X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek ja mówię że jeszcze jest czas, bo chcemy najpierw dom skończyć no to mnie ratuje, ta budowa:-) he he. A potem zobaczymy , może rzeczywiście uda się dopiero jak ten dom będzie gotowy do zamieszkania, może to jakiś znak.

    Jeżeli chodzi o rozmowy z Mamą na temat ciąży, to zdaje sobie sprawę że się staramy , umawia mnie nawet do ginekologa , bo pracuje w tej przychodni, a jednak nigdy wprost z nią o tym nie rozmawiałam. Wiem że ja byłam nieplanowana więc nie pomoże mi dopytanie się o starania bo de facto ich nie było :-) moja Mama jest ode mnie starsza tylko 20 lat :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:58

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ale sie rospisaliscie ;) miałam co czytać u mnie @ na całego ala humorek nawet w miarę ;) więc nie jest źle pije piweczko męzus taż szkoda że nie możemy serduchowac bo mam ogromna ochotę hehe ale odbijemy to w przyszłą sobote ;) Kamilka ja co mówie że beta bedzie pozytywna a sikańca robiłaś jeszcze ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Karola. Nie nie robiłam sikańca. Miałam myśl, żeby iść do rossmana i kupic na jutro, ale się powstrzymałam, bo kasa w błoto pewnie by była.

    Co do informowania o staraniach, to rodzince nie mówiliśmy. Nie chce gadania, tym bardziej że jestem na 100% pewna, że moja mama by mi to odradzała :/

    Powiedziałam mojej koleżance i teraz też tego żałuje, bo mam wrażenie że przez to się ode mnie odsuneła...nie pisze, nie dzwoni, nie zaprasza na imprezki...widzimy sie tylko na zajęciach, zamienimy pare zdać i to tyle :( Próbowałam ja to zmienić ale jakoś nie wyszło.

    No więc powiedziałam potem wspólnej przyjaciółce męża i mojej (bardziej męża :P) i lepiej na tym zdecydowanie wyszłam ;) Jak trzeba to pocieszy i postawi do pionu ;) Mąż ma większe szczęście do przyjaciół niż ja. Mnie każda przyjaciółka po kolei wystawiła do wiatru i w sumie teraz można by rzec, że tak na prawde nie mam żadnej. Nie chodzę już na imprezy, na piwko, bo nie ma z kim :( Oczywiście poza mężem :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwaga uwaga kolejny objaw cionszyy (albo wkretka!): właśnie zauważyłam, że zrobiłam się wrażliwsza na zapachy. Siedze w sypialni a tu z kuchni do mnie dochodzi zapach ugotowanych jajek :O Na taką odległość to nigdy nie czułam a jaj jemy sporo ;P

    Druga rzecz to powstrzymałam się dzisiaj od zwymiotowania, bo już mi coś podeszło do przełyku :O

    EDIT: Karola beta i tak bedzie negatywna!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 20:58

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka nie mogę się doczekać Twoich wyników!:) A co do przyjaciółek,to niestety mam takiego pecha jak Ty..:(

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh mi ten wynik spędza sen z powiek. To witaj w klubie. Moja mama mówi, że ten brak szczęścia do przyjaciół mam ewidentnie po niej! I ją i mnie zawsze ktoś wykorzysta a potem się obraca na pięcie i to w taki sposób, żebym myślała że to z mojej winy...eh olać głupie baby :P

    Dobrze, że tu do Was trafiłam, bo inaczej już bym siedziała w jakimś psychiatryku :P

    Eej mam taką ochotę na piwo!!! Albo drinka. Masakra. Ale sobie odmawiam do czasu aż się pojawi @

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też sobie odmawiam alko przed @. Wypiję dzisiaj za Ciebie jednego drinka;) I też się cieszę,że tu trafiłam:)

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy mam prawie same kobiety i mam nieraz dość,jedna drugiej tyłek obrabia...masakra po prostu. Naprawdę lepiej się dogaduję z facetami;)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja za Wasze zdrówko (głównie spokój psychiczny) wypije herbatę <3
    Ufff wiem o czym mówisz ;) Jednak z facetami jest prościej i w sumie weselej ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle chciałabym zmienić pracę.. Może kiedyś się uda,mam nadzieję.

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie pracujesz ? Nie pamiętam czy pisałaś wybacz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 21:42

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na produkcji robię..

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha ;) to powodzenia w szukaniu :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kończyłam studia pedagogiczne,marzy mi się praca z dziećmi,najlepiej w żłobku:) Ale na razie celem numer 1 oczywiście dzidziuś:)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to szukaj koniecznie pracy w zawodzie :) Napewno się uda :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję,mam nadzieję,że znajdę wymarzoną pracę:)

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwie takie bardzo bliskie przyjaciółki, których co prawda nie widzę często, bo jedna mieszka w innej miejscowości, a z drugą jakoś ciężko jest się zgrać :) ale jesteśmy w stałym kontakcie, ciągle gadamy i o wszystkim, więc one wiedzą. Jedna z nich właśnie jakoś w październiku zaszła w ciążę i jak się dowiedziała to od razu do mnie przyszła wieczorem i wtedy poleciła mi OF. Dzięki niej tutaj jestem od listopadowego cyklu :) jeszcze mam trzecią bliską koleżankę, która też wie i nam dopinguje. Sama zaszła w ciążę 3 miesiące po odstawieniu anty. Tylko właśnie odradzala mi mierzenie temp o te wszystkie inne obserwacje... ale ona ma ten "luksus", że zawsze bardziej czuła owulacje niż nawet samą miesiączkę. Trochę mnie to dziwi, ale może tak ma naprawdę.
    Ja wiem, że moja mama raczej nie poruszy sama tego tematu. Właśnie wiem, że nie będzie chciała nas męczyć. Wie, że jak będzie za dużo pytać to w końcu się zamknę w sobie i przestanę w ogóle poruszać ten temat. Bardziej wkur#!&^* mnie rodzice M., bo jego ojciec ciągle nas się pyta o dziecko, a dzisiaj nawet powiedział coś takiego "dalej M. zrób Oli dzieciaka, nie wiesz jak to się robi?!"... :/ no ale oni tacy już są i wiemy, że nic z tym nie zrobimy... tak zostali wychowani, że wszystko walą wprost i nie czują, że pewnych rzeczy nie "wypada" mówić.
    Ja jestem otwartą i szczerą osobą, nie lubię ważnych rzeczy trzymać w sobie. Dlatego jak mam jakieś problemy czy coś ważnego się dzieję, to nie trzymam tego w sobie. Chyba też dlatego tu jestem, bo ile można gadać z koleżankami... też nie chcę żeby miały mnie dość. A Wy macie pecha, bo jesteście na mnie zdane :D
    Super antylopaa, zazdroszczę, że możecie wyjechać :) ja po moim l4 nie będę brała urlopu, więc spędzę zimę w domu. Na pewno taki wyjazd dobrze wam zrobi :)
    Ja w poprzednim cyklu przed @ wypiłam kieliszek czerwonego wina w sylwestra i trochę musującego. Stwierdziłam, że chyba taka mała ilość nie powinna kilkudniowemu zarodkowi zaszkodzić?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka to zazdroszczę koleżanek ;) No powiem Ci faktycznie teściów masz bezpośrednich do bólu :P Ja normalnie przed @ też pije. Teraz akurat nie, bo się spóźnia, więc nie będę ryzykowała, bo jednak przy spóżnieniu takim jakiś cień szansy że zaszłam jest...Ale tak jak mówie "cień szansy" ...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Ania, zazdroszczę... ja zawsze marzyłam o wczesnoszkolnej, chciałam uczyć w 1-3. Ale z własnej głupoty wybrałam inny kierunek i teraz strasznie żałuję :( a później już stwierdziłam, że ciężko będzie mi pogodzić dwa kierunki dziennie i pracę... żałuję :( teraz jednak wiem, że nie chce zaczynać od nowa studiów, a po zwykłej podyplomowce to raczej marne szanse na pracę... ale może jeszcze kiedyś się jakoś uda... cały czas mam to w głowie :)
    Powodzenia życzę w szukaniu! A masz w swojej okolicy jakieś przedszkola/żłobki?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ