X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jeszcze mieszkania nie kupiliśmy dluga droga przed nami :( ale mamy plan ze jak dostaniemy kase po sprzedazy mieszknia tesciów to spacimy kredyt ten co mamy i bedziemy z bakami na czysto :) kupimy nowe meble do pokoju a resztę kasy damy na lokate czy cos w tym stylu niech rosna może kiedyś coś kupimy jaby teraz ne wyszło ale njbardziej martwie sie o meldunek bo musimy wymeldowac sie z mieszkania tesciów i bedziemy "bezdomni " musze wasciciela mieszkania ktore wynajmujemy przekonac by nas zameldowl chociaż tymczasowo nie wiem wlasnie jak to jest z tymi sprawami ale cos wymyslimy ;)
    Najważniejsze ze po tych wszytkich przeżyciach jesteśmy razem szcześliwi przetrwamy i to ;)

    Rosalina gratuluje bliźniaków :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie nie ma już obowiązku meldunku. Nawet nowe dowody nie mają na sobie adresu zameldowania ani zamieszkania. Także możecie się nie meldować ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziś trafiłam do szpitala z bolami. Okazało się że waga według usg wynosi 3800 zmierzono mi miednice i powiedzieli że nie dam rady urodzić bo dziecko się nie wstawi w kanał rodny ale bóle mi przeszły jeśli znów zacznie się akcja porodowa to cc jak nie to jutro planowana cesarka. Żebyście mnie widziały jak się o tym dowiedziałam całą zbladlam zaczęłam wymiotować i się trząść bardzo się bałam a mąż się cieszył. Teraz i ja się cieszę bo wiem że to tylko z bezpieczeństwa dla naszej córeczki. Boję się ale jutro będę już ją tulić. Trzymajcie za nas kciuki .

    Miki85 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei trzymam mocno za Was kciuki!!

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna Nadziei no to powodzenia jutro !! Czekam na info, że urodziłaś :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Obecnie nie ma już obowiązku meldunku. Nawet nowe dowody nie mają na sobie adresu zameldowania ani zamieszkania. Także możecie się nie meldować ;)
    no własnie czytałam że jest to wstrzymane i dopiero od stycznia 2018 r bedzie mona nie miec meldunku a co z pitami z urzęde skarbowym bez meldunku ? nie rozumiem tego za cholerę :(

    Pelna nadziei ja miałam tak samo jezeli chodzi o cc z przyczyn medycznych ok ale z własnego widzimisię nie zgodziłabym sie na cc ale dasz radę i za chwilke bedziesz tulić córcie tylko ta noc bedzie najdłuższa w Twoim życiu

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei to będzie duża córa ;) Nie martw się, wszystko bedzie git :) Czekamy na informacje ;)

    Karola oj to przepraszam...myslałam że to już weszło ... :O Hm to ja nie wiem jak to z tym meldunkiem jest...sama nie wiem czy nie bedziemy miec probemu teraz, bo mężowi należy się zwrot za mnie bo nie pracowałam w tym roku, ale ja jestem zameldowana gdzie indziej, on gdzie indziej a mieszkamy jeszcze w innym miejscu :P hah tak to jest z wynajem..... ktoś się na tym zna ???

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak to jest z wynajmowanym mieszkaniem no nic zobaczymy jak to bedzie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo pełna nadzei... to juz juz!! Super! Jeszcze raz spokojnego porodu! Bedzie dobrze!!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis przeryczalam pół dnia. Chyba dopiero to do mnie dociera. Dalej jestem przerażona. Boje sie, ze nie ogarnę tego. Tak minusie marzyło jedno dzidzi. Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej.
    Co do męża... to ju od wczoraj mowi, ze zaczynamy oszczędzać. Sprawdził juz chyba wszystkie fora ile kosztują bliźniaki. :D

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny całą noc nie śpię kazali być na czczo jedyne czego się boję to tego że zmienia zdanie i będą kazać rodzić naturalnie a ja się boję że mi dziecko zmarnuja w ten sposób. Chociaż mąż pociesza i mówi że niemożliwe że wkoncu sam ordynator nam to mówił. Boję się ;( bo jedna z poloznych mówiła że nawet gdyby usg pokazywało wagę 3600 to w moim przypadku już dużo że serio wymiary miednicy są bardzo małe. Wiecie jak to jest w szpitalu jaki humor takie decyzje tym bardziej że mój prowadzący powiedział że on by próbował sprawdzić sn jak główka się wstawia . Tak chyba po to żeby mi się zaklinowala! Obiecuję sobie że jak będą coś kombinować żeby sn wypisuje się i jadę do innego szpitala . Trzymajcie kciuki

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina dasz rade i z dwojka :) wszyscy sie boja a daja rade :) mojej mamy znajoma ma blizniaki, cxesto ich widze jak wracam do domu i sama mowi ze nie jest tak zle jak myslala. A chlopaki sa superowi :)
    Z drugiej strony wiesz ze z blizniacza ciaza moze byc roznie ? Moj kuzyn swojego blizniaka wchlonal itd.... Oczywisice ja Ci tego nie zycze bo sama bys pewnie nie chciala by cos sie ktoremus stalo :)

    Pelna Nadziei trzymaj sie i badz dobrej mysli. Jak napisalas o malej miednicy to pomyslalam sobie ze u mnie pewnie trz sie na cc skonczy :o

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina a nie mówiłam, że mężulek zaraz będzie kasę liczył? :D Mężczyźni... xD Nic się nie martw :) Przynajmniej dzieci będą się mogły ze sobą bawić jak trochę podrosną. Potrzebujesz trochę czasu, żeby się z tym oswoić :) Ale to jest naprawdę ogromne szczęście! Przecież bliźniaki to rzadkość! A Wy się jeszcze tyle staraliście! Możecie uznać, że było po pół roku starań na dziecko hehe

    Pełna Nadziei skoro kazali Ci być na czczo to na pewno pójdziesz na CC!! :) Trzymam kciuki!! :*

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :)

    Jestem na chwilę, zmęczenie i nadmiar pracy ;)

    Jestem po wizycie wczorajszej, bije nam serduszko !!! Jestem mega szczęśliwa :)

    kamika23, antonna, cookiemonster, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje Karola ;) Świetna wiadomość

    Karola555 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Karola!!! Świetna wiadomość :)

    Ja oddałam krew i czekam na wyniki proga, estradiolu, kwasu foliowego i wit. D3 :)

    cookiemonster, Karola555 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Podobno 1 na 80 ciąż to bliźniaki... maz tylko mówi... ale na pewno 2 nie 3? Boi sie, ze na następnej wizycie pojawi sie trzecie :) aż z tego wszystkiego dziś mi sie śniła taka ciąża. :( jeszcze wczoraj czytałam artykuł, ze w jednym szpitalu w krk urodziły sie pierwsze bliźniaki... a pod nim był materiał filmowy z rodzicami trojaczków!!! W domu maja juz 4 i jeszcze teraz trojaczki... nie wyglądali na zadowolonych, raczej przerażonych.

    Ja rano znowu sie poryczalam, tym razem przy mężu jeszcze raz. Wspiera mnie jak moze.

    Tak, słyszałam o wchłonięciu, bo teściowa była w takiej ciazy, nie wim kurczę jak u mnie z tym łożyskiem :( jedno czy dwa. :(

    Karola... właśnie o Tobie myślałam... co sie dzieje, ze Cię tak długo nie ma, ale widzę, ze wszystko ok.

    Antonna... teraz Ty bedziesz budować napięcie! :)

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina, Ty się ciesz, a nie marudź! Za jednym strzałem dwójka - super! A z kosztami poradzicie sobie, na początek raz, że dużo dostaniecie, dwa dla takich małych dzieciaczków można odkupić i ciuszki i gadżety i wózki i wyjdzie taniej.
    Karola, gratulacje!
    Antonna, daj znać, jak będziesz mieć wyniki!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina kurcze fajnie, wiem, że to szok, ale dacie radę :) Moja przyjaciółka ma dwie córeczki na początku było ciężko ale teraz jest zadowolona. Nawet mówiła że by jeszcze chciała ale jej mąż się boi żeby znowu parki nie było ;)

    Pełna Nadziei trzymaj się tam :)

    Anotnna trzymam kciuki za wyniki!

    Kamika ale u Ciebie już zleciało, fajnie że załatwiłaś wcześniej te prenatalne :)

    Ja mam teraz wizytę na początku lutego, muszę zadzwonić się umówić. I wtedy gin da mi skierowanie na prenatalne...

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super! Rosolina dacie radę! Pełna Nadziei, czekamy na wiadomości:)

    Karola555 lubi tę wiadomość

‹‹ 365 366 367 368 369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ