X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super gratulacje ! Cóż za miłą końcówka roku na tym wątku.

    Sylwia ,rosolina i Antonna wam też się uda wiemy tu wszystkie jak się czujecie ale na każdą przychodzi pora a te zaciazone jak widać stąd nie uciekają :) nie zostawimy was będziemy się dalej tu wspierać czy to z zajsciem w ciążę czy w trakcie ciąży a może nawet będziemy tu pisać jakie kupki robią nasze dzieci. Ten wątek był jest i musi pozostać w takim składzie jakim jest bo to ważne by stale się wspierać . W każdą z nas wierzyłam i trzymam kciuki dalej :)

    Antylopa ja też ciągle sprzątam pierniczki jutro będę piec, łazienkę wysprzatalam na cacy tak strasznie bym chciała żeby tak posprzątane zostało na dłuuugo ale wystarczy że mój mąż się wykąpie i wszystkie kropki smugi na płytkach zostaną z pary i po mojej robocie :/ myślałam że tylko ja po 10 razy dziennie sprawdzam torbę i szafę z ubrankami dla malej. Brzuch mi się tak mocno napina momentami i kuje mnie coraz częściej ale nic z tego nie wynika. A ty czujesz jakieś symptomy zbliżającego się porodu ?

    Karola555, antonna lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki !!!

    Progesteron 22,20
    Beta 429

    Siedzę i wyję :) Normalnie nie mogę uwierzyć :)
    Brawo:)))

    Karola555 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola piękna beta !! Gratulacje !!

    Rosolina już niejedna tutaj tak marudziła, po czym chwaliła się II kreskami :) Co Wy teraz po HSG macie w planach? Może jakieś IUI? No ja naprawdę liczę na to, że to in vitro się nam powiedzie, bo jak NAWET in vitro nie da mi dziecka to się poważnie załamię :/ A co z Twoim mężem? Bierze jakieś witaminki? Powtarzacie wyniki? (Nie pamiętam już na czym stanęło :( )

    antylopa a czemu już 1 dzień po terminie idziesz do szpitala? Z tego co wiem z opowiadań oczywiście, to niektóre idą dopiero tydzień-dwa tygodnie po terminie na wywołanie.

    Pelna Nadziei Ty już też niedługo do porodu możesz się szykować :)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, tak mi lekarz kazał ;) wg niego termin na 15.12 , takie procedury chyba u nas w szpitalu. Obserwacja ... A ile czasu ona trwa, jeśli nic nie rusza- nie mam pojęcia. Pewnie nawet i tydzień. Ale coś czuję, że mnie pobiera powoli. ;)

    Pełna nadziei, jasne, że łazienka nigdy nie pozostanie długo czysta i lśniąca, bo te chłopy nie potrafią nie zachlapac tego tak, żeby była Powodz:-/ skąd ja to znam ...:-) mój mąż dziś dumny bo zrobił sam spore zakupy dzwoniąc do mnie tylko raz:-) jak się cieszył hehe . Pochwalilam go, żeby dalej był taki chętny do pomocy.

    Idę spać, bo padam. A napinanie brzucha to już chyba co 20 minut. Jak w nocy mnie mocniej zacznie boleć, to chyba powinnam.odmierzac co ile to. Chyba nie przegapie , że to już?:-o

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informuj nas na biezaco! Oczywiscie w miare mozliwosci :) Powodzenia :*

    Karola555 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratuluje :)
    Antylopa trzymam kciuki :)
    Pelna nadziei czy ty mialas w ktoryms msc wydzieline ze sutkow? Przepraszam jesli kogos urazilam. Ale nie wiem czy to normalne???

    Karola555 lubi tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juhuhu antylopa- stresuję się Twoim porodem jakby to był mój hahaha ;-) ! Ja bym już spać nie umiała.

    Proszę kochane i kciuki również dla mnie na jutrzejszą wizyte bo mam palpitacje serca. Mam nadzieje, że historia z lutego się nie powtórzy ;( !

    Aaa... i ja już dzisiaj mówiłam , żeby się to skończyło a to pierwszy dzień mdłości. Ble

    Karola555 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola wspaniała beta ;) Jaka wysoka :O
    Progesteron też całkiem niezły ;) Trzymam kciuki za powtórke w środę :)

    Dziewczyny my wszystkie wiemy jak się czujecie, bo chwilke temu też myślałyśmy że się nigdy nie uda...a tu patrzcie taki wysyp ? Więc nie ma innej opcji jak taka, że za chwilę też będziecie w ciąży i cały nasz wątek zmieni tematyke ze starań, na wyprawki, kupki itp :) trzymam kciuki i nigdzie się nie wybieram, bo ustaliłyśmy że się tu wspieramy w każdej sytuacji prawda ? :)

    Antylopa czyli jednak nie odwołałaś tych gości.... oj kobieto zdzieliłabym Cie patelnią jakbym miała bliżej :P Na ciastach sie nie znam, nawet tych z torebki więc się nie wypowiem :P Jak zobaczyłam że do szpitala macie datę to sobie pomyślałam "przecież ją odeślą do domu bez akcji porodowej", ale skoro lekarz kazał to okej ;) 3mam kciuki żeby poszło szybko i w miare bezboleśnie ;)

    Inaa kciuki za wizytę :* o której masz ?

    Czy wy słyszałyście że nasz rząd potajemnie usunął standardy opieki okołoporodowej ? Jest petycja w internecie, którą można podpisywać... Jak wczoraj przeczytałam o co chodzi to sie załamałam ;(

    Karola555 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam o tym kamika.. to są gnoje... :/

    Ja się już mocno stresuje... brrrrrrrr wizyte mam na 12.20

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Tak czytałam o tym kamika.. to są gnoje... :/

    Ja się już mocno stresuje... brrrrrrrr wizyte mam na 12.20
    Kochana trzymam kciuki za wizytę, Grudzień jest magiczny będzie Dobrze :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spodziewałam się takiej bety, dzisiaj test powtórzyłam, ciemnieje :)
    Miłego dnia kobietki :)

    Antylopa jejku trzymam kciuki dzisiaj za Twoich gości i za jutro :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa trzymam mocno kciuki!! Tym razem MUSI być dobrze !!!!!!!!!!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki tak mi coś wyciekalo jakoś w 6 miesiącu mniej więcej podobno to nic złego nie oznacza bo np. Dziś w nocy to pocieklo mi na tyle że aż się obudziłam a jakiś czas nie było nic. :)

    Inaa będzie dobrze trzymam kciuki nie stresuj się proszę :*

    Antylopa witamy w terminie porodu ! Czekamy na jakiś rozwój sytuacji niech maleństwo ci wyskoczy jak z procy :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa.... powodzenia! Czekam z niecierpliwością na Twoje dziecię! :)

    Inaa.. trzymam kciuki, bedzie wszystko ok!

    Antonna... maz dalej sie suplementuje, moze zrobi dokładniejsze badania, ale to pewnie w styczniu. Myśle, ze jeszcze ten jeden cykl naturalnie, potem clo. Płodne w tym miesiącu wypadną mi w święta :D

    No kurczę... naprąwde wysyp ciąż i wiadomości o nich. Ale to dobrze.

    Kamika... ja nie wiem, kto na nich głosował? Wszystko nam zabiorą, obedra do końca.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina myślę, że to dobry plan :) Będę trzymać kciuki, żeby jego wyniki były w normie :)

    Inaa czekamy na info !!

    W moim otoczeniu wysyp ciąż był w zeszłym roku. Zrodziła się z tego trójka dzieci (z czego jedno z rodziny, reszta znajomi):> Jeszcze są dwa młode małżeństwa w rodzinie, które w każdej chwili mogą oznajmić, że czekają na dziecko. Ja mam tylko nadzieję, że zdążę zajść w ciążę zanim pierwsza partia mamusiów i tatusiów zacznie spodziewać się drugiego dziecka.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemaneczko moje kochane cioteczki ;-) te które nie są na fejsie i jeszcze mnie nie widziały ! Jestem młodszy o tydzień , ale już mamuni pokazałem jak mi bije serduszko. Nietesty lekarz nie umiał go usłyszeć, ale moja w tym głowa ( a mam ja teraz największą) żeby 23 przed wigilią już wszystko było słychać. Mam nadzieje, że bede silny i zostane tutaj w brzuszku gdzie mi jest cieplusio i jak widać mam dużo miejsca :D ! Do zoba 23 !

    91ed9f8b2b3d74e4gen.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 13:50

    Karola555, Miki85 lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa ufff! Kamień z serca! Bardzo się cieszę :* Gratulacje :)

    Karola555, inaa lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ina cudownie, wiedziałam, że będzie dobrze :) Całuję Cię mocno i ściskaj tego malucha ode mnie :) Ja się zrobiłam bardzo płaczliwa, aż mi łezka poleciała :)
    Teraz 23 fajnie wizyta, na święta będą dobre wieści i spokój :)

    inaa lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INAA! SUPER!!!

    u mnie wśród znajomych też tylko dwie pary nie są w ciąży. Mam jeszcze 3 singielki, reszta już ma dzidziusie.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kaszel męczy, śpiąca jestem.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ