Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • różyczka Ekspertka
    Postów: 126 286

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam Wam Kochane wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    I będę wyczekiwać u Was ⏸️


    Dziękuję Wam bardzo, jestem mega wzruszona ❤️❤️

    Babova, Monk@, Milixx, Anett93, 2+3, Grażyna1820, pluto_nova, Blond27, cslza, Koteczka82, Livka, Aneta2506, Chrupka , RoZyCzK4, Kalli95, Nati94, Martitka3006, daruśka, Olo323, Monia94 lubią tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różyczka wrote:
    Jest wynik, BETA 179,9 mIU/ ml ❤️❤️
    Hura! Gratulacje 😍

    różyczka lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, to ja chyba tez skocze po te facellaki… i tak się wybierałam do lidla, a lidl obok rossmanna… 😂😂

    Angelaaaa, Blond27, 2+3, Aneta2506, Grażyna1820 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różyczka wrote:
    Przesyłam Wam Kochane wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    I będę wyczekiwać u Was ⏸️


    Dziękuję Wam bardzo, jestem mega wzruszona ❤️❤️
    Łapię! 🙋🏼‍♀️ Przyda mi się, chodzę taka zmęczona i na chorobę, mam nadzieję, że to ciążowe zmęczenie 🙈

    Blond27, różyczka, 2+3, Grażyna1820, Olo323 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    Aneta, to ja chyba tez skocze po te facellaki… i tak się wybierałam do lidla, a lidl obok rossmanna… 😂😂
    Do czwartku promocja, więc biegnij 😁

    2+3, Blond27, Babova lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super 🤰🤩 gratulacje dziewczyny 👍 ładny ten marzec 🤩 oby reszta dziewczyn doczekała się w kwietniu 🤞🤞💚
    Rośnijmy zdrowo 🤰

    Anett93, Blond27, różyczka, 2+3, Grażyna1820, MałaMk, cuddlemuffin, pluto_nova, nick nieaktualny, cslza, Chrupka , RoZyCzK4, Nati94, Olo323, Monia94 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różyczka wrote:
    Jest wynik, BETA 179,9 mIU/ ml ❤️❤️

    Gratulacje <3

    Blond27, różyczka lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ale super 🤰🤩 gratulacje dziewczyny 👍 ładny ten marzec 🤩 oby reszta dziewczyn doczekała się w kwietniu 🤞🤞💚
    Rośnijmy zdrowo 🤰
    Jeszcze marzec się nie skończył 😁 mam nadzieję, że ta końcówka reszcie się też udzieli ♥️

    Blond27, 2+3, Angelaaaa, cslza lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verliebtindich wrote:
    Hmmm, ja poprzedni cykl debiutowałam z wiesiołkiem i też tak było, ale w okresie okołoowulacyjnym tak średnio zaobserwowałam śluz płodny.
    Niby ginekolog na monitoringu mnie uspokoiła, że jest, ale ja tego jakoś specjalnie nie odczuwałam. Teraz zaczynam drugi cykl z wiesiołkiem, może będzie trochę lepiej.


    Edit: aa, no i cykl wyszedł 29 dni. Fajnie, spoko, ale druga faza 13 dni, więc chyba ten niepokalanek trochę faktycznie miesza.

    Właśnie o to mi chodzi, myślałam że w czasie owulacji będę miała więcej śluzu a nie po niej 😅

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różyczka wrote:
    Jest wynik, BETA 179,9 mIU/ ml ❤️❤️

    Gratulacje! 😍

    różyczka lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja od kilku dni też jestem mega zmęczona i senną, a dzisiaj jak w pracy schodziłam po schodach to cycki takie ciężkie, że omg 🙊🙊🙊 i ten progesteron powyżej normy ciągle mam w głowie.... Do czwartku wytrzymam! 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 15:18

    2+3, Monk@, cslza, Angelaaaa, Babova, nick nieaktualny, Kluska95, Grażyna1820, Chrupka , Nati94, Monia94 lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • 2+3 Autorytet
    Postów: 661 1197

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny ja od kilku dni też jestem mega zmęczona i senną, a dzisiaj jak w pracy schodziłam po schodach to cycki takie ciężkie, że omg 🙊🙊🙊 i ten progesteron powyżej normy ciągle mam w głowie.... Do czwartku wytrzymam! 😀
    Który dziś dpo? Testuj jutro, nie trzymaj nas tyle w niepewności 😁

    Na pokładzie:
    💙 09.2012 sn
    💜 04.2015 cc
    💜 05.2017 cc

    09.2019 cichutko marzy mi się 4...
    01.2022 starania na serio...
    03.2022 BC 💔😭

    16 cykl starań po BC...
    17.05.23 15:15 szok ⏸️ ❤️🌈
    18.05.23 beta 261,90 // prog 28,10 ❤️🙏
    29.05.23 beta 29165 😲❤️ // prog 17,20 😥🙏
    30.05.23 wizyta - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, bez echa zarodka ❤️🙏
    13.06.23 1,5 cm dzidzi i jest serduszko ❤️
    22.06.23 [wizyta kontrolna przez plamienia] 2,44 cm i bije ❤️
    03.07.23 wizyta 4 cm i bije ❤️
    12.07 14:00 prenatalne
    preg.png
  • różyczka Ekspertka
    Postów: 126 286

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny ja od kilku dni też jestem mega zmęczona i senną, a dzisiaj jak w pracy schodziłam po schodach to cycki takie ciężkie, że omg 🙊🙊🙊 i ten progesteron powyżej normy ciągle mam w głowie.... Do czwartku wytrzymam! 😀

    Kochana testuj koniecznie. Coś czuję że będą ⏸️ ❤️

    Blond27 lubi tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny ja od kilku dni też jestem mega zmęczona i senną, a dzisiaj jak w pracy schodziłam po schodach to cycki takie ciężkie, że omg 🙊🙊🙊 i ten progesteron powyżej normy ciągle mam w głowie.... Do czwartku wytrzymam! 😀
    🤞🤞🤞

    Blond27 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różyczka gratulacje! ❤️ No i oczywiście zgarniam wiruski 😎

    Zapraszam do głosowania na tytuły z dogrywki!
    ➡️https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQBee6GIQALmBhyS_Am40lAqDdNuNxxG7dMiDPfuMneqFuiA/viewform?usp=sf_link ⬅️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 15:26

    Blond27, Milixx, Monk@, Kasiooola, MałaMk, 2+3, Anett93, Angelaaaa, Livka, Aneta2506, Kluska95, Chrupka , RoZyCzK4, milam lubią tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babova wrote:
    Aneta, to ja chyba tez skocze po te facellaki… i tak się wybierałam do lidla, a lidl obok rossmanna… 😂😂

    A propos Lidla, to podobno też mają testy i to 10ml!

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagłosowane ✅✅✅

    Haha 10 dpo dzisiaj 😀 nie poczekam chyba jeszcze poza tym żadnych objawów , ale fakt serduszkowalismy sporo w tym cyklu

    Monk@, Kasiooola, Anett93, pluto_nova, 2+3, cslza lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    różyczka gratulacje! ❤️ No i oczywiście zgarniam wiruski 😎

    Zapraszam do głosowania na tytuły z dogrywki!
    ➡️https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQBee6GIQALmBhyS_Am40lAqDdNuNxxG7dMiDPfuMneqFuiA/viewform?usp=sf_link ⬅️
    Zagłosowane 💪

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1663 2853

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Zagłosowane ✅✅✅

    Haha 10 dpo dzisiaj 😀 nie poczekam chyba jeszcze poza tym żadnych objawów , ale fakt serduszkowalismy sporo w tym cyklu

    U mnie też 10dpo. Śluz jak płodny, a z nowości w tym cyklu pije inofem i do owulacji zioła ojca sroki. Trzymam za ciebie kciuki, ja też cierpliwie czekam i nie testuje, bo później mam z tego dola :(

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiooola wrote:
    U mnie też 10dpo. Śluz jak płodny, a z nowości w tym cyklu pije inofem i do owulacji zioła ojca sroki. Trzymam za ciebie kciuki, ja też cierpliwie czekam i nie testuje, bo później mam z tego dola :(

    Ja też 10 dpo i w sumie też żadnych objawów czegokolwiek 🤷‍♀️ w poprzednich ciążach brak objawów był właśnie objawem ciąży ale teraz raczej nie. oczywiście nie wytrzymałam i już testowałam i biało zobaczymy co z tego będzie.

    Plutonowa zagłosowane 🤣

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ