X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie praca ja siedziałam ponad 4 lata w domu i teraz jestem zmuszona sie zwolnic ale nie ma tego zlego bedę wiecej czasu z córcią a może znajdecoś lepszego tzn zfajniejszymi ludźmi bo w tej obecnej nie mam zycia

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, no gdzie:-) kobita jakas, nie pamiętam już nawet nicku. To w tamtym miesiącu było.

    Powinnam była napisać "chamka" xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:51

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was drogie trollice, spać nie mogę, szperam na forum i przeczytałam Wasz wątek. Strasznie mi się spodobał, mogę dołączyć? :)
    My ten cykl mamy jakiś taki zakręcony - owu o kilka dni wcześniej niż w dwóch poprzednich cyklach (na OF to mój 2 cykl, ale jeden cykl wcześniej mierzyłam i obserwowałam w tradycyjnym kalendarzyku). Zaskoczyła mnie owu w tym miesiącu, ale były w jej czasie <3 tylko spontaniczne i typowo dla przyjemności :-D
    Trochę mnie martwią niskie temperatury w ostatnich dniach i oczywiście negatyw 2 dni temu (mimo mojego trollostwa zdaję sobie sprawę, że mogło być za wcześnie na test).
    Przez to, iż owu miałam wcześniej niż w poprzednich cyklach (teraz 16dc, poprzednio 18 i 20) to wydaje mi się, że powinnam dostać wcześniej @ niż poprzednio (31 i 32 dc)? Napewno się nakręcam, ale gdyby liczyć, że moja faza lut ma 12 dni, to powinnam @ dostać wczoraj! No i tak dlatego zasnąć nie mogę.
    A w sumie to też dlatego, że mój M strasznie chrapie

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w sumie też dlatego, że w ostatnich dniach późno chodzimy spać i strasznie mi się organizm rozregulował.
    Aha, mam 25 lat, urodzona na początku września (gdyby ten cykl byłby szczęśliwy to rozwiązanie też byłoby na początku września :-D) będę do was zaglądać z tel,bo mam pracę biurową i po całym dniu na kompie nie mam ochoty włączac w domu laptopa. Mam nadzieję, że jeśli jakikolwiek hejter tu wejdzie i będzie chciał się z którejś z nas ponaśmiewać, to zda sobie sprawę, że:
    Lepiej idź się pier<@[, karma zawsze wraca i jest suką. Jak można nawet pomyśleć o tym, żeby nasmiewac się z kogoś, kto ma nadzieję, że nosi pod sercem wymarzone potomstwo?! Wstyd i hańba.
    Wierzę w każdy Wasz urojony czy prawdziwy objaw ciąży i wspieram was wszystkie. Życzę dużo zielonych (na wykresach i w portfelach), zdrówka i <3 z i dla przyjemności :-) buziaczki :-* a cytując klasyka: "besos

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 05:00

    antylopaa lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka heeej;*<3


    Pisz często, wszystko będziemy czytać, później się odezwę bo mamy gości :-)

    Skąd jesteś???

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka a ja przeziębiona i to bardzo jutro lekarz iL4 mam nadzieję że mi da bo nie chccę wracać do pracy a w między czasie dam wypowiedzenie tylko muszę je napisać hehe ;) ledwo żyję wszystko mnie boli nawet cycki ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, a ile tam pracujesz w tej biedrze?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Lizzinka :)

    Ej też macie po owulacji takie porąbane sny ? :P Mnie już od kilku dni budzą, bo albo dzieje się w nich coś strasznego, albo mega dziwnego i jak się obudzę to jestem cała spocona :O Masakra :/

    Antylopa widziałam Twój komentarz pod pamiętnikiem :P Obiecuje że będzie wpis jak tylko się ogarnę z praniem sprzątaniem itd ;P Dopiero wczoraj wróciliśmy do siebie więc jest co robic :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w październiku byo by 9 lat ale przez ponad 4 byłam na l4 ciazowe potem macierzyński i wychowawczy 3 lata

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, rozumiem. A masz inną pracę na oku?

    Kamilka ja sny Mam też dziwne. dziś np śniło mi się że włożyłam ręcznik do sedesu i się zapchal.

    Więc może to znak ze owu właśnie się odbyła? Oby coś z tego wyszło.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam miec ale do wiosny marzec kwiecień bo koleżanka wyjeżdża za granice i bedzie wolne miejsce ale nie wioem dokładnie jeszcze od kiedy a w biedronce już nie mam zycia musze coś zrobić i nie wiem nawet jak złozyć wypowiedzenie bym tam już nie musiała pracowac

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha antylopaa Twój sen mnie rozbawił prawie do łez :P Chętnie bym odpowiedziała swoje, ale mam taką pamięć, że po jakimś czasie już nie pamiętam co mi się śniło :P Tylko jakieś urywki : P

    Ah tak by było fajnie gdyby się udało w tym cyklu :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak na złosc nowy pracodawca przyjmnie mnie jak bede na kuroniówce a jak sie sama zwolnie to przez 3 miesiące nie moge się zarejestrować w urzędzie pracy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm Karola to faktycznie kiepska sytuacja. Może rozejrzyj się jeszcze za innymi ofertami Mi się zawsze udawało szybko złapać pracę, ale to były dorywcze, na umowę zlecenie więc pewnie dlatego prościej. Słałam CV masowo na wszystkie ogłoszenia, które mi pasowały

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie ja mieszkam na wsi a musze mieć prace jednozmianową lub od 10 do 18 bo inaczej nie mam co zrobic z dzieckiem mąż ma 3 zmiany a unas pracy tyle co na lekarstwo wiem że sytuacja jest kiepska ale załoga w mojej obecnej pracy jest tak fałszywa że masakra przed świetami jedna kierowniczka mi pisała jak ide do pracy w styczniu wszystko mi pasowało ze zmianami meża a 2 dni przed sylwestrem zmiana grafiku i calkiem pomieszali dobrze wiedza że nie mam nikogo do pomocy przy małej a płacic niani 1000 zł gdzie ja zarobie 1200 to jest chore to jest ich zagrywka bym sie zwolniła spróbuje pogadać z moja rejonową może ona mnie zwolni i bedę mieć kuroniówkę albo ciągnac jak najdłużej L4

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu musi się udać, bo codziennie <3 dwa razy dziennie a raz to nawet trzy razy, no nie ma bata.

    A wiecie co, a propos tej pracy, u mojego małżonka w urzędzie taka babka po 9 latach wróciła do pracy, ponieważ przez te 9 lat cały czas rodziła dzieci, jedno po drugim, a raz bliźniaki, łącznie ich ma chyba 4 czy 5. No i wróciła do tej roboty na miesiąc bo tak nakazywał kodeks pracy i ja zwolnili. He he może to jest jakieś rozwiązanie, urodzenie dzieci

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam pod Poznaniem.
    Wiem jak jest z pracą w małej miejscowości, więc współczuję Karola. Ale na pewno znajdziesz coś dla siebie, prędzej czy później. Mi się udało, ale w innej miejscowości, więc codziennie dojeżdżam autem.

    Ja rzadko miewam głupie sny, ale od paru dni to po prostu przechodzę samą siebie. Dzisiaj nie, ale poprzednio takie głupoty mi się śniły, że sama nie wierzę.

    I zrobiłam dzisiaj teścik, niestety - :-( smuteczek. Miłego dnia!

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie jestem w firmie już 15 miesiąc, w poprzedniej pracowałam tyle samo. Obie były to umowy o pracę. A jeszcze wcześniej pracowałam na umowę zlecenie w sklepie w galerii, a jeszcze na studiach, na licencjacie, dorabialam jako hostessa, np. Na jakichś promocjach. Moja pierwsza praca:-) tzn nie pierwsza, przepraszam, wcześniej od razu po maturze dostałam staż czteromiesieczny w naszym urzędzie, gdzie poznałam swojego chłopa i tak już jesteśmy od tej pory już razem , to już 6 rok leci. A wy? Ile czasu jestescie ze swoimi chlopulkami? W małżeństwie czy tez nie? Jeżeli tak, to poprosze datę ślubu:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja strasznie chcę skorzystać z macierzyńskiego... Wychowawczy mi nie przysługuje (um na czas określony), ale gdybym mogła to też bym poszła. A później najlepiej od razu drugie dziecko, żeby się razem wychowywały :D

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ