Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1663 2853

    Wysłany: 28 marca 2022, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Ja też 10 dpo i w sumie też żadnych objawów czegokolwiek 🤷‍♀️ w poprzednich ciążach brak objawów był właśnie objawem ciąży ale teraz raczej nie. oczywiście nie wytrzymałam i już testowałam i biało zobaczymy co z tego będzie.

    Plutonowa zagłosowane 🤣

    Ja to denerwuje przed testem wirc nie robię jeszcze 😂

    Wróciłam do codziennych treningów wirc skupiam się na tym żeby ogarnąć się czasowo 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 15:53

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny ja od kilku dni też jestem mega zmęczona i senną, a dzisiaj jak w pracy schodziłam po schodach to cycki takie ciężkie, że omg 🙊🙊🙊 i ten progesteron powyżej normy ciągle mam w głowie.... Do czwartku wytrzymam! 😀

    Testuj 😈😈

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuje ale w dniu @ w czwartek 😀✅

    Ale wczoraj zmierzyłam temp i 36.6 . Zaznaczam że nie mierze regularnie, ale jednak normalna 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 16:15

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozyczka piękna beta!!!

    Ja od następnego cyklu będę używać kubeczka ferti lily. właśnie go kupiłam, do tego suple dla Męża, dla siebie i bach 500zl wydane....ale liczę, że ładnie wpłyną na moje jajeczka i Męża plemniczki 💥♀️♂️💘💘💘

    Angelaaaa, Monk@, Blond27, pluto_nova, Anett93, cslza lubią tę wiadomość

  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cslza wrote:
    Beta HCG 224,29 mIU/ml
    Progesteron 34,600 ng/ml

    👶🤰
    Gratuluję ♥️

    Blond27, cslza lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różyczka wrote:
    Jest wynik, BETA 179,9 mIU/ ml ❤️❤️
    Dziewczyny rozwalacie system w tym miesiącu! ♥️🎯😱 Gratulacje!!! 🥺😍🤞

    Monk@, różyczka, Blond27, cslza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1663 2853

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Zatestuje ale w dniu @ w czwartek 😀✅

    Ale wczoraj zmierzyłam temp i 36.6 . Zaznaczam że nie mierze regularnie, ale jednak normalna 😔

    Nie patrz na temperature. Ja mam około 36,45 po owulacji, a wcześniej mam mniej jak 36. Mierze od stycznia

    Monk@, Blond27 lubią tę wiadomość

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różyczka wrote:
    Jest wynik, BETA 179,9 mIU/ ml ❤️❤️

    Super 😍

    Blond27, różyczka lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na czwartek tyle testów jeszcze wpisane 🙊🙊🙊 super ten marzec wyszedł jakby nie patrzeć nawet już 🙂

    Aneta2506, Monk@, 2+3, Olo323 lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dobra to może i ja skocze i kupie, jaki dokładnie? 😀

    Facelle ten za 5,19 zł

    Blond27, Monk@ lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Hej dziewczyny gratuluję pięknych bet i kreseczek 🥰 rośnijcie zdrowo ✊✊✊

    Właśnie też miałam pytać jak tam u Olo, mam nadzieję że wszystko jest ok.
    Olo daj znać jak możesz.

    U mnie dziwna sytuacja bo wszystkie objawy na 🐒 przeszły nic mnie nie boli i nie wiem o co chodzi 🤷‍♀️ piersi też jak flaki i nic nie bolą ale test biały 10 dpo. W środę muszę odstawić proga więc zrobię pewnie ostatni test. Nie liczę że się udało ☹️

    Ja też jutro robię ostatni test już 🥺

    Monk@ lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    A na czwartek tyle testów jeszcze wpisane 🙊🙊🙊 super ten marzec wyszedł jakby nie patrzeć nawet już 🙂

    Cieszę się że mogłam wpisać tyle bobasków 😊

    Monk@, Blond27, 2+3, cslza, Grażyna1820, Babova, RoZyCzK4, Angelaaaa, nick nieaktualny, Olo323 lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiooola wrote:
    Ja to denerwuje przed testem wirc nie robię jeszcze 😂

    Wróciłam do codziennych treningów wirc skupiam się na tym żeby ogarnąć się czasowo 😎

    Ja muszę wiedzieć jak najszybciej żeby wdrożyć leki, u mnie zajście to dopiero początek drogi...🙄

    Aneta ja to czuję że my razem zajdziemy i mam nadzieję że już w kolejnym cyklu. Chociaż liczę na to że jeszcze wysikasz jutro dwie piękne kreseczki ✊✊✊

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się martwię, że w tym cyklu nie będę mieć owulacji, dzisiaj 13dc i kompletnie nic nie czuję. W tamtym miesiącu w 14dc wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, w 13dc tez była nawet nawet kreska. Nie wiem, brałam miovella nac od 3 do 7dc i pije olej z wiesiołka, więc wydaje mi się, że to powinno pomóc, a nie zaszkodzić... martwię się.

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Ja też jutro robię ostatni test już 🥺
    Powodzenia 🤞🤞

    Blond27 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może pamiętacie że ostatnio wyszły mi przeciwciała Igg na Chlamydie. Mega się przestraszyłam bo skad (?!) Zrobiłam wynik pcr z moczu , tydzień czekania i wyszedł negatywny. Uff 😱😁

    Monk@, Kasiooola, pluto_nova, Aneta2506, Blond27, 2+3, cslza, Kluska95, Grażyna1820, Chrupka , Koteczka82, Angelaaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak bądźcie betę, to od razu progesteron też? Tak się zastanawiam, bo kilka razy już czytałam tutaj o progu i nie wiem, czy w razie czego nie robić od razu obu. Czy dopiero jak wskazania są?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 28 marca 2022, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Ja muszę wiedzieć jak najszybciej żeby wdrożyć leki, u mnie zajście to dopiero początek drogi...🙄

    Aneta ja to czuję że my razem zajdziemy i mam nadzieję że już w kolejnym cyklu. Chociaż liczę na to że jeszcze wysikasz jutro dwie piękne kreseczki ✊✊✊

    Nie nastawiam się, ale liczę mocno na następny... Będę brała ten lek Proxeed od ginekologa na rozruszanie jajników i mam zamiar działać intensywnie, więc kolejny już musi być tym... 🥺

    Ale nie skreślaj Ty swojego testowania jeszcze, ja w poprzedniej ciąży zrobiłam test 12 dpo bo mi się okres spóźnił jeden dzień 🤣 i wyszła ledwo widoczna kreska, a objawów nie miałam żadnych dopiero później pojawił się kremowy śluz i bolące piersi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 17:21

    Monk@, 2+3, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 28 marca 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Ja się martwię, że w tym cyklu nie będę mieć owulacji, dzisiaj 13dc i kompletnie nic nie czuję. W tamtym miesiącu w 14dc wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, w 13dc tez była nawet nawet kreska. Nie wiem, brałam miovella nac od 3 do 7dc i pije olej z wiesiołka, więc wydaje mi się, że to powinno pomóc, a nie zaszkodzić... martwię się.

    Jeżeli pijesz pierwszy cykl to owulacja się mogła przesunąć :)

    Anett93 lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 28 marca 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cslza wrote:
    Beta HCG 224,29 mIU/ml
    Progesteron 34,600 ng/ml

    👶🤰

    Gratulacje 😍

    Blond27, cslza lubią tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ