X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś mroźnoooooo!!:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się rozchorowałam. W nocy miałam gorączkę i boli mnie wszystko. Dobrze, że do pracy dopiero w czwartek idę, choć niestety mam na ten czas sporo do zrobienia.
    Lizzinka, ja zawsze miałam nieregularne cykle, ale tylko od czasu do czasu miesiączki takie bardzo mało obfite, wręcz plamienie. Mam też tyłozgięcie szyjki macicy, więc i brzuch mnie zawsze bolał. Potem brałam 3 lata tabletki antykoncepcyjne i odstawiłam, jak zaczęliśmy się starać. A te plamienia w trakcie cyklu pojawiły się dopiero w dwóch ostatnich cyklach. Zastanawiam się, czy to nie przez ziółka Baby and Mama Med, bo w tym samym czasie zaczęłam je pić. Postanowiłam teraz je odstawić i zobaczymy, czy coś się zmieni. Ja mam też podejrzenie PCO, bo za każdym razem na USG moje jajniki są cale w pęcherzykach. Teraz idę 15 do innego ginekologa i zobaczymy, czy da mi skierowanie na jakieś badania.
    Ja przed ślubem przez pół roku ćwiczyłam codziennie Chodakowską, a teraz wcale nie mogę się zmobilizować. Dopinguję Ci Lizzinka, a jaką formę ruchu preferujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 12:03

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocimietkaa, nie lubię . Wracaj szybko do zdrowia.

    Wiecie co? Właśnie przeczytałam sobie horoskop na 2016. Niby to dla żartów tylko, ale zawsze zerknę z ciekawości, jak przychodzi nowy rok. No i tam napisali mi, że jeśli staram się o dziecko, dwóch kresek mam wypatrywać, uwaga- dopiero od września. Mam nadzieję jednak, że wróżbita Maciej się jednak pomylił, bo ja na to liczę już w styczniu :D


    A Wy? Czytacie nieraz horoskopy i co o nich sądzicie?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopaa, dzięki :)
    Ja rzadko czytam horoskopy. Wydaje mi się, że może coś w nich być, ale tylko jeśli pisze go osoba znająca się na rzeczy, a nie ktoś kto wymyśla byle co. Poza tym podobno to jest jak samospełniająca się przepowiednia, że ktoś kto wierzy w horoskopy, podświadomie dąży do spełnienia tego, co zostało tam napisane.

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie masz rację.

    Kupiłam dziś świeżego surowego ananasa w Auchan i mam zamiar go dzisiaj wpierniczyć - wyczytałam, że pomaga w zagnieżdżeniu, a ja prawdopodobnie już po owulacji, więc niech już tam się gnieździ co ma się gnieździć, 14.01 robię pierwszy test.

    PS. ten suwak ciążowy pod spodem, to oczywiście fake, ale zawsze chciałam sobie taki ustawić, więc może za niedługo nadejdzie jego pora. hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 12:28

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś więcej czasu i będę spamować na naszym forum:D
    Kolejna kwestia, o jaka chciałabym się Was poradzić to imiona :)

    Tak więc słucham, jakie są Wasze propozycje dla chłopaka i dziewczynki???

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narobiłaś mi ochoty na tego ananasa ;) Obyś za te 2 tygodnie mogła dodać tak na serio suwaczek ciążowy :)
    A imiona jakie mi się podobają to dla chłopca Jaś, Staś (może bardzo popularne ostatnio, ale mi się podobają i taka u nas tradycja, że każdy pierworodny w męża rodzinie ma na pierwsze lub drugie imię Stanisław, a Jaś to już moje upodobanie) natomiast dla dziewczynki Marysia albo Celinka :)

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo ładnie. u mnie tak na serio jeszcze nie myśleliśmy o imionach , ale wiem, że mężoju podoba się Franek dla chłopca, a dla córy chce Zosia. Zośka i mi się podoba, ale moim faworytem jest imię, które nikomu oprócz teściowej się nie podoba. Kalina. No jak dla mnie ma w sobie to coś. Nie widzę dla córki innego imienia. A mąż twierdzi że to imię krzak :/ Podobnie jak moja mama. hehe .A mi cóż, zawsze imponowały wschodnie języki, stąd też pewnie to ruskie imię :D

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    antylopaa lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopaa, Kalinka bardzo ładne i rzadko spotykane imię, a Franek tradycyjne staropolskie :) Może uda Ci się przekonać męża do swojej koncepcji, jak będzie dziewczynka :)
    Antonna, teraz idę do gina z nastawieniem na badania, więc mam nadzieję, że w końcu poznam tajemnicę moich cykli :)

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa jesteś wagą? haha Bo mi horoskop też mówi ze II kreski od września hahah

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taak, waga, urodzona 07.10 ;)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do gina idę 21.01, dzień po prognozowanej owulacji. Ale idę kontrolnie, jak co roku na cytologię :)
    Kocimietkaa dużo zdrówka, współczuję :( a co do ruchu, to ostatnio tylko ruszam się po herbatę, bo strasznie nie mam motywacji. Tak jakoś zawsze mam zimą, jak dni krótkie i tak ciemno za oknem :( ale staram się co jakiś czas popływać, jakiś spacer, lubię też Playstation Move - niby głupie, ale naprawdę można się przy tym zmęczyć :D Chodakowska jakoś mi nie przypadła, może musiałabym zrobić drugie podejście.
    Co do imion to mi męskie bardzo podoba się Michał :) a dla dziewczynki no to jeszcze nie mam koncepcji. A w horoskopy jakoś nie wierzę :( nigdy się jakoś nie sprawdzały ;)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cóż, tak nam napisali;) to teraz po kolei przyznawac sie, ktora sie kiedy urodzila dokladnie :P

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mówi horoskop o pannie? :D jak coś dobrego, to może zacznę wierzyć? :D ja za to dzisiaj umieram na @. Słabo mi, mdłości mam, brzuch mi urywa buuu :( ale mam przy sobie przyjaciółkę czekoladę, jakoś razem damy radę :D

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka, w tym super horoskopie dla Ciebie znalazłam to :

    "Rodzina Panny w 2016 roku
    W tym roku Panna nie powinna się z niczym spieszyć, również w sprawach rodzinnych. Pośpiech jest zazwyczaj niezbyt dobrym doradcą. Jeśli Panna zdecyduje się działać bez rozwagi, może spotkać się z ostrą krytyką kogoś bliskiego.

    Warto poświęcić nieco więcej czasu rodzinie. Panna często się w tej kwestii zapomina i za bardzo skupia się na swoich pragnieniach. W efekcie zaniedbuje najbliższych. W tym roku jednak pojawi się szansa na poprawę. Panna poczuje większą chęć do zacieśniania więzi i wyjdzie jej to całkiem nieźle. W domu zacznie panować harmonia, co ukoi zszargane nerwy Panny. Nagle okaże się, że dobra atmosfera w domu jest wspaniałym lekiem na stres związany z pracą zawodową."

    Bezpośredniego odniesienia do ciąży nie znalazłam , ale o tym, że masz szansę na romans życia i owszem :D

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dzięki, dobrze wiedzieć :D

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja poprosze dla Baranów hehe 7 kwiecień :)

    co do imiona bardzo zawsze podobało mi się dla chłopca Kubuś - Jakub i tak juz od prawie 12 lat czeka na właściciela jak bedzie synus bedzie miał właśnie na imie Jakub Gwidon gdy byłam w ciazy i okazało sieże bedzie córka był szok bo nie było imienia ale z pomoca ksiązki z imionami czytaliśmy po kolei ile smiechy przy tym było aż w końcu trafiliśmy na imię Julia - Julka Julcia Juleczka :) i tak mamy małą złośnicę Juleczkę która w maju skończy 4 lataka a pieszczotliwie mówimy do niej Fruzia nawet sama nie wiem czemu ? :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też poproszę o horoskop :P Jestem rakiem :P Właśnie wróciłam z jazdy, musze zrobić obiad i potem nadrobie bo postów pełno napisałyście :P

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ