X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola jakby nie było 3mam kciuki :) Napewno coś wymyślisz lub znajdziesz ;)

    No to Antylopa jak Tobie sie nie uda to mi juz na pewno nie, bo tylko 3 <3 w czsie owulacji :P

    Lanizzinka może jeszcze test wyjdzie :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moim jestem 9 lat, ślub wzięliśmy w maju 2015 :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dniach w końcu dostane swoją płytę z wesela , Boże ja już nic nie pamiętam z tego dnia , był strasznie dziwny jak tak wysile pamięć.....

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwny tzn w końcu skończył się ten szał przygotowań, ten mętlik, to nerwowe zachowanie ... Wiecie co drugi raz to naprawdę bym się porządnie zastanowila , no ale jak narazie drugiego ślubu nie planuje.:-) moja mama jest za to po rozwodzie, podobno jeżeli wychowujesz się w niepełnej rodzinie to jest się samemu też sklonnym do rozwodu.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tym drugim dzieckiem to też raczej bd starali się o kolejne od razu :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    antylopaa lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he no oby tak było!:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę żeby to była prawda :) mi się śnił pozytywny test ciążowy parę dni temu, czekam na spełnienie tego snu :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę się pochwalić, bo jako typowy troll skrupulatnie notuję wszelkie objawy i mam aż 66 punktów! Brawo ja :)
    Idę ogarnąć pranie, trochę posprzątać i jakieś ciasto na szybko sklepać, bo moi rodzice wpadają na kawkę.
    A wy do rodziców macie daleko? Ja mieszkam w tej samej miejscowości z moimi i z męża rodzicami, więc dla mnie bomba (szczególnie jak doczekamy się potomstwa) :D

    antylopaa lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do rodziców (moich) będę miała przez łąkę tylko, jak wyjrzę to będę widzieć swój dom rodzinny. A tesciowie zawsze lepiej niech trochę dalej sobie będą (w moim przypadku 6 km ), budujemy się, na razie siedzimy u teściów niestety ale mam nadzieję że na wakacje już się osiedlimy w swojej chalupczynce:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 15:07

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do opieki nad dzieckiem to moja babcia jest jeszcze żwawa babka i aż jej się oczy świecą żeby nam dziecko niańczyc. Wtedy by miała zajęcie , oczywiście o nic nie mam prawa jej prosić, ale na pewno pomoże.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo moje kochane... ja jeszcze żyje ale mam matrixa po sylwestrze hahah ;-) kac vegas 3 ... jak się obudziałam to sprawdzałam czy nie mam tatuażu gdzieś albo sztucznych cycków... tak się wybawiliśmy z wszystkimi sąsiadami z naszego poddasza, że każdy myśli co robił !

    Wam życzę na ten Nowy Rok samych sukcesów, zadowolenia z życia i oczywiście II kresek !

    Mam kolęde wiec jak już kasiądz od nas wyjdzie to musze nadrobić te pare stron <3

    Witam również nowe trollki !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 15:19

    antylopaa lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, ty trolu podły, już się bałam, że nas zostawilas w cholerę:-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 15:54

    inaa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    ja też wzięłam ślub w tym roku, a dokładnie w lipcu 2015. Od października staramy się o dzidziusia, ale jak na razie z marnym skutkiem. Wiem, że to krótko, ale ja już panikuje, że coś jest nie tak, zwłaszcza, że prowadzę obserwacje od dwóch cykli i nie miałam ani razu owulacji. Martwi mnie to. Idę 15 stycznia do ginekologa i zobaczymy, co mi powie. Liczę na to, ze zleci mi chociaż jakieś badania.
    Zazdroszczę, że macie blisko rodziców. Ja aż 100 km od swoich mieszkam.

    antylopaa lubi tę wiadomość

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 km to daleko, ale jeszcze nie koniec świata!:-) kocimietka, od października to rzeczywiście niedługo ale jeszcze 2 miesiące temu przechodzilam przez to samo. Teraz to nasz 4 cykl i wierzę że tym razem to już będzie koniec :-D

    Kocimietkaa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka Kochane no mam nadzieję że coś wymysle jutro chcepogadac z kierowniczka jak bedzie ;)
    co do chłopa to tak poznalismy sie w maju dokładnie 12 zaręczyny tez były w maju ale 15 do kompletu slub był w maju 2010 więc niedługo 6 rocznica a żeby było ciekawiej córka urodziła się 18 maja ;) tak więc z moim razem jesteśmy już prawie 13 lat i 6 po slubie maj to nasz miesiąc ;)

    ja w biedronce pracyje w sumie prawie 9 lat tzn 9 bedzie ( byłoby w październiku ) od ponad 4 lat jestem na zwolnieniach najpierw L4 potem macierzyński wychowawczy i miałam nadzieję że sie uda i z dniem 1 stycznia dam zwolnienia ciązowe nie udało sie nie mam wyjscia trzeba odejśc szukac czegoś innego z jednego sie cieszęże nie bedę taka złosliwa do córki bo jak na razie to od grudnia wiecznie na nia krzycze jakby to ona była winna całej sytuacji tak czy siak żyjemy tylko z meza pensji więc kilka miesięcy nie zrobi nam różnicy bedzie dobrze musi być ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja z moim jestem 3 lata a rok po ślubie:)
    Do Mamy mam blisko ok,5min drogi;) Teściowie też mieszkają w tym samym mieście:)

  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa mam nadzieję, że teraz Ci się uda. Trzymam kciuki za Ciebie :) Masz rację 100 km to nie koniec świata, nie ma co narzekać :) Zazdroszczę nowego domku. My też planujemy coś kupić w najbliższym czasie i nawet upatrzyliśmy jeden domek, ale trzeba czekać, bo na razie sytuacja prawna mieszkania nie jest do końca uregulowana. Liczymy, że teraz po nowym roku coś się ruszy, bo już marzę o urządzaniu własnego domku :)

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my przez kilka lat mieszkaliśmy z teściami ale teściu mi działał na nerwy i ponad 2 lata temu sie wyprowadziliśmy wynajelismy małe mieszkanko kawalerke i po 2 latach sasiadka sie wyprowadzała przeszlismy na jej wieksze i z 26 metrowej kawalerki przeszliśmy na mieszkanko 60 metrowe cudne jest nie mam zamiaru sie wyprowadzać do pełni szczescia brakuje nam 2 maluszka co do rodziców to moi mieszkaja od nas 15 km ale nie mamy auta więc raz na jakiś czas jadę busem teście mieszkają 10 min drogi od nas ale tesciowa jest po operacji usuniecia guza pęcherza moczowego ma chemie więc siedzi cały czas w domu na nowm mieszkamy od sierpnia to jeszcze u nas nie była także nie mamy pomocy od rodzinki jesteśmy zdani na siebie zbaczymy jak to sie potoczy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, dacie radę. Z pracą też nie będzie źle. Może znajdziesz coś lepszego i z przyjemnością będziesz chodzić do pracy :) Może to pomoże Ci się rozluźnić i prędzej uda się z dzidziusiem :)
    Podziwiam, że mieszkałaś tyle czasu z teściami. Moi mieszkają jakieś 300km od nas. Szczerze mówiąc to dobrze, bo teściowa mnie nie lubi i chciałaby się wtrącać do wszystkiego. Mimo tak dużej odległości potrafi zatruwać nam życie. Nie rozumie, że chcemy podejmować własne decyzje.
    Nam też nie będzie miał kto pomóc, jak pojawi się dzieciątko, bo wszyscy daleko, ale to moje najmniejsze zmartwienie. Inni jakoś sobie radzą to i my damy radę, byle się udało :)

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ