X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też dobijają pytania o dziecko,nie wiem co odpowiadać,a mówić każdemu jaka jest prawda jakoś nie mam ochoty. A też mam już swoje lata,jakby to nie brzmiało;p

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu 3mam mocno kciukasy :) Nie przejmuj się takimi pytaniami :P A jak Cię już bardzo ktoś wkurzy to powiedz: " nie twój zasrany interes" :D Oczywiście nie do rodziców ;P Tego nie polecam :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Mama wie,teściowie w sumie też wiedzą że się staramy.

  • motylek000 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje TSH z ostatnich badan wyszlo 0.6 a norma od 0.4. Gin powiedziala ze troche za niskie ale w sumie nic nie kazala z tym robic. Kiedys leczylam sie na niedoczynnosc ale to bylo wieki temu i teraz wszystko poszlo w druga strone i nie wiem czy to tez zle.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle z Mamą rozmawiam praktycznie o wszystkim,jesteśmy ze sobą bardzo związane. Wiadomo,że nie zawsze się zgadzamy,ale jest dobrze. Z teściami też się lubię:)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się dobrze dogaduje z rodzicami, a z teściami jeszcze lepiej, ale nic im nie mówimy o staraniach póki co.

    Dziewczyny czy któraś z Was miała torbiel jajnika i czy to się jakoś objawiało ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam niedużą torbiel,lekarz póki co powiedział,że jak mała to na razie zostawiamy. Objawów nie miałam żadnych.

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    To czemu na wynikach są normy i ja się w tych normach mieszcze? :-/
    Bardzo często tak jest, niestety. Dlatego zawsze lepiej piszcie dokładny wynik, a wtedy może ktoś coś pokojarzy i podpowie ;)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Ja mam niedużą torbiel,lekarz póki co powiedział,że jak mała to na razie zostawiamy. Objawów nie miałam żadnych.

    Aha. Bo mnie dziś strasznie napiernicza lewy jajnik, a że okresu nadal nie ma to się zaczełam zastanawiać czy to przypadkiem może byc torbiel...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może idź do lekarza.

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Aniu pójdę. Ale wizytę mam na 1 lutego. Wcześniej nie da rady :/ No nic musze jakoś wytrzymać do wyników bety i potem się bede martwić.

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo będziesz się cieszyć jak wynik bety zobaczysz:)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Albo będziesz się cieszyć jak wynik bety zobaczysz:)

    Hah w to za bardzo nie wierzę, ale kto to wie...hm ktoś już na świecie zna mój wynik tylko nie chcą mnie o tym poinformować :/ No bo ile może taka krew leżeć przed badaniem...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będziesz wszystko wiedziała:)

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika jeszcze " chwila " i sie dowiesz , i mam nadzieje ze to bedzie to na co tak czekasz ;)

    Moj cykl jest na 100 % bezowulacyjny , na poczatku mialam dola , ale kij z tym , teraz czekam juz tylko na @ Dzisiaj sobie poprawilam MEGA! humor , zabukowalam nam wakacje na czerwiec i na lipiec nad Atlantykiem ! W czerwcu akurat beda urodziny mego meza i nasza rocznica ( w tym samym dniu :D ) Takze mam na co czekac , moze jak bede myslala wiecej o wakacjach to jakos wyluzuje ze staraniami .

    Ja tez dziewczyny bede robic badania ( 29go mam wizyte ) , musze miec pewnosc ze wszystko ze mna i moim mezem jest ok . Bo tylko wtedy starania maja sens :) Pozdrawiam Was serdecznie <3

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiko, jesteś bardzo młoda, więc statystycznie masz dobre szanse, żeby ten cykl był tym szczęśliwym:)
    Również trzymam kciuki!
    ja jestem teoretycznie 4dpo, ale ponieważ w tym cyklu zostałam uświadomiona, że mam hiperprolaktynemię, to tak naprawdę nie wiem czy faktycznie owulacja była czy nie (przy wysokiej prolaktynie może być tak, że owulacji brak). Dodatkowo, zrobiłam badanie moczu z posiewem i wyszła jakaś dziwna bakteria, która może odpowiadać za ciąże biochemiczne. Internistka u której byłam w pt powiedziała, że jak nie wyleczę tego paskudztwa, to przy następnej ciąży (podobno jeżeli lekami ustawi się prolaktynę to może być szybko), to znowu może być powtórka.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa Aniu cudownie ;) Apropo wakacji to my we wrześniu byliśmy na Malcie (jako taka nasza podróż poślubna :)) Polecam Wam naprawdę gorąco. Państwo jest wyspą wielkości Krakowa, więc można w tydzień zwiedzić wszystko plus jeszcze poleżeć na plażach. Woda przecudnie czysta, piękne laguny, porcje jedzenia w restauracjach przeogromne i w sumie cenowo bardzo fajnie, przynajmniej nam się udało to tanio zorganizować :)

    Cookie no jakaś szansa jest, zobaczymy jak bedzie :) O kurcze cóż to za brzydka bakteria ?? A to jest pewne, że ona odpowiada za Twoje ciąże biochemiczne ? Jeśli tak, to przynajmniej znasz przyczynę i jakoś to z gin. wyleczycie :) A potem już tylko szczęśliwy cykl ;)

    EDIT: Polecam Wam tą stronę: https://www.airbnb.pl/. Dzięki niej mieliśmy mega tani pokój na Malcie. Wszystko przebiegło bez problemów, właściciele mieszkania byli świetnymi, uczciwymi ludźmi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 17:27

    Ania001 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu może owulacja jeszcze przed Tobą ? Widzę na wykresie pozytywne testy owu :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiko, nie ma żadnej pewności, ale w końcu pojawił się jakiś trop. Do tej pory wszystko wychodziło super: tarczyca (TSH 1,53), układ krzepnięcia, zespół antyfosfolipidowy, V czynnik Leidena, antykoagulant tocznia, insulina - wszystko czyste, badania partnera super, ciągle wyniki super, a jakaś przyczyna musiała być w niepowiedzeniach. Nawet stosunek LH do FSH mam 1,03 -czyli idealny, AMH bardzo dobre. nie wierzę w zbieg okoliczności, że w ciągu 3 miesięcy dwa razy ciąża biochemiczna. A ta bakteria to jakieś paskudztwo, które niby w szpitalach można złapać, z tym że ja ostatni raz byłam w szpitalu jako roczne dziecko... Bo jestem ogólnie okaz zdrowia ;) model twardy do zabicia.
    A robisz testy owu plus temp? Jak długie masz normalnie cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 18:14

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu robiłam pierwszy raz w tym cyklu (to jest 5cs dopiero). Na termometr się obraziłam początkowo i wróciłam do niego 18dc (ale były odstępstwa małe w mierzeniu o tej samej porze, więc je zignorowałam). Test owu pozytywny mi wyszedł w 12dc (dwie naprawde mocne krechy), ale potem mnie naszło 19dc zrobić jeszcze jeden i znów były dwie mocne krechy....Troche dziwne prawda ? Cykle mam zawsze 27 dniowe (kontroluje ich długość od czerwca, czyli od czasu gdy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne). Ten cykl trwa już 32 dzień ...

    W 1 cs miałam badaną tarczycę, toksoplazmozę, mocz i morfologię+płytki krwi. Wszystko w normie

    I co ty na to kochana ?

    Dużo już badań zrobiłaś, dobrze że wyniki dobre :) Tą bakterie przegonicie raz dwa i się napewno uda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 18:34

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ