X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje!! To już nie cień, to krecha!!

    Dziewczynki mi też wyszedł dzisiaj cień na teście, teraz nie mam jak wstawić, zreszta niewiem czy będzie coś widać.. to mój pierwszy cień o porzadanej grubości, wcześniejsze były cienkie jak wlos :)

    Nie chcę się nakrecac. Objawów nie mam nowych, ciagle mnie mdli i kręci się w głowie, ale tak jest odkąd zaczęłam brać metforminem poczekaj jeszcze kilka dni i powtórzę, bo nie mam jak iść na betę teraz..

    Miłego dnia!Ps. Równo 8 lat temu robiłam test jak byłam w ciąży z synkiem :)

    Ania001 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elficzko, czekam na zdjęcie... No... W końcu coś ruszyło i ciąża za ciąża!! Pięknie<3

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej... Elficzka czekam na zdjęcie :) ależ by bylo fajnie :))

    Aniu powtarzalas juz test :) ?

    jak sie dziewczyny macie dzis rano ? Ja trochę kiepsko, boję sie ze nie zdam dzisiejszego egzaminu :( zaraz tam jade :(

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje piękna blada kreska nie cień ! :)
    Elficzka czekamy na zdjęcie ale nam się posypalyscie super! Ja też za tydzień chcę się czymś tak cieszyć jak narazie to mam mega przeziębienie :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka, głowa do góry, pamiętam te czasy, też rzygałam ze stresu i już dosyć miałam szkoły, ale pomyśl, że przed tobą ostatni semestr i z bani na zawsze (no chyba że masz w planach doktorat) :P


    Dziewczynki, cieszę się z Waszego szczęścia. To tak po części, jakby mi się już prawie udało.

    Narazie jednak czuję, że bierze mnie katar, ból głowy, niestety myję rano głowę a potem wychodzę na mróz z niedosuszonym łbem, mam za swoje, zbiczujcie mnie za to !! Już więcej tego nie zrobię!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 08:42

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma reguły antylopaa, bo ja się trzymam ciepło, noszę czapkę od października jak tylko robi się chłodniej, szal, rękawiczki, na kryzysowe akcje nawet rajstopy noszę :D a i tak ciągle jestem chora... No nie ciągle, ale średnio co 2-3 miesiące ;) teraz dopiero co się wyleczyłam z zatok i boli mnie gardło... Koleżanka przyszła do pracy chora ostatnio i chyba mnie zaraziła...

    Kamika, nawet nie wiesz, jakbym chciała teraz być na Twoim miejscu! Też miałam nocki nieprzespane, masakra, ale teraz bardzo tęsknię :) Jestem pewna, że będzie dobrze, nie ma co na zapas się martwić! Teraz już się nie ucz, bo Ci się wszystko popierniczy ;) Trzymam kciuki! A z czego to egzamin? Jakiś kolos? :/

    No elficzka, Ania - dzięki, przetarłyście szlak :D Teraz to mam nadzieję, że pójdzie z górki i wszystkie zaciążymy wkrótce <3 gratuluję, naprawdę, czuję jakby to moje siostry były w ciąży, a ja miałabym zostać ciocią :D Dopinguję mocno, żeby wam piękne testy i bety wyszły <3

    A co do diet, to ja chętnie Wam antonna i kamika oddam kilka zbednych kg :P Eh, trochę przy*^#$!&~ na masie przez ostatni rok/półtora :/

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję i czekam na pozytywne dalsze wieści. A mi ovu. wyznaczył owulke a tu lipa bo były"sexowe" ciche dni. Miłego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 09:25

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, ej mi nie gratulujcie jeszcze! To taki cień cienia, jutro powtórzę test to zobaczę. To może być linia ewaporacyjna równie dobrze :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takim oto sposobem dotarlysmy do 100 strony !!!!!

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje || kreskom! Super dziewczyny.
    Ja w weekend byłam na nartach, przynajmniej głowę miałam zajęta czymś innym. Uff. Odpoczęłam psychicznie, ale fizycznie sie wymeczylam na całego.

    Wszystkim życzę kolejnych dwóch kresek dla testujących w tym tygodniu! Udanego poniedziałku!

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki - ale masz tasiemca! Zawsze takie długie cykle masz?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba @ sie rozgosci niedlugo bo mnie naparza od pol godziny brzuch :/ a siedze w pracy. Normalnie mi zaraz wybuchnie chyba. Ech wiedzialam,ze tak bedzie :/

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly, nic się nie martw - luty to miesiąc miłości - będzie nasz!!

    polly8725 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly, ale @ jeszcze nie ma, więc nie traćmy nadziei!

    Rosolina, ale zazdroszczę! uwielbiam snowboard! a już tak dawno nie byłam... Gdzie szusujecie?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owulka już czai się za rogiem!! Jeszcze dzień, dwa i będzie trzeba PORZĄDNIE PRZEPCHAĆ SYSTEM. Testy owu już coraz wyraźniejsze. Cieszę się bardzo, w tym cyklu b.szybko ;) Ale im szybciej tym lepiej .

    Lizzinka, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę antylopaa :) może ja też się kiedyś w końcu doczekam...

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka wrote:

    Rosolina, ale zazdroszczę! uwielbiam snowboard! a już tak dawno nie byłam... Gdzie szusujecie?

    My rożnie, ale przeważnie Laskowa.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, to ja tu muszę dołaczyc!!!!
    Będę pewnie standardowo robic testy od 8dpo :D, wiec spodziewajcie się ataku trolla!!!!! :)

    kamika23, Lizzinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Kurde też muszę zajść. Wczoraj zrobiłam pierwszy owulacyjny , jest już cień, ale oczywiście jeszcze jakieś 4,5 dni do owulacji. A wiecie co? Ja zawsze jak robię owulacyjny to wyobrażam sobie, że to ciazowy. I obserwuje, jak pojawia się kreska. Jak to mnie cieszy he he, wiem, żałosne. Ale co poradzę. To chociaż trochę mi pomaga ;) właśnie idę zaraz do łazienki zrobić. Dziś mój 8 dc. Owulacje obstawiam na 12, 13 dc. Więc już blisko. Akurat w piątek mam wizytę u gina. Chciałabym zrobić usg żeby potwierdzić czy do owulacji już doszło lub czy będzie lada moment. Powiedzcie, czy mogę po prostu powiedzieć, że chce usg? Że chce poprzez monitoring to potwierdzić? Czy może się nie zgodzić? Kurczę nie wiem jak się zachować.

    Moja rada jest taka, sama taki myk zastosowałam ;). powiedziałam lekarzowi ze baaaardzo boli mnie podbrzusze i chciałabym zeby sprawdził czy wszystko jest w porządku, czy jakas torbiel albo coś. Zrobił usg i powiedział ze własnie jestem przed owulacją, stad bóle ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    u mnie owulka już czai się za rogiem!! Jeszcze dzień, dwa i będzie trzeba PORZĄDNIE PRZEPCHAĆ SYSTEM. Testy owu już coraz wyraźniejsze. Cieszę się bardzo, w tym cyklu b.szybko ;) Ale im szybciej tym lepiej .

    Trzymam kciuki za przepychanie ;)

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ