X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    No właśnie ja sama nie wiem jak się czuję. Mam wrażenie, że jestem przeziębiona. Jest mi bardzo zimno, boli mnie głowa, trochę bolą piersi, ale bardziej sprawiają wrażenie takich, jakby miały za moment wyskoczyć ze stanika. Mam też wrażenie, jakby co jakiś czas ktoś mi przykładał lód na sutki i ciągnie i kłuje mnie w podbrzuszu co jakiś czas. Poza tym nic. Dzisiaj np. nie mam tych bóli @, a kilka dni wstecz je odczuwałam. Ja mam wrażenie, że w każdym cyklu przed @ czuję się inaczej, ale w tym najmniej rzeczy mi dokucza, to co opisałam to drobnostki, w porównaniu z tym, co działo się w poprzednim cyklu. Ja sama nie wiem...

    Kochana ja coś czuję że jednak się udało! Ale nie chce obiecywać ani dawać nadziei, bo ja wiem jak to jest jak się rozczarowujesz widząc @. Więc nie myśl o tym, zobacz jutrzejszą tempkę, jeśli się podniesie to jesteśmy na dobrej drodze, a jeśli spadnie to sama będziesz wiedzieć co cię będzie czekać :( Aaaa i jeszcze jedno, nie rezygnuj z owu, jeśli coś cię dołuję to zawsze możesz nie korzystać z wykresu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 20:13

    iza30 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana ja coś czuję że jednak się udało! Ale nie chce obiecywać ani dawać nadziei, bo ja wiem jak to jest jak się rozczarowujesz widząc @. Więc nie myśl o tym, zobacz jutrzejszą tempkę, jeśli się podniesie to jesteśmy na dobrej drodze, a jeśli spadnie to sama będziesz wiedzieć co cię będzie czekać :( Aaaa i jeszcze jedno, nie rezygnuj z owu, jeśli nie chcesz być na tym to poprostu nie korzystaj z wykresu ;)
    zgadzam sie w 100% jesli niebedziesz chciala to nie korzystaj z wykresu ale nas nie opuszczaj

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny brała poze ktoras z Was luteine na wywolanie @? bo ja mam dzis 9 dzien brania i pojawilo sie brazowe plamienie i nie wiem czy juz odstawic , czy wybrac do konca?poradzcie cos:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny brała poze ktoras z Was luteine na wywolanie @? bo ja mam dzis 9 dzien brania i pojawilo sie brazowe plamienie i nie wiem czy juz odstawic , czy wybrac do konca?poradzcie cos:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    dziewczyny brała poze ktoras z Was luteine na wywolanie @? bo ja mam dzis 9 dzien brania i pojawilo sie brazowe plamienie i nie wiem czy juz odstawic , czy wybrac do konca?poradzcie cos:)

    Niestety nie brałam luteiny :(

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    dziewczyny brała poze ktoras z Was luteine na wywolanie @? bo ja mam dzis 9 dzien brania i pojawilo sie brazowe plamienie i nie wiem czy juz odstawic , czy wybrac do konca?poradzcie cos:)
    Ja tez nie

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam!! Lutke bierze się 10 dni jeśli wystąpi krwawienie NIE PLAMIENIE to się odstawia.... Musi zacząć się krwawienie!! Ja bym zrobiła test na potwierdzenie ze nie jesteś w ciąży Twój cykl trwa od 06.10 jest bardzo długi więc nie ryzykowalabym!!! Idę do męża do wyrka na film wejdę jutro kochane dobrej nocy wam życzę!!! Całuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 20:17

    Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie brałam luteiny nigdy...Ale was musiałam nadrobić:d mąz już zjadł obiado kolacje a ja kolacje:D dziewczyny nie szukajcie sobie na siłe objawów:)

    iza30, mika1987 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie dzis chyba zagniezdza fasoleczka starsznie mnie boli szyjika macicy i wokol jej no i jajnik ..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniu ja też nigdy nie brałam..

    myszkaazi ja też trzymam kciuki mocno za Ciebie!

    ja znów się wyspałam :) ostatnio jestem bardzo słaba! szkoda że ta małpa przylazła! ale cóż w grudniu już jej nie będzie! :)

    iza30, Karolcia23369, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ja brałam!! Lutke bierze się 10 dni jeśli wystąpi krwawienie NIE PLAMIENIE to się odstawia.... Musi zacząć się krwawienie!! Ja bym zrobiła test na potwierdzenie ze nie jesteś w ciąży Twój cykl trwa od 06.10 jest bardzo długi więc nie ryzykowalabym!!! Idę do męża do wyrka na film wejdę jutro kochane dobrej nocy wam życzę!!! Całuje
    dobranoc Paulinko

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada ja tam nic nie czułam:D i nic nie boli poza krzyżem;/i pieczacymi sutkami:D

    karmelek, iza30 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no karolcia a krzyz to tez boli i cycki tak ciagna raczej ale bola..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana ja coś czuję że jednak się udało! Ale nie chce obiecywać ani dawać nadziei, bo ja wiem jak to jest jak się rozczarowujesz widząc @. Więc nie myśl o tym, zobacz jutrzejszą tempkę, jeśli się podniesie to jesteśmy na dobrej drodze, a jeśli spadnie to sama będziesz wiedzieć co cię będzie czekać :( Aaaa i jeszcze jedno, nie rezygnuj z owu, jeśli coś cię dołuję to zawsze możesz nie korzystać z wykresu ;)
    Dziękuję bardzo za wsparcie! Ja nie mam zupełnie żadnych przeczuć. Niczego sobie na siłę nie wmawiam, a potrafiłam to robić doskonale. Zrobiłam ten cholerny test dwa dni temu, nie wiem w sumie po co, ale był kubłem zimnej wody. Tak na dobrą sprawę to trudno mi powiedzieć, kiedy miałaby @ przyjść. Owu podaje, że w czwartek, ale kto to wie. No właśnie nie chciałabym Was opuszczać, bo uwielbiam z Wami rozmawiać, pisać, jestem ciekawa, co słychać. Jakoś to pogodzę :)
    iza30 wrote:
    zgadzam sie w 100% jesli niebedziesz chciala to nie korzystaj z wykresu ale nas nie opuszczaj
    Będę z Wami tak często, jak tylko się da :*
    Ania1986 wrote:
    dziewczyny brała poze ktoras z Was luteine na wywolanie @? bo ja mam dzis 9 dzien brania i pojawilo sie brazowe plamienie i nie wiem czy juz odstawic , czy wybrac do konca?poradzcie cos:)
    Jedyny progesteron, który brałam to był Duphaston na podtrzymanie tej utraconej ciąży, więc nie wiem, jak należy go zażywać.
    Paulia87 wrote:
    Ja brałam!! Lutke bierze się 10 dni jeśli wystąpi krwawienie NIE PLAMIENIE to się odstawia.... Musi zacząć się krwawienie!! Ja bym zrobiła test na potwierdzenie ze nie jesteś w ciąży Twój cykl trwa od 06.10 jest bardzo długi więc nie ryzykowalabym!!! Idę do męża do wyrka na film wejdę jutro kochane dobrej nocy wam życzę!!! Całuje
    Dobrej nocki Paulinko :*

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dziś szybko usne:D a wy jak samopoczucie?

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    aniu ja też nigdy nie brałam..

    myszkaazi ja też trzymam kciuki mocno za Ciebie!

    ja znów się wyspałam :) ostatnio jestem bardzo słaba! szkoda że ta małpa przylazła! ale cóż w grudniu już jej nie będzie! :)
    Dziękuję :* Wielka szkoda, że do Ciebie przyszła. Myślałam, że Ci się powiedzie!:*

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam męża na siłowni, dziecko śpi, a ja zaległam przed tv nawet nie mam siły wstać sobie herbaty zrobić :/ co za lenistwo!

    byliśmy wczoraj w częstochowie na zakupach :) ależ moje dziecko obkupiłam! :) tyle pięknych rzeczy jest dla dzieci :) przy okazji rzuciłam okiem na takie malusie śpioszki :) ahh.. juz niedługo będę znów takie kupować :) hmm.. a dla siebie jakoś niec szczególnego nie znalazłam :/ dobrze że chociaż mąż się też obkupił :) ja polece jak będą wyprzedaże :)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada czy ty znowu potrzebujesz kubel zimnej wody skoncz wyszukiwac u siebie objaw jak masz byc w ciazy to w niej bedziesz

    Karolcia23369, myszkaazi lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    kada ja tam nic nie czułam:D i nic nie boli poza krzyżem;/i pieczacymi sutkami:D
    Na to nie ma reguły. Mnie w tej sierpniowej ciąży bolał strasznie brzuch i piersi od samej owulacji. Pewnego dnia podczas jazdy na rowerze miałam taki skurcz brzucha, że myślałam, że nie dojadę (chyba wtedy było zagnieżdżenie, tak wynikało z późniejszej analizy ;) ). Jedni nie mają żadnych objawów, drudzy mają mnóstwo. Ja w 5 tc czułam się dość dobrze, tylko właśnie ciągle mnie ciągnęło podbrzusze, a na oddziale leżałam z dziewczyną, która trafiła do szpitala, bo była odwodniona od wymiotowania - na początku 6 tygodnia!!! Co ciąża, to inne objawy lub ich brak.

    Karolcia23369, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Kada czy ty znowu potrzebujesz kubel zimnej wody skoncz wyszukiwac u siebie objaw jak masz byc w ciazy to w niej bedziesz
    Z tym się zgodzę :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ