nie będę rozwijać moich czarnych scenariuszy ;)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodzwoniłam się do labo... Wyniki będę miała po 3-4 godzinach od zrobienia bety... Normalnie mam stresa. O 15.30 kończę pracę to ok 16 będę w labo ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ