X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)
Odpowiedz

W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)

Oceń ten wątek:
  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 811 676

    Wysłany: 6 listopada 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie OF wyznacza Wam owulację? Zakładam, że robi to w fazie lutealnej, ale już bym chciała zobaczyć te kreski chociaż na wykresie 😂😂😂
    Przez trzy dni wyższe temperatury :*

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 6 listopada 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Boo123 - a jakie u was są te wyniki nasienia? U nas morfo 3% i ogólnie mniej plemników. Pierwszy raz koncentracja była 8mln, po kuracji fertilmanem 15mln, a po kolejnych 3 miesiącach mimo brania ciągle fertilmanna tylko 2mln. Miesiąc później zaszłam w ciążę. Czy takie wyniki w takim razie są w ogóle miarodajne, jeśli zaszłam w ciążę przy tych najsłabszych?
    Androlog to już nawet nas chciał kierować na inseminacje...

    U nas jest dużo gorzej, morfo 1%, koncentracja 1 mln/ml, ogólna liczba plemników w badanej próbce 9 mln (gdzie powinno być powyżej 39). Wiadomo jakaś tam szansa zawsze jest, ale z tego co czytam opinie lekarzy to można mówić o cudzie jeśli się zajdzie w ciążę przy takich parametrach. Mamy już jedno dziecko, więc nie wiem czy to właśnie taki mały cud się zdarzyl czy tak przez 3 lata mężowi poszły wyniki w dół. Przed pierwszą ciążą takich badań nie robił.
    Chociaż dajesz nadzieję, że udalo Ci się zajść w ciążę przy słabych wynikach 😀

    Angie przeszkodą jest kasa niestety i strach przed stymulacjami i wszystkim co się wiąże z invitro. Nie mam chyba siły na to niestety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 21:33

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 6 listopada 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    U nas jest dużo gorzej, morfo 1%, koncentracja 1 mln/ml, ogólna liczba plemników w badanej próbce 9 mln (gdzie powinno być powyżej 39). Wiadomo jakaś tam szansa zawsze jest, ale z tego co czytam opinie lekarzy to można mówić o cudzie jeśli się zajdzie w ciążę przy takich parametrach. Mamy już jedno dziecko, więc nie wiem czy to właśnie taki mały cud się zdarzyl czy tak przez 3 lata mężowi poszły wyniki w dół. Przed pierwszą ciążą takich badań nie robił.
    Chociaż dajesz nadzieję, że udalo Ci się zajść w ciążę przy słabych wynikach 😀

    Angie przeszkodą jest kasa niestety i strach przed stymulacjami i wszystkim co się wiąże z invitro. Nie mam chyba siły na to niestety.

    Więc zobaczycie może lekarz wdroży leczenie i wyniki się poprawią. Skoro macie juz dziecko kolejny szczęśliwy traf też jest możliwy.

    boo123 lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    Kochana taki plan działania. Ale nie podchodzę do iui tylko chcemy zwiększyć szansę, bo mój w tym wszystkim ma słabe wyniki i też się leczy.

    Pszczółka to trzymam wyniki, żeby wyniki się poprawiły ✊😘

    Pszczolka36l lubi tę wiadomość

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 6 listopada 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    U nas jest dużo gorzej, morfo 1%, koncentracja 1 mln/ml, ogólna liczba plemników w badanej próbce 9 mln (gdzie powinno być powyżej 39). Wiadomo jakaś tam szansa zawsze jest, ale z tego co czytam opinie lekarzy to można mówić o cudzie jeśli się zajdzie w ciążę przy takich parametrach. Mamy już jedno dziecko, więc nie wiem czy to właśnie taki mały cud się zdarzyl czy tak przez 3 lata mężowi poszły wyniki w dół. Przed pierwszą ciążą takich badań nie robił.
    Chociaż dajesz nadzieję, że udalo Ci się zajść w ciążę przy słabych wynikach 😀

    Angie przeszkodą jest kasa niestety i strach przed stymulacjami i wszystkim co się wiąże z invitro. Nie mam chyba siły na to niestety.

    Ale rozumiem że u Was jest jakaś powtarzalność tych wyników? No bo u nas jak tak skacze to ja w końcu nie wiem czy slabe to nasienie czy nie. Zdecydowaliśmy że mąż się będzie suplementować i liczymy na kolejny cud. Nie chcemy już chodzić po lekarzach, skoro żaden w sumie nie pomógł a się udało.
    Super że macie już dziecko 😊 To sygnał że się da. Nie wiem czy to możliwe że kiedyś twój mąż miał dobre wyniki a nagle się coś stało... Mnie się wydaje że takie sprawy to może jakieś geny czy coś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 22:35

    boo123 lubi tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 6 listopada 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz badaliśmy nasienie, za 3 miesiące chcemy powtórzyć badanie i sprawdzić.
    Ale problem jakiś musi być, bo u mnie wszystko w normie a półtora roku starań bez efektów.
    Też mamy nadzieję że suplementy, lepsza dieta i więcej ruchu i regularny seks poprawia nasienie i w końcu się doczekamy II kresek. Czego Tobie też życzę 😚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 22:55

    Skrzydlata lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 7 listopada 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Też bym chciała w końcu krótszy cykl 😂
    Przy 38 dniowych można ochujec za przeproszeniem.
    Ja mam koło 31, do 15 dni i już jajko znoszę. Przy 38 dniach to chyba bym wysikala pol apteki 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 06:44

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to jednak nie był ten cykl i tak jak czułam rano @ się doturlala. Także zaczynam 8 cs i następne testowanko na 1 grudnia xD

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    U mnie to jednak nie był ten cykl i tak jak czułam rano @ się doturlala. Także zaczynam 8 cs i następne testowanko na 1 grudnia xD

    Doomi, następny cykl będzie Wasz! Trzymam kciuki ;)

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi, trzymam kciuki za następny cykl :)

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya, a Ty kiedy testujesz? :)

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    U mnie to jednak nie był ten cykl i tak jak czułam rano @ się doturlala. Także zaczynam 8 cs i następne testowanko na 1 grudnia xD

    Chyba przechwaliłyśmy tę 7... 😤 Ja mam przeczucie, że też się przywitam z @ za niecałe 2 tygodnie... Nie podobał mi się ten czop śluzu i plamienie po nim.

    Szkoda wielka Doomi, ale miejmy nadzieję, że 7 dla Ciebie była przereklamowana i to 8 będzie ta szczęśliwa ✊☺️🍀

  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    Karolkya, a Ty kiedy testujesz? :)
    Dzis rano się nie udało może jutro :) Po południu mam wizytę to, żebym wiedziała, ale szczerze to też czuje że @ przyjdzie :( mimo że temp nie spadła...
    Tak bardzo bym chciała żeby się udało, marzyłam o tym żeby między córką a rodzeństwem nie było dużej różnicy wieku a teraz marzę o tym że by w ogóle miała to rodzeństwo....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 07:58

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya wrote:
    Dzis rano się nie udało może jutro :) Po południu mam wizytę to, żebym wiedziała, ale szczerze to też czuje że @ przyjdzie :(

    Póki @ nie ma, to jest jeszcze nadzieja :) Także trzymam kciuki!

    A córka ile ma?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 07:59

    Karolkya lubi tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 lat i 5 miesięcy

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałabym mieć choć jedno dziecko 😣 W ogóle kobiety w moim otoczeniu narzekają, że im ciężko w ciąży, że źle się czują, że jeść nie mogą, że mdli je i wymiotują, a mi się tylko przykro robi, bo ja bym bardzo chciała się tak źle czuć jak one teraz... 😔 I jeszcze tak narzekają przy mnie świadome, że ja się staram i póki co nie idą te starania w dobrym kierunku...

  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya wrote:
    5 lat i 5 miesięcy

    O to już duża dziewczynka :)

    Jejuu jak ja bym chciała mieć chociaż jedno dzieciątko tutaj na ziemi. Mam nadzieję, że moje marzenie się w końcu spełni...

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Ja też chciałabym mieć choć jedno dziecko 😣 W ogóle kobiety w moim otoczeniu narzekają, że im ciężko w ciąży, że źle się czują, że jeść nie mogą, że mdli je i wymiotują, a mi się tylko przykro robi, bo ja bym bardzo chciała się tak źle czuć jak one teraz... 😔 I jeszcze tak narzekają przy mnie świadome, że ja się staram i póki co nie idą te starania w dobrym kierunku...

    ja szczerze mówiąc to ja nie wiem czy ludzie nie myślą? Może myślą ale tylko o sobie i maja za nic czyjeś uczucia. bo wiadomo jak ktoś nie jest świadomy problemów drugiej osoby no to może gadać, ale jak zna sytuacje to powinien się ugryźć w język.... Kitka zobaczysz uda Ci się :)

    MagdalenaMaria2 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    O to już duża dziewczynka :)

    Jejuu jak ja bym chciała mieć chociaż jedno dzieciątko tutaj na ziemi. Mam nadzieję, że moje marzenie się w końcu spełni...

    Musi sie spełnić :) Wierzę że Ci się uda :)

    lorinka9191 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi 😥 bylam pewna, że jednak zaskoczyło 😥😥
    Trzymam kciuki, 1 grudnia juz musi być zielono 😘
    Karolkya trzymam kciuki za jutro 🥰

    Karolkya lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ