X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diagnostyka, alab, synevo? Najlepiej iść bezpośrednio właśnie do nich, a nie do miejsc jak np. Medicover, czy Luxmed, które dopiero tym laboratoriom te badania zlecają.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika, jak już na fb Ci pisałam - na spokojnie, dramatu z tym prg nie ma.
    Karola555 - to będzie już trzecie Wasze??

    kamika23 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coockimonster ja mam dwójkę adoptowanych dzieciaczków pisałam o tym :) Z byłym M, był bezpłodny, robiłam iui, raz udało mi się zajść ale poroniłam, wtedy odpuściłam i adoptowaliśmy maluszki. W październiku brałam drugi ślub i wychodzi na to, że zaszliśmy w ciążę :) :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córcia mówi mama jak ślub to i dziecko i może wykrakała hihi

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    coockimonster ja mam dwójkę adoptowanych dzieciaczków pisałam o tym :) Z byłym M, był bezpłodny, robiłam iui, raz udało mi się zajść ale poroniłam, wtedy odpuściłam i adoptowaliśmy maluszki. W październiku brałam drugi ślub i wychodzi na to, że zaszliśmy w ciążę :) :)
    Na Trollach u nas na pewno nie pisałaś, bo zapamiętałabym - sama rozważam adopcję, więc z mojej strony ogromny podziw. Też jestem po rozwodzie, ale póki co nie zdecydowaliśmy się na ślub.
    A w jakim wieku dzieci były adoptowane? To jest rodzeństwo? Oczywiście jak pytania są zbyt osobiste, to przepraszam, ale jeżeli masz ochotę napisać coś więcej o sobie, to zapraszamy:)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Sylwia 3mam kciuki :*

    Karola w jakim ty labo robiłaś badanie że miałaś tak szybko wynik ? Ja cholera już pół krakowa obdzwoniłam i wszyscy mi mówią ze wieczorem albo na drugi dzien, a jak pytam czy sie szybciej nie da, to jakos nie bardzo.... jedno lab znalazłam ale po 2 stronie miasta co mi Pani powiedziala ze jak poprosze na CITO to powinno być szybko

    diagnostyka w szpitalu MSWiA tam mają mega szybko

    trzymam kciuki!

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    diagnostyka w szpitalu MSWiA tam mają mega szybko

    trzymam kciuki!

    Czy to jest na ulicy Galla 25 w Krakowie ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    A diagnostyka?\
    W Gdansku jest po południu tego samego dnia, kolo 14.00

    Diagnostyka w Krakowie działa tak że mają pełno punktów pobrań z których dopiero ślą próbki do swojego labolatorium. Dlatego wydzwaniam i szukam konkretnie labu a nie punkt z którego jeździ kurier. Pecha mam takiego ze wszystko po drugiej stronie miasta, a punktów pobrań pełno koło mnie. Ale to nic ;) Pojade pewnie na tego Galla z samego rana tak jak mi Yousee poradziła i bede prosić na CITO

    Dziękuje Yousee <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 12:57

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Na Trollach u nas na pewno nie pisałaś, bo zapamiętałabym - sama rozważam adopcję, więc z mojej strony ogromny podziw. Też jestem po rozwodzie, ale póki co nie zdecydowaliśmy się na ślub.
    A w jakim wieku dzieci były adoptowane? To jest rodzeństwo? Oczywiście jak pytania są zbyt osobiste, to przepraszam, ale jeżeli masz ochotę napisać coś więcej o sobie, to zapraszamy:)

    Moje pociechy nie są rodzeństwem. Córcię mieliśmy praktycznie ze szpitala (świetna sprawa), synka około 3 miesiąca życia, przebywał w DMD u sióst. Dzieciaki wiedzą, że są adoptowane oczywiście jak na swój wiek :) Ja z moim obecnym M zdecydowaliśmy się na ślub. Jest starszy ode mnie o 8 lat ale taki trochę staroświecki, może to i dobrze :) Zaradny, gotujący, sprzątający, złota rączka, lepiej myślę nie mogłam trafić hihi :)

    cookiemonster, antylopaa lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny Kamika spokojnie z tym progiem będziesz brała dupka czy lutke i będzie ok. Ja jestem na luteinie od 7tc a nawet nie wiem jakiego miałam proga dostałam go ze względu na plamienia potem ta szyjka i tak do 37tc mam brać.

    Na fb jest założona jakaś grupa trolinek? Podeslijcie mi link to wstawię wam jakieś zdjęcie z brzuszkiem bo chcialyscie a tu nie dam rady bo siedzę na tel nie na komputerze.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Czy to jest na ulicy Galla 25 w Krakowie ?

    tak dokładnie, tam jest w szpitalu więc robią mega szybko. ja jak robiłam morfo to po 3 godzinach był wynik na necie. tylko nie wiem jak beta, bo jeszcze nigdy nie robiłam ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Moje pociechy nie są rodzeństwem. Córcię mieliśmy praktycznie ze szpitala (świetna sprawa), synka około 3 miesiąca życia, przebywał w DMD u sióst. Dzieciaki wiedzą, że są adoptowane oczywiście jak na swój wiek :) Ja z moim obecnym M zdecydowaliśmy się na ślub. Jest starszy ode mnie o 8 lat ale taki trochę staroświecki, może to i dobrze :) Zaradny, gotujący, sprzątający, złota rączka, lepiej myślę nie mogłam trafić hihi :)

    mogę na priv w sprawie adopcji dopytać? fajna sprawa takie maluszki.


    A w ogóle dziewczynki trollinki przepraszam, że Wam tu tak się rozgaduję na wątku.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wiadomość na priv ;)

    Yousee to tam pojadę i będę prosiła na CITO ;) Może się uda. Nie masz za co przepraszać, przyszłaś z pomocną informacją dla trolla, który umiera z nerwów :/ :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee jasne pisz :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei, ujawnij się na naszej grupie fb;)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez poproszę linka do FB ;)

    Już po wizycie, jestem po owulacji, endo prawie 12mm :O, macica oczyszczona :)
    Od nastepnego cyklu zaczynamy działać ze stymulka odpowiednio przygotowaną ;)

    tak wiec podsumowujac, jest dobrze.

    cookiemonster, Ania-nowa lubią tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się pochwaliłam :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny brzusio i piękna mama ;-)

    Ja dzisiaj też mam ( chyba ) owulkę. Nie wiem czy męża uda mi się namówić na <3 bo ostatnio lipa była przez to, że powiedziałam " to już czas" i niestety dla niego to masakra bo czuje presje . Hmm dzisiaj jakoś powabnie muszę zakręcić się koło niego nic nie wspominając o owulce heh ...

    Ja mam w tym cyklu jakieś podejście, że i tak się nie uda. Zero nadzieji

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, musisz nam podać swą godność (priv) to cię zaproszę do grupy gdyż grupa jest SUPER TAJNA;)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa dziękuję :*
    U nas też było podobnie jak mój mąż usłyszał coś typu że to powinno być dziś nie ważne czy mówiłam poważnie czy żartobliwie nigdy wtedy nie było bo on się spinal. I przyznał się któregoś dnia ze nie chce wiedzieć kiedy to powinno być najbardziej i tak też przestałam mu o tym mówić :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ