X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niby nie chcę być niewolnikiem, ale tak jak Ty antonna nie umiem się tego pozbyć :( Też niby chcę wyluzować, ale nie umiem :(
    w ogóle nie wiem, mam doła dzisiaj, jest pogoda do dupy, nie chce mi się wyjść z domu, to mój ostatni wolny "roboczy" dzień, bo w poniedziałek wracam do pracy z L4. Nie chcę tam wracać, lubię być w domu, jesteśmy z mężem domatorami, uwielbiamy nasze 4 kąty. Eh, wrócę do pracy i wszystko znowu zacznie świrować... Czas będzie spie******, znowu będę zmęczona, nie będę miała tyle czasu dla siebie :( Bardzo doceniam moją pracę i to, że mam pieniądze dzięki niej, ale naprawdę, brakuje mi wolnych dni... Jeszcze dołuje mnie to, że musiałam przełożyć wizytę u ginekologa, a miałam mieć za tydzień w czwartek, więc teoretycznie dzień po owu, albo przynajmniej w jej okolicach. Wtedy może bym się dowiedziała co i jak, czy było jajeczkowanie itd. A teraz muszę czekać, mam wizytę dopiero 10.02. Musiałam ją przełożyć, bo co? Bo mam w pracy spotkanie! Miało być w inny dzień, ale dostałam info od koleżanki, że je przełożyli właśnie na czwartek :( chciałam wtedy wziąć urlop, jechać do gin, później do dziadków i kuzynki, bo jeżdżę do gin w ich miejscowości. Trochę mnie to zdołowało. Naprawdę w tej chwili nie pragnę niczego więcej jak zajść w tym cyklu w ciążę. Wydaje mi się, że łatwiej by mi nawet było chodzić wtedy do pracy i w ogóle wstać z łóżka!
    Sorry, wpadłam po prostu dzisiaj w melancholię i bez nawet konkretnego powodu chce mi się płakać :(

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Was kobity... też tak mam . Myśle o tym non stop , wkrecam sobie po owulacji, czuje tą ciąże ( ktorej nigdy nie ma). Ciesze się tym czasem do @ . Coraz bardziej boje sie robic testy bo ta myśl do okresu mnie pociesza a jak juz widze I to wiem ze nie ma co i ten okres napewno przyjdzie. Dzisiaj postanowiłam zafarbowac włosy wylansowac sie i zabieram meza tym busem na piwo, wsrod ludzi... mam nadzieje ze chociaż wtedy nie bede myslec- poczuje sie jak dawniej. Zamierzam od nastepnego cyklu nie wprowadzac danych do ovu tylko cieszyc sie wami na forum i seksem i ogólem życiem ! :-) Głowy do góry, nie my jedne mamy problemy...

    Lizzinka, Ania001 lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny no i nie jestem pracownikiem biedronki hehe i wiecie co jakos kamień spadł mi z serca jakos tak ulge poczułam co prawda szkoda mi umowy a jeszcze bardziej apkietu socjalnego ale co tam po wszystkim napisałam do męza co teraz bedzie a on mi odpisał -KOCHAM CIE BĘDZIE DOBRZE NIE MARTW SIĘ DAMY RADĘ ;)
    No więc musimy dac radę ni nie ;)

    inaa, Lizzinka, Ania001, motylek000 lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej kobiety miałyśmy już nie smutać :( Musimy podnieść uszy do góry! Sama siebie już ganie za ten podły nastrój ! Tak być nie może, nie może. Wszystkie w ciążę zajdziemy, nie ma innej opcji

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po silce, czekam teraz w przychodni po wyniki tsh

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwolalam po pracy lekcje, potem zjem porządny obiad, napije się wina i może trochę ogarnę pokój , ale zaraz ten mój gamoń wszystko rozwali

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to super ;) Daj znać jaki wynik. No i dobrze, że odwołałaś. Odpoczniesz sobie trochę :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście od rana jutro znowu korki , eeech. Oj coś widzę że dzisiaj smutny mamy dzień , ale jak tu być wesołym jak zaglądam na inne wątki a tam 90% osób w ciąży ;(

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:58

    Lizzinka, antylopaa lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna oj tak od jakiegos czasu nawet nam sie układ może ni ma tyle serduszkowania jakbym chciała ale rozmawiamy niormalnie wspieramy się przez moją chorobe więcej czasu oscicał córcię co im obojgu dobrze zrobiła jestem szczęśliwa pod wzgledem rodzinki kocham meza i jakoś nam sie układa dziś mija równo 5 lat i 8 miesiecy od naszego slubu kurcze kiedy to byo ;) w maju stuknie 6 lat :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,dzisiaj byłam na badaniach. Na razie mocz ogólny,morfologia,glukoza i tarczyca. Muszę coś zacząć robić,bo zwariuję z tej niewiedzy,dlaczego się nie udaje..:(

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam zażywać Centrum,nie wiem czy to dobry zastaw wit przy staraniach.. Wcześniej brałam kwas foliowy i magnez z wit B6,ale uznałam,że może to jest za mało i postanowiłam spróbować czegoś o szerszym działaniu.

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny , mam kuzwa problem i zaczynam sie powaznie martwic . W tym cyklu troche poluzowalam i w znacznym stopniu nie myslalam o cyklu , owulacji , ciazy ( do pewnego momentu... Ale wykres postanowilam robic od samego poczatku - zeby sie troche bardziej rozeznac w tych moich cyklach . Do rzeczy : dzisiaj jest moj 26 dzien cyklu ( normalnie trwaja od 30 do 36 dni) wczoraj i przedwczoraj zrobilam testy owulacyjne i wyszly pozytywnie , a temperatura ciagle jest niska !! Baa ! Ja nigdy takiej niskiej temperatury nie mialam ??? Nie wiem o co kaman ale zaczynam sie powaznie martwic . Podejzewam cykl bezowulacyjny , ale ta temperatura mnie przeraza! W ciagu dnia mam 35.80 do 36.20 , gdzie normalnie jak mierzylam w poprzednich cyklach ( tak z ciekawosci ) to mialam powyzej 36.40 :/ fuck!
    Odnosnie testow owulacyjnych zakupilam na ebay'u 30 sztuk za okolo 20 PLN Myslalam ze sa jakies trefne bo przez sporo dni byly negatywne az tu nagle jest! sa dwie kreski a owulacji brak ! Ryczec mi sie chce !



    ajld1s.jpg

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, też lubię oglądać takie programy, Mam zaraz zamiar oglądać Porody. ;) jakoś pomarzyć chociaż trzeba co nie.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Antonna, też lubię oglądać takie programy, Mam zaraz zamiar oglądać Porody. ;) jakoś pomarzyć chociaż trzeba co nie.
    oj ja tez lubie takie programy ogladać i przypominam sobie narodziny córeczki a potem ryczę jak głupia ;) my baby jesteśmy jednak chore na tym punkcie maz zawsze sie ze mnie śmieje że moge ogladać 1000 razy jeden i ten sam odcinek a i tak bedę ryczeć ;) dziś jak przyszłam z przedszkola mówie mu że nie musze jechac na betę popatrzył przytulił i mówi nie płacz bedzie jeszcze kubuś a za chwile dodał albo druga Juleczka ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super ze juz nie musisz sie martwic i stresowac z powodu bylej pracy . Nie ma co tkwic w czyms co nam szczescia nie daje , a tak masz teraz wiecej czasu z coreczka :)

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dziewczyny umowilam na 29go stycznia razem z mezem do lekarza. Chcemy sie oboje przebadac pod katem naszej plodnosci- bo zaczynam powoli miec watpliwosci . Mamy po 30 lat, wiec to chyba czas najwyzszy. Jestem ciekawa jak tutejsi lekarze (uk) podejda do sprawy .

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania001 wrote:
    Karola super ze juz nie musisz sie martwic i stresowac z powodu bylej pracy . Nie ma co tkwic w czyms co nam szczescia nie daje , a tak masz teraz wiecej czasu z coreczka :)
    dokładnie przez ostatni miesiąc wiecznei jestem nerwowa wiecznie sie wydzieram na córke a ona nie jest niczemu winna tak czy siak nie mielismy kasy tyle że byłam pracownikiem i liczyło mi sie do lat pracy aż mi sie wierzyć nie chce że wytrzymałam tam prawie 10 lat z czego ponad połowę byłam na zwolnieniach lekarskich hehe

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • motylek000 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja @ dzisiaj sie w koncu rozkrecila, wsciekla bylam kilka dni temu jak juz zaczely sie plamienia, teraz juz jest ok. Jestem zmotywowana i gotowa do dzialania od nowa:) zakupilam moj standardowy zestaw: inofem+migdaly+suszone morele+wino+wit+testy owulacyjne;D pewnie to znowu nie podziala ale juz sie uzaleznilam:)) A do tego moja gin zlamala reke i wizyty odwolane do nie wiadomo kiedy! Mega kiszka! A moj M mowi ze to moze jakis znak i teraz sie uda! Dziewczyny uszy do gory, walczymy dalej i sie nie poddajemy bo komu sie uda jak nie NAM! :)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu mi te testy wyglądają na pozytywne. No wiadomo nie wszystkie. Może temperatura Cię robi w konia o owu była ? Jakieś bóle jajników ? Cokolwiek z objawów owu ?

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ