X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja już mam wyniki morfo i glukozy i moczu...

    Wszystko idealnie, oprócz pH moczu jego ciężaru. Już przed operacją guza jak robiłam to kreatynine to była ciut ponad normę.. nerki mi szwankują coś chyba. Mimo tego , że nic mnie nie boli.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie no powiem Ci też mnie trochę zdziwił i się dopytywałam czy nie lepiej by było zrobic posiew itd. No ale mnie zapewniał że patrząc na reszte parametrów badania nie możliwe jest żebym te bakterie miała i one na bank są wywołane obecnością na wargach sromowych.... Chwile z nim o tym gadałam i stwierdziłam że bez sensu się kłucić. Po świętach zrobie sobie ten posiew na własną rękę i jak coś wyjdzie to wtedy będę z nim dyskutowała.....

    Ja wiem że na detektor u mnie jeszcze za wcześnie - mówie o kupnie ale w 12 tc najszybciej...

    No właśnie pójde na USG prywatnie i tak jak piszesz będę spokojna ale na max. kilka dni więc w sumie czy jest sens ? Sama nie wiem. Święta jakoś przetrwam, a co będzie po to zobaczymy.

    Te prenatalne mam na 18.01 ale będę dzwonić i pytać czy się zwolniły wcześniej terminy bo wtedy to juz będzie 13t1d a chcę mieć jeszcze zapas czasu zeby iść prywatnie w razie niezadowolenia z luxmedowskiego....

    Inaa to dobre wyniki moczu czy złe w końcu ;P ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe morfo mam idealna, glukoza w normie w moczu nic nie obecne jedynie to cieżar ( za lekki ) i pH moczy które jest za wysokie. Muszę chyba czymś go zakwaszać.. nie wiem zobaczymy co lekarz powie

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to spoko ;)

    A ja tak sobie teraz myślę, że nie miałam wczoraj USG bo miałam 2 tygodnie temu.... ;P jakbym była po miesiącu na wizycie tak jak teraz bede chodzić to pewnie by mi zrobił ;P
    No nic zobaczymy.

    Muszę się zacząć cieszyć tym że dobrze się czuje (od wczoraj znów cisza z wymiotami). Dzisiaj pakowanie bo jutro po południu wyjeżdżamy do teściów na święta ;) Troche mi szkoda że nie do mnie.... bo lubie święta z moją rodziną (wszystkie ciotki, wujki, kuzynki.... zawsze jest fajnie)., a u teściów bedziemy tylko w 4 na wigilie, a do dziadków na 1 dzień świąt się idzie (wszystko przez konflikt moja teściowa i jej szwagier.... nawet na święta się nie potrafią tolerować :P)

    Dobra koniec marudzenia ;) Ja Wam już teraz życzę kochane Wesołych i spokojnych Świąt ;) Ciężaróweczki trzymajcie się i obyście dały radę zjeść wszystkie pyszne potrawy :P
    Do pozostałych - życzę Wam żebyście jeszcze w tym roku dostały ten jeden prezent o który walczycie :) A jak nie teraz to jak najszybciej <3

    Jak będzie czas w całym zamieszaniu do będę zaglądać :) Buziaki <3

    polly8725 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* kamika ja cie podziwiam bo ja bym oszalała bez usg :)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana cóż poradzić :P w sumie miałam ich już 4 więc może pora trochę odpuścić i dać dzieciowi święty spokój :) Przynajmniej się postaram

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa może jak Ci się będzie chciało to zrób update'a naszej pierwszej strony. Musisz dodać do zaciążonych Karolę i Rosolinę. Sylwię dodać do oczekujących i do mam aniołków. I jeśli dziewczyny chcą (a już chyba była taka propozycja kiedyś) to można dodać terminy porodu dla zaciążonych. Teraz czekamy na poród Pełnej Nadziei, a w przyszłym roku będzie ciekawie, bo najpierw urodzi Cookie, potem po 2 tyg. kamika, potem po 2 tyg Ty, potem po 2 tyg. Karola z Rosoliną :) Możemy sobie tu zrobić taki wątek oczekująco-ciążowo-porodowy :) Taki fiolet na różu ;) Skoro i tak większość trollinek to już oczekujące mamuśki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 11:28

    polly8725 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna zapomniałaś o mnie;)Kamika sporo tych usg:) A ja melduje, że będę mieć córkę:) Aktualnie ok 20cm i 390g, termin na 30 kwiecień:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 13:31

    antonna, polly8725, cookiemonster lubią tę wiadomość

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super! Córka mi sie marzyła... bo w rodzinnie dwóch chłopaków, ale teraz to juz sama nie wiem, najważniejsze żeby wszystko było dobrze ze zdrowiem

    Antonna... byłoby super fioletowa na różowej, bo mimo to, ze podczytuje tam dziewczyny, to tutaj jest spokojniej i zdecydowanie fajniej. Tam za duży ruch, gubię sie w tym wszystkim i nakręcam, ze jeszcze wizyty nie miałam, a niektóre juz ok 2 sa, jakieś suplementy juz biorą, a ja nic :( dopoki nie zobaczę w następna środę co sie tam rozwija, to staram sie nie nakręcać.

    Kamika, to Wesołych i spokojnych świat! Ps. Zaczęłaś juz czytać ta książki? Ja dziś chciałam kupić... ale polka w Empiku zaraz przy kasie była, a tam kolejka ogromna i stchórzyłam :D :D

    Ja muszę ogarnąć dom i zrobić jedzenie na sobotę i ubrać choinkę... tylko kiedy? :D wigilia u nas... 10 osób. :/

    Ps. Kupiłam kawę zbożowa... jak byłam młodsza, to mi smakowała, teraz ledwo wchodzi. I kurde mam odrosty na dwa centymetry! Co robic?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no tak wyszlo z tymi usg ze co tydzien mi kazali przychodzic bo nic nie bylo widac az do 4 USG. Wszystko przez to 2 tyg. opoznienie owulki:p

    Rosolina czytam juz "ciazarowka przez 9 mies." kupilam dopiero po serduszkowej wizycie. Nie radze kupowac w emiku. W necie na liveo.pl np jest 20 zl taniej....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciała zobaczyć jak ta książka w ogole wyglada, bo mam punkty w Empiku, chciałabym je wykorzystać.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika rozumiem, mam nadzieję że już mniej się denerwujesz?

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu gratuluje córeczki:* kolejna dziewczyna, ciekawe jak bedzie dalej ;p

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to jak masz punkty to moze warto Rosolina :) mi.sie ta ksiazka podoba szczegolnie czesc z pamietnikiem pokladowym. Tej ksiazki "w Paryzu dzieci nie grymasza " tez juz kawalek przeczytalam i jest fajna powiem Ci :) mam nadzieje ze uda mi sie wykorzystac informacje ktore tam przekazuja:p

    Ania dzisiaj troche sie uspokoilam juz :) trzeba soe cieszyc ciaza i czekac :) przeciez nie plamie nie krwawie wiec prawdopodobnie nic zlego sie nie dzieje :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju Aniu przepraszam :( pozwol, ze zwale to na hormony, ktore biore! :) No i jeszcze po drodze gdzies tam bedzie rodzic Miki85.
    No i gratuluje coreczki!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 14:15

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika na pewno jest dobrze, ciesz się i rosnijcie;) Antonna no nie gniewam się:) a pomysł z pierwszą strona dla mnie super!! Dziękuję za gratulacje dziewczyny:) Teraz to staje się coraz bardziej realne..:)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i będzie Lenka? Śliczne imię <3 Ja mam masę pomysłów na imiona dla dziewczynek, ale żadnego pomysłu na imię dla chłopca hehe

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wymyślił imie:) jakby był chłopiec to Kamil:) ale następnym razem hehe;)

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    hehe morfo mam idealna, glukoza w normie w moczu nic nie obecne jedynie to cieżar ( za lekki ) i pH moczy które jest za wysokie. Muszę chyba czymś go zakwaszać.. nie wiem zobaczymy co lekarz powie
    Wit C 1000mg, dwa razy dziennie. Sok z żurawiny 100% do kupienia w aptece - do picia z wodą. I będzie ok:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ojeju Aniu przepraszam :( pozwol, ze zwale to na hormony, ktore biore! :) No i jeszcze po drodze gdzies tam bedzie rodzic Miki85.
    No i gratuluje coreczki!!


    Hej tak Antonna ja mam termin ok 2 tyg po Ania-nowa.

    A u mnie bardzo stresujace 2 dni wczoraj bylam u kardiolog i okazalo sie ze podejzewa wade serca- dzis bylam w Krakowie w szpitalu Jana Pawla i faktycznie jest wada i na dodatek okazalo sie ze wada ktora mialam jako dzieciatko wcale nie znikla. Czyla mam 2. Dalsza diagnoza po porodzie... narazie badania czy moge rodzic naturalnie ehhhhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:44

    zi13csqvtabhkgk4.png
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ