X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... mysle czy jutro powtarzać betę... nie bedzie ona dokaldnie po 72h, poza tym nie robiłam 48h po pierwszej. Nie chce sie nakręcać.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina w sprawie bety nie pomogę bo się nie znam. Ja zrobiłam tylko jedna na potwierdzenie testu i czekałam na wizytę :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam na chwilę z wiesciami.

    Moja córeczka Wiktoria urodziła się 14.12 o 11:50 wazyla 3700 i 56 cm, lekarz trafił z wagą.....

    Poród do zniesienia naprawdę.....Wszystko odbyło się tak szybko, że nie jestem aż w stanie uwierzyć ze parę chwil i takiecszczescie obok.


    O 9:50 przebili mi pęcherz plodowy i potem już akcja poszła szybciutko.


    Tak jak pisałam jeszcze rano o 4:00 do was, że chyba się zaczyna, tak się zaczęło.

    Wzięłam gaz już pod koniec ale wuja to dawało tylko przysypialam między skurczami które po odejściu wód są ostre jak ch...

    Był przy mnie Sławek i mama.

    Nie wyobrażam sobie rodzic samemu..
    Nie miałam oplaconej położnej ani nikogo. opieka świetna, zarówno przy porodzie jak i po, jak miałam jakieś pytanie to zaraz przychodziły i pomagały (info dla pełna nadziei). W dodatku był mój lekarz na dyżurze i mnie zszywal (nacieli mi krocze, ale myślę też ze dzięki temu Wiki szybciej wyskoczyła) więc mię bójcie się tego nacięcia. Ja dwa dni po porodzie chodziłam i funkcjonowalam w miarę normalnie.

    Nie wiem co więcej wam napisać, bo moje życie wywrocilo się do góry nogami.

    Może kiedyś to wszystko spisze.

    Narazie odpukac malutka jest dobra, śpi u siebie w łóżeczku, karmię ja cyckiem a ona ładnie ssie.

    Kocham ja i nawet nie wiecie jak mąż załapał od razu i we wszystkim tak pomaga. ze jestem w szoku, bo dzień po powrocie do domu , a to było już w piątek, złapał mnie kryzys, bo piersi miałam jak kamienie i każde pezystawienie kończyło się bólem ogromnym ale Noe dałam się i teraz jest ok .

    Słuchajcie chciałam jeszcze pogratulować wszystkim dziewczynom które zaszły w ciążę i bez kitu życzę Wam wszystkim takiego lekkiego porodu. ja już o wszystkim zapomniałam i z ręką na sercu mogłabym zamienić te 4,5 mies rzygania na jeszcze jeden poród.


    Trzymajcie się!!:-)

    cookiemonster, antonna lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 03:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa cudownie czytać o waszym szczęściu niech Wika będzie grzeczna dalej. I mam nadzieję że i mój poród nie da mi tak bardzo w kość :)

    Tak bym już chciała mieć to za sobą bo bardzo się boję i szczerze już się męczę ,noce to dla mnie jakaś katastrofa :( ale jeszcze troszkę. I ja również będę rodzić z mężem mam nadzieję że wytrwa :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Kurcze... mysle czy jutro powtarzać betę... nie bedzie ona dokaldnie po 72h, poza tym nie robiłam 48h po pierwszej. Nie chce sie nakręcać.
    Powtórz. W kalkulatorze belly po prostu wpiszesz dokładne godziny i on Ci wyliczy co ile u Ciebie się powtarza. Mój lekarz wręcz twierdził, że powinno się co 72h a nie 48h

    Rosolina lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny po weekendzie :) Ja też z moim małżem pierogi zrobiliśmy z kapustą, grzybami i kaszą gryczaną i trochę z białym serem ;) Ubraliśmy choinę, żywa jak ładnie pachnie. Wczoraj jakaś nerwowa byłam, maluchy mnie drażniły...

    Cookie super foteczka maleństwa, super wieści. Masz rację stres jest przed wizytą, powiedziałam jednej kuzynce że jestem w ciąży, powiedziała, że to rok cudów :)

    Kamika eksperymenty z wymiotami robisz ;) Ja nie wymiotuję za to wczoraj piersi zaczęły boleć, były jak kamień wieczorem, bolesne.

    Rosolina tak jak Cookie mówi jak zrobisz wrzucisz w kalkulator i powinien Ci przyrost wyjść odpowiedni :)

    Antylopka kochana piękne imię :) Mój małż też powiedział mi ostatnio że jak będzie córeczka to chce Wiktorię :) Trzymaj się kochana i ucałuj malutką od ciotki :)

    Pełna Nadziei cudnie że z malutką wszystko dobrze!!! Wiedziałam że tak będzie ale stres na pewno był ogromny!

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to był jednorazowy eksperyment :) W sumie wykrakałam nim sobie bo dziś znów zwymiotowałam mimo ze głodna nie bylam :P No powiem Wam że jedni mówią że to o niczym nie świadczy....drudzy że jak najbardziej tak.... a prawda jest nie wiadomo gdzie... pewnie gdzieś po środku... Ja nie mówie sobie że jak mam mdłości itd to na pewno wszystko jest dobrze z dzieckiem, ale mimo wszystko posiadanie objawów mnie chociaż uspokaja troche ;)

    Cookie nie zrobilam tego posiewu... nie wiem moze głupia jestem, ale udało mi się skontaktować z lekarzem i powiedział że bez paniki do wtorkowej wizyty mam zaczekać i wtedy przedyskutujemy co dalej. Kazał tylko pić dużo dużo więcej wody i brać furoxin na wszelki wypadek póki co. Jutro będzie plan działania ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie zaczęły piersi boleć i się cieszę hehehe

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddałam krew, ciekawe jak moje tsh, wizyta we środę. Ale najgorsze jest to... ze gin ma wolne dopiero na 3 stycznia!!!! :( bede sie dobijać codziennie chyba czy sie cos zwolniło :D

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie na szczęście z terminami nie jest źle. Teraz moja kierowniczka dzwoniła i też ma wizytę na czwartek tyle że na 20 ;) Będą relacje w piątek, ale będą miały miny dziewczyny ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina jak się czujesz :)?

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dobrze! Wczoraj zrobiłam na sofie drzemkę 30 min i tyle, nawet wczesniej spać nie poszłam, a dziś bez problemu wstałam.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi lekarz nie zlecił tsh ... tylko morfo i mocz

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja biorę euthyrox i endo powiedziała, ze jak tylko test wyjdzie pozytwny to mam sie do niej zgłosić z wynikami.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    a mi lekarz nie zlecił tsh ... tylko morfo i mocz
    koniecznie zrób tsh i ft4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 15:49

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa TSH koniecznie zrób ! Ja wczesniej leków nie brałam i było w normie i co potem wyszło ? Na początku ciazy wynik 5,58.... teraz juz mam zbite poniżej 1 ale no leki czasami trzeba ...

    Inaa a reszta badań ? Czy tylko te 2 masz zrobić ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trollinki zrobiłam dzisiaj jeszcze betę nie wytrzymałam średni przyrost 121 % wynik 6888 i prog 20 :) Jupiii ale się cieszę :)

    antonna, Ania-nowa, cookiemonster lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz mam wyniki... 2994,00 - przyrost (124.4%) (w normie).
    Tsh tez ładne! I dziś juz lecę do łóżka :D spac mi sie chce.

    antonna, cookiemonster lubią tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wy te bety macie szalone:)
    gratulacje!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie... mowisz? Hmm sie okaże na wizycie :D
    Karola... a ile dpo jestes?

    Ps. Ktos ma dobry przepis na pierogi z kapusta i grzybami? I samymi grzybami? I jakie te grzyby najlepsze?

    p19uqqmzk4ecto70.png
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ