X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza zaraz ide pod prysznic hehe

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Na to nie ma reguły. Mnie w tej sierpniowej ciąży bolał strasznie brzuch i piersi od samej owulacji. Pewnego dnia podczas jazdy na rowerze miałam taki skurcz brzucha, że myślałam, że nie dojadę (chyba wtedy było zagnieżdżenie, tak wynikało z późniejszej analizy ;) ). Jedni nie mają żadnych objawów, drudzy mają mnóstwo. Ja w 5 tc czułam się dość dobrze, tylko właśnie ciągle mnie ciągnęło podbrzusze, a na oddziale leżałam z dziewczyną, która trafiła do szpitala, bo była odwodniona od wymiotowania - na początku 6 tygodnia!!! Co ciąża, to inne objawy lub ich brak.


    myszkazii dokladnie tak jest w 1 ciązy mnie bolał jajnik przy zagnieżdzeniu a teraz nic;)

    iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2391 1943

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy organizm jest inny :)

    iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    iza zaraz ide pod prysznic hehe
    ale wez zimny a nie goracy :P

    Karolcia23369, myszkaazi lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a ja mam męża na siłowni, dziecko śpi, a ja zaległam przed tv nawet nie mam siły wstać sobie herbaty zrobić :/ co za lenistwo!

    byliśmy wczoraj w częstochowie na zakupach :) ależ moje dziecko obkupiłam! :) tyle pięknych rzeczy jest dla dzieci :) przy okazji rzuciłam okiem na takie malusie śpioszki :) ahh.. juz niedługo będę znów takie kupować :) hmm.. a dla siebie jakoś niec szczególnego nie znalazłam :/ dobrze że chociaż mąż się też obkupił :) ja polece jak będą wyprzedaże :)
    Ja kupiłam sobie kieckę na sylwestra :) Idziemy w to samo miejsce, gdzie byliśmy rok temu. Było ekstra! Chyba nigdy w życiu się tak nie wybawiłam jak wtedy! Z tą sukienką to były przeboje. Spodobała mi się w czwartek jak byłam z bratem po kurtkę, ale nie miałam ochoty na zakupy, pojechałam jedynie towarzysko. W piątek umówiłam się mężem na wyprawę do galerii, a później mieliśmy odwiedzić znajomych. Tak też zrobiliśmy. No i po prostu zakochałam się w tej kiecce, weszliśmy do sklepu i oczywiście nie było rozmiaru - tylko s i xs... Podłamałam się nieco, ale mówię trudno. Mój mąż wpadł na genialny pomysł, że w sobotę skoczymy do Orsaya do innego pobliskiego miasta. No i pojechaliśmy. Wchodzimy do sklepu, oczywiście na wieszaku tylko s. Myślę sobie, a co tam, może się wcisnę. Niestety brakowało mi 2 cm, żeby się zasunąć. Prawie się popłakałam. Nagle M. mówi do mnie "Stój w tej przebieralni, dwie kabiny obok dziewczyna też tą sukienkę przymierza, może nie kupi, a zobaczymy jaki wzięła rozmiar". No i nie kupiła, odwiesiła przy kabinach i się okazało, że to było moje M ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no hehehe

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    myszkazii dokladnie tak jest w 1 ciązy mnie bolał jajnik przy zagnieżdzeniu a teraz nic;)
    Dlatego ja nie wiem nic. Niczego nie przeczuwam. Dla mnie każdy objaw może być jednocześnie objawem @. Teraz mnie już nic nie zdziwi. Przed poprzednim okresem np. wymiotowałam, dla niektórych to pewnie byłoby już pewne, że ciąża, dla mnie niekoniecznie :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    Kazdy organizm jest inny :)
    Dokładnie. Wiadomo, że niektóre rzeczy są podobne, ale nigdy takie same :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dokładnie. Wiadomo, że niektóre rzeczy są podobne, ale nigdy takie same :)
    zgadzam sie :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, w tym watku jestem nowa ;) wiec licze na was ;)
    W poprezdnim cyklu zakonczylo sie negatywnymi testami i krwawieniem lecz to krwawienie nie bylo takie jak zawsze... Takie troche brazowawe no i ze 3 dni.... Zrobilam ze 3 testy i ciazowa kreseczka strasznie bladziutka i jeden innej firmy negatywny... Wiec dalam sobie spokoj. Teraz juz 10 dzien cyklu i pojawil sie taki dziwnie jasno rozowawy sluz oczywiscie bardzo malutko go. Wiec znowu dzis zrobilam test i znowu dwie kreski ale jedna dalej slabiutka i zglupialam... Co o tym sadzicie? Moze ktoras z was miala podobne objawy?
    Pozdrawiam wszystkie kobitki ;)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hej dziewczyny, w tym watku jestem nowa ;) wiec licze na was ;)
    W poprezdnim cyklu zakonczylo sie negatywnymi testami i krwawieniem lecz to krwawienie nie bylo takie jak zawsze... Takie troche brazowawe no i ze 3 dni.... Zrobilam ze 3 testy i ciazowa kreseczka strasznie bladziutka i jeden innej firmy negatywny... Wiec dalam sobie spokoj. Teraz juz 10 dzien cyklu i pojawil sie taki dziwnie jasno rozowawy sluz oczywiscie bardzo malutko go. Wiec znowu dzis zrobilam test i znowu dwie kreski ale jedna dalej slabiutka i zglupialam... Co o tym sadzicie? Moze ktoras z was miala podobne objawy?
    Pozdrawiam wszystkie kobitki ;)
    myśle że powinnaś pójść w takim razie na bete i wszystko będzie jasne!

    Myszkaazi pochwal się dokładnie która to kiecka :)

    my jeszcze planów na sylwestra nie mamy :) pewnie jak zwykle ze znajomymi na domówce :) ale dwa lata pod rząd my organizowaliśmy więc mam nadzieję że ktoś teraz nas wyręczy :))

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej jestem ponownie:) Ale tu sie rozpisałyście dużo i nowe dziewczyny widze:)
    Ovulka ja niestety nie pomogę bo nie miałam takich objawów może za kilka dni zrób ponownie test albo wybierz sie do gina

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie albo beta i najbardziej prawdopodobna by była

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hej dziewczyny, w tym watku jestem nowa ;) wiec licze na was ;)
    W poprezdnim cyklu zakonczylo sie negatywnymi testami i krwawieniem lecz to krwawienie nie bylo takie jak zawsze... Takie troche brazowawe no i ze 3 dni.... Zrobilam ze 3 testy i ciazowa kreseczka strasznie bladziutka i jeden innej firmy negatywny... Wiec dalam sobie spokoj. Teraz juz 10 dzien cyklu i pojawil sie taki dziwnie jasno rozowawy sluz oczywiscie bardzo malutko go. Wiec znowu dzis zrobilam test i znowu dwie kreski ale jedna dalej slabiutka i zglupialam... Co o tym sadzicie? Moze ktoras z was miala podobne objawy?
    Pozdrawiam wszystkie kobitki ;)
    zrob bete ja w sieprniu mialam podobnie ale plamilam 4 tyg wiec u ciebie lepiej jest ze nie plamisz...zrob bete raz a potem powtorz jak rosnie jezeli powoli przyrasta zglos sie do lekarza..nie chce straszyc bron boze bo zdarzaja sie kobiety maja okre sa potem okazuje sie ze sa w ciazy.,...

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze do konca cylku, poniewaz mieszkam za granica i to nie jest takie proste... Musze sie uzbroic w cierpliwosc. Tydzien temu bylam u lekarza poniewaz walcze ze swoja tarczyca uhhh, i mowilam ze staramy sie o dzidIusia i powiedziala ze porobi mi testy tez, lecz nie wszystko zrozumialam jakie, no i czekam na wymiki a noz widelec wyjdzie to na co czekam ;)

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku dziewczyny..:) Ja przez te objawy już czasem wariuje:) moja podświadoma chęć zostania mamą praktycznie co miesiąc wmawia mi , że objawy na @ są tymi ciążowymi, także doskonale was rozumiem..:)A potem jest wielkie rozczarowanie:( No ale cóż...
    Ovulka -mój ostatni okres też był taki dziwny, identyczny jak Twój. Już myślałam, że to jest to, ale testy również wychodziły negatywne.W środku tego cyklu znowu miałam plamienia i to pierwszy raz. Jutro idę do endokrynologa. Może on mi cod podpowie to dam Ci znać od czego to mogło być:)

    PERELKA175
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jak ostatnio szukałam to nie było na stronie internetowej ;) Zaraz popatrzę :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, bo to znowu wszytsko dalo mi do myslenia, ze moze sie udalo... A wtedy podswiadomosc dziala tak ze czuje jakbym byla w 100% ciazy ... Masakra ;( Pracuje w przedszkolu, i jak te malenstwa sie do mnie tula to az mi sie lezka czasem w oku zakreci ;)

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kobietki i te które powróciły po chwilowej nieobecności :)
    Nie ma tej sukienki na stronie. Ona była na wystawie ostatnio - koronkowa, z krótkim rękawem, wstążką w pasie, czarna, mieniąca się. Szła jak ciepłe bułki i teraz jedna z nich jest u mnie :D :D :D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ja brałam!! Lutke bierze się 10 dni jeśli wystąpi krwawienie NIE PLAMIENIE to się odstawia.... Musi zacząć się krwawienie!! Ja bym zrobiła test na potwierdzenie ze nie jesteś w ciąży Twój cykl trwa od 06.10 jest bardzo długi więc nie ryzykowalabym!!! Idę do męża do wyrka na film wejdę jutro kochane dobrej nocy wam życzę!!! Całuje
    w ciazy nie jestem na 100%,luteine biore 3x1 na noc przez 10 dni, lekarz powiedział ze te cyrki co mam to skutki poronienia, do 3 cykli po poronieniu moze nie byc owulki i jest to calkowicie normalne, ja miedzy poronieniem a 1 @ mialam owulacje,potwierdzona, a teraz wychodzi na to ze 2 cykle bez owulacji, dlatego aby sie nie bawic i nie tracic czasu od nowego cyklu bede miec stymulacje tak jak juz wspominałam:)

    edit: po <3 juz jest krwawienie;)ale na wkladke sie nie wydostaje to pewnie od jutra rozpoczne nowy cykl, a wiec dzis odstawiam lutke:)
    Pozdrawiam i zycze miłej nocki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 21:19

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ