X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane :)
    Ja wlasnie pije kawe.
    Niusia idz do lekarza.
    Malinka poczatku sa ciezkie ale zycze wam jak najlepiej.
    Karmelek noga bez wiekszych zmian czasem da jeszce znac o sobie ale juz tylko 9 dni i mam nadzieje ze sie tego pozbede, oby do 6 ;)
    Milego dzionka wam zycze.

20150409580413.png

200707184670.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie na moją temperaturę.. Czy to jest normalne przy potwierdzonej przez gin owulacji??

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • iza30 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia to tylko program skoro lekarz Ci potwierdzil owulke to pewnie byla, moze masz zapsuty termometr

20150409580413.png

200707184670.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a po takim plamieniu implantacyjnym po ilu dniach powinien wyjść test czy to u każdej inaczej jest?

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    nusia gratulacje!! trzymam mocno kciuki by fasolcia rosla zdrowo!!

straudust mozesz sobie tantum verde prysnac do gardla i plukac woda z sola.

malinka a jak u ciebie? ktory masz dc? bo nie moge wejsc w twoj wykres. i jak coreczka? lepiej juz? co teraz ze sklepem?

iza jak noga? za 10 dni pozbedziesz sie gipsu :-)

ewelina cale szczescie ze wam sie nic nie stalo!! my w zeszlym roku wpadlismy w poslizg na szczescie tez nam sie nic nie stalo, ale co sie strachu najadlam to moje :/

jutro jedziemy do kina na hobbita :-) byla juz ktoras? :-) przy okazji zachacze moze o jakis sklep :-)
    i tak wogole to chyba zrobie jutro test!! nie wytrzymam juz dluzej! takze prosze trzymajcie kciuki, ta 7 musi byc szczesliwa!!
    nie możesz wejść bo ci wyslalam zaproszenie a miałam ze tylko dla znajomych wykres

• iza30 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    test powinno sie robic w dzien planowanej @ wtedy wychodzi wiarygodny, kazda ma inaczej u jednych w 12 dpo wychodza + u innych gdzies kolo 16 dpo

20150409580413.png

200707184670.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jadę do szpitala na USG :(

• Kasiula09 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia trzymam kciuki :) Daj znać jak wrócisz

3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • iza30 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia trzymam kciuki

20150409580413.png

200707184670.png
  • karmelek Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!!

Malinka powiem ci ze ja tez sie tak nakrecilam, mialam to plamienie w 20 dc dzis zrobilam test o czulosci 10 ml i nawet cienie nie ma, a uwierz ze malo oknem nie wyskoczylam tak sie ustawialam pod swiatlo by cos dojzec:/ teraz sobie mysle ze to mogla byc p pozna owulka, czyli nici z babelka bo w tym czasie nie serduszkowalismy przez ta moja infekcje :/

No czyli krotko mowiac humor mam do dupy!

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Niusia trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!!

Malinka powiem ci ze ja tez sie tak nakrecilam, mialam to plamienie w 20 dc dzis zrobilam test o czulosci 10 ml i nawet cienie nie ma, a uwierz ze malo oknem nie wyskoczylam tak sie ustawialam pod swiatlo by cos dojzec:/ teraz sobie mysle ze to mogla byc p pozna owulka, czyli nici z babelka bo w tym czasie nie serduszkowalismy przez ta moja infekcje :/

No czyli krotko mowiac humor mam do dupy!
    oj no to przykro mi ja wlasnie miałam te plamienie okoloowulacyjne a we wtorek miałam 18dc wiec owulka nie mogla być tak pozno bo w przyszłym tyg.mam dostać @

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z wami dziewczynki <3
    Mam pytanko czy to mozliwe ze po clo mam taka wysoka tempke ??

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    nusia gratulacje!! trzymam mocno kciuki by fasolcia rosla zdrowo!!

straudust mozesz sobie tantum verde prysnac do gardla i plukac woda z sola.

malinka a jak u ciebie? ktory masz dc? bo nie moge wejsc w twoj wykres. i jak coreczka? lepiej juz? co teraz ze sklepem?

iza jak noga? za 10 dni pozbedziesz sie gipsu :-)

ewelina cale szczescie ze wam sie nic nie stalo!! my w zeszlym roku wpadlismy w poslizg na szczescie tez nam sie nic nie stalo, ale co sie strachu najadlam to moje :/

jutro jedziemy do kina na hobbita :-) byla juz ktoras? :-) przy okazji zachacze moze o jakis sklep :-)
    i tak wogole to chyba zrobie jutro test!! nie wytrzymam juz dluzej! takze prosze trzymajcie kciuki, ta 7 musi byc szczesliwa!!
    Czesc karmelku .
    normalnie przelecialo mi moje cale zycie :/

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny spójrzcie na moją temperaturę.. Czy to jest normalne przy potwierdzonej przez gin owulacji??
    najważniejsze, że lekarz potwierdził owulację :) nic się programem nie przejmuj :)

iza30 lubi tę wiadomość

Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    dziewczyny a po takim plamieniu implantacyjnym po ilu dniach powinien wyjść test czy to u każdej inaczej jest?
    po ok 3 dobach już hcg jest na tyle wysokie, że sikianiec wyjdzie.

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Dziewczyny jadę do szpitala na USG :(
    trzymamy kciuki kochana!

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    po ok 3 dobach już hcg jest na tyle wysokie, że sikianiec wyjdzie.
    dzięki bo chce wlasnie test kupic ale jutro z rana może zrobie chociaż cos mnie brzuch boli a od wtorku do wczoraj lekko jajnik mnie kul wcześniej to miałam takie bole ze wysiedzieć nie mogłam a teraz jakos inaczej mam;p

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    dzięki bo chce wlasnie test kupic ale jutro z rana może zrobie chociaż cos mnie brzuch boli a od wtorku do wczoraj lekko jajnik mnie kul wcześniej to miałam takie bole ze wysiedzieć nie mogłam a teraz jakos inaczej mam;p
    trzymam kciuki :) ja też dziś kupię, chociaż się nie nastawiam.
    Ale trochę mnie nakręca to, że bardzo bolą mnie dziąsła, a w poprzedniej ciąży też tak miałam, aż musiałam dziecięcą szczoteczkę kupić - super miękką :P
    Ale nie wiem czy to nie jakaś infekcja, bo gardło mnie boli - może mi się na cała jamę ustną rozeszła :| sama nie wiem. nie chcę się nakręcać, a z drugiej strony nie mogę przestać o tym myśleć..

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    trzymam kciuki :) ja też dziś kupię, chociaż się nie nastawiam.
    Ale trochę mnie nakręca to, że bardzo bolą mnie dziąsła, a w poprzedniej ciąży też tak miałam, aż musiałam dziecięcą szczoteczkę kupić - super miękką :P
    Ale nie wiem czy to nie jakaś infekcja, bo gardło mnie boli - może mi się na cała jamę ustną rozeszła :| sama nie wiem. nie chcę się nakręcać, a z drugiej strony nie mogę przestać o tym myśleć..
    ja tez się nie nakręcam i trzymam kciuki;p

stardust87 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na USG prawdopodobnie widać pęcherzyk, lekarz mówi że to za wcześnie... więc kazał jeszcze poczekać.
    Pojechałam do domu i jak zwykle zrobiłam drugi test...

Oto zdjęcie:
    http://zapodaj.net/1a69be4901cf4.jpg.html

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ