X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie laseczki wpadłam sie przywitać i uciekam do pracy
    Miłego dzionka:)

    iza30, myszkaazi, Karolcia23369 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak tam??

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim! Ja nie rozumiem swojego organizmu... Temperatura znowu spadla, a @ nie ma :| Druga sprawa, ze mi nigdy przed @ nie spadała, tylko w którymś dniu krwawienia :| Może to jakieś zaburzenia hormonów? Nie wiem juz co mam o tym myśleć. Stresuje mnie ta temperatura. Jak dostane @ to w nowym cyklu nie będę mierzyć w II fazie cyklu albo w ogóle...

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)

    u mnie tempka bez zmian ciągle taka sama stała jak w zeszłym cyklu nic z tego nie bedzie pewnie :(

    a jescze sie dowiedziałam ze moja znajoma w ciąży z drugim dzieckiem nawet sie bardzo nie starali :/
    zawsze sie przed @ dowiaduje o takich nowościach :(

    iza30 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też temp na jednym poziomie

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    hej dziewczynki :)

    u mnie tempka bez zmian ciągle taka sama stała jak w zeszłym cyklu nic z tego nie bedzie pewnie :(

    a jescze sie dowiedziałam ze moja znajoma w ciąży z drugim dzieckiem nawet sie bardzo nie starali :/
    zawsze sie przed @ dowiaduje o takich nowościach :(
    W moim otoczeniu też ciągle ktoś, także nie ma co się przejmować. Ty masz piękną temperaturę, więc się nie stresuj kobieto póki co. Ja na temat swojego wykresu nie umiem powiedzieć kompletnie nic.. :| Nigdy nie miałam takiego spadku, tym bardziej, że do @ jeśli owu była 15dc, zostały jeszcze dwa dni. No nie ogarniam tego po prostu...

    mycha28 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    W moim otoczeniu też ciągle ktoś, także nie ma co się przejmować. Ty masz piękną temperaturę, więc się nie stresuj kobieto póki co. Ja na temat swojego wykresu nie umiem powiedzieć kompletnie nic.. :| Nigdy nie miałam takiego spadku, tym bardziej, że do @ jeśli owu była 15dc, zostały jeszcze dwa dni. No nie ogarniam tego po prostu...

    to czekamy razem <3
    w poprzednim cyklu tez miałam ładna tempkę i spadło w dzień @ więc juz nie licze na ciąże czekam cierpliwie do @ ktorego termin wg ovu mam na 7.12 a według mnie 06.12.

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :)
    Ja wlasnie przed momentem wyszlam z wyrka czas napic sie kawy i znowu caly dzien przymulac maskara :/
    Zycze wam milego dnia buziaki

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Hejka dziewczyny :)
    Ja wlasnie przed momentem wyszlam z wyrka czas napic sie kawy i znowu caly dzien przymulac maskara :/
    Zycze wam milego dnia buziaki
    Oj, współczuję. Już niedługo i znowu będziesz aktywna :) Ja idę na herbatkę i śniadanko. Muszę się ogarniać powoli do pracy... a nie chce mi się wybitnie.

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    to czekamy razem <3
    w poprzednim cyklu tez miałam ładna tempkę i spadło w dzień @ więc juz nie licze na ciąże czekam cierpliwie do @ ktorego termin wg ovu mam na 7.12 a według mnie 06.12.
    Tak, czekamy. Ja powinnam dostać wg owu 5.12. Zobaczymy, co to będzie. Wczoraj sobie mówiłam, że jak tempka mi wzrośnie dzisiaj to nie będę grała w siatkówkę, ale skoro spadła, to będę zażywać ruchu, a co mi tam ;)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek!!!! Ja dziś wstałam o 6 rano tempka troszku spadła!! Krew z nosa mi leciała przemeczona jestem bardzo!!!! Spać mi się chce boli mnie brzuch sama nie wiem co mi jest!! Buuu :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 09:25

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Tak, czekamy. Ja powinnam dostać wg owu 5.12. Zobaczymy, co to będzie. Wczoraj sobie mówiłam, że jak tempka mi wzrośnie dzisiaj to nie będę grała w siatkówkę, ale skoro spadła, to będę zażywać ruchu, a co mi tam ;)


    ja juz stwierdziłam że jak teraz nic nie wyjdzie to odpuszczam juz nawet chyba wywalę termometr w kąt niech sie dzieje co chce

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Dzień Doberek!!!! Ja dziś wstałam o 6 rano tempka troszku spadła!! Krew z nosa mi leciała przemeczona jestem bardzo!!!! Spać mi się chce boli mnie brzuch sama nie wiem co mi jest!! Buuu :-(
    No wczoraj tyle czasu w pracy, pogoda też nie sprzyja zdrowiu, więc dbaj o siebie. Temperaturę i tak masz nadal wysoką :) Ból brzucha to zasługa fasolki ;) Buźki :*

    Dobra, czas wyskoczyć z eleganckiego dresu i wbić się w jakieś bardziej cywilizowane ubrania i jechać do tej pracy. Dobrze, że tak w sumie to na 3-4 godzinki, bo na meblach to można już pisać, tyle kurzu mam i chcę posprzątać, więc im prędzej wrócę, tym szybciej tu ogarnę. Jutro, co prawda mam wolne, ale chciałabym zająć się czymś innym, a nie sprzątaniem :) Będę później Kochane moje :*
    Co te nasze nowe koleżanki się nie odzywają? Zapraszamy, zapraszamy do rozmowy :) Pisać o wszystkim, smutkach, radościach i samopoczuciu :)

    Paulia87, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    ja juz stwierdziłam że jak teraz nic nie wyjdzie to odpuszczam juz nawet chyba wywalę termometr w kąt niech sie dzieje co chce

    Powiedziałam dzisiaj do swojego "Jeb*** termometrze" i coraz częściej myślę o nie mierzeniu temperatury w nowym cyklu (jeśli oczywiście taki się rozpocznie, bo ja nadal nie wiem, co to będzie) :)

    mycha28, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dzień dobry wszystkim! Ja nie rozumiem swojego organizmu... Temperatura znowu spadla, a @ nie ma :| Druga sprawa, ze mi nigdy przed @ nie spadała, tylko w którymś dniu krwawienia :| Może to jakieś zaburzenia hormonów? Nie wiem juz co mam o tym myśleć. Stresuje mnie ta temperatura. Jak dostane @ to w nowym cyklu nie będę mierzyć w II fazie cyklu albo w ogóle...

    Myszkazi powiem Ci że ja jak usuneła ovu miesiac temu to nie mierzylam temp nic nie robilam serduszkowlaismy jak sie nam chciało ale taktyke mielismy codziennie:).MOgłam nie kasowac ovua poprpstu nie zaznaczac nic na wykresie i to mi pomogło.Bo jak patrzyłam ze ovu pokazuje że ovulka to zaraz sie spinałam i mówiłam mężowi musimy dziś tak wiec moze nie mierz tempki...jak sie masz denerwowac;)

    mycha28, myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Poranna kawka w pracy i obowiązkowo prasówka, co u Was słychać na ovu :)

    myszkaazi, mycha28, iza30 lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Powiedziałam dzisiaj do swojego "Jeb*** termometrze" i coraz częściej myślę o nie mierzeniu temperatury w nowym cyklu (jeśli oczywiście taki się rozpocznie, bo ja nadal nie wiem, co to będzie) :)


    no ja oczywiscie tez wolałabym wersje żeby te nasze termometry poszły w odstawke ale z powodu fasoli a nie rozczarowania @ :)

    może jednak jeszcze nie wszystko stracone co ?! ;)

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    Myszkazi powiem Ci że ja jak usuneła ovu miesiac temu to nie mierzylam temp nic nie robilam serduszkowlaismy jak sie nam chciało ale taktyke mielismy codziennie:).MOgłam nie kasowac ovua poprpstu nie zaznaczac nic na wykresie i to mi pomogło.Bo jak patrzyłam ze ovu pokazuje że ovulka to zaraz sie spinałam i mówiłam mężowi musimy dziś tak wiec moze nie mierz tempki...jak sie masz denerwowac;)
    No właśnie mnie wkurza ten termometr,ale tylko w drugiej połowie cyklu, bo zaczynam się budzić codziennie przed budzikiem :) Do owulki to w zasadzie mnie temperatura nie interesuje, tylko lubię wiedzieć, czy skok był, czy nie, wtedy mam pewność, że z organizmem wszystko w porządku. Wiesz, ja zaszłam w ciążę z mierzeniem temperatury, więc mi to obojętne. Ja tylko nie lubię się denerwować i zachowywać jak głupek, dlatego będę mierzyć chyba tylko do owulki, a potem już nie :) Powiedzmy do 22 dc :D My w sierpniu tylko 3 razy serduszkowaliśmy, bo byliśmy na wyjeździe z moimi rodzicami w pokoju, więc nie było okazji :) A pamiętam jak ostatniego wieczoru pobytu zobaczyłam cudowny rozciągliwy śluz to prawie się popłakałam, że mam taki ładny, a nie ma możliwości<3 :D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Tak w ógole czesc wam wszystkim:) Ja sie w koncu po wczorajszym dniu wyspałam:)Zaraaz ide robić sniadanko...a potem pasowało by isc na zakupyale srednio sie chce iśc;P lenia mam dzis chyba;).naJLEPIEJ Jak już wspomniałam to nie mierzyć temp bo po co sie sttresować kochane;)Miłego dnia dla was:D


    Izunia a Ty gdzie :D??

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczyny musze was pozegan na jakiś czas ale jak cos to z iza mam kontakt ;* musze odpocząć troszkę bo przez te owu mam ciagle klutnie z mezem wiec zycze zielonych kropek ;***!!

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ