X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane :)
    Ja wlasnie pije kawe.
    Niusia idz do lekarza.
    Malinka poczatku sa ciezkie ale zycze wam jak najlepiej.
    Karmelek noga bez wiekszych zmian czasem da jeszce znac o sobie ale juz tylko 9 dni i mam nadzieje ze sie tego pozbede, oby do 6 ;)
    Milego dzionka wam zycze.

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie na moją temperaturę.. Czy to jest normalne przy potwierdzonej przez gin owulacji??

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia to tylko program skoro lekarz Ci potwierdzil owulke to pewnie byla, moze masz zapsuty termometr

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a po takim plamieniu implantacyjnym po ilu dniach powinien wyjść test czy to u każdej inaczej jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    nusia gratulacje!! trzymam mocno kciuki by fasolcia rosla zdrowo!!

    straudust mozesz sobie tantum verde prysnac do gardla i plukac woda z sola.

    malinka a jak u ciebie? ktory masz dc? bo nie moge wejsc w twoj wykres. i jak coreczka? lepiej juz? co teraz ze sklepem?

    iza jak noga? za 10 dni pozbedziesz sie gipsu :-)

    ewelina cale szczescie ze wam sie nic nie stalo!! my w zeszlym roku wpadlismy w poslizg na szczescie tez nam sie nic nie stalo, ale co sie strachu najadlam to moje :/

    jutro jedziemy do kina na hobbita :-) byla juz ktoras? :-) przy okazji zachacze moze o jakis sklep :-)
    i tak wogole to chyba zrobie jutro test!! nie wytrzymam juz dluzej! takze prosze trzymajcie kciuki, ta 7 musi byc szczesliwa!!
    nie możesz wejść bo ci wyslalam zaproszenie a miałam ze tylko dla znajomych wykres

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test powinno sie robic w dzien planowanej @ wtedy wychodzi wiarygodny, kazda ma inaczej u jednych w 12 dpo wychodza + u innych gdzies kolo 16 dpo

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jadę do szpitala na USG :(

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia trzymam kciuki :) Daj znać jak wrócisz

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia trzymam kciuki

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!!

    Malinka powiem ci ze ja tez sie tak nakrecilam, mialam to plamienie w 20 dc dzis zrobilam test o czulosci 10 ml i nawet cienie nie ma, a uwierz ze malo oknem nie wyskoczylam tak sie ustawialam pod swiatlo by cos dojzec:/ teraz sobie mysle ze to mogla byc p pozna owulka, czyli nici z babelka bo w tym czasie nie serduszkowalismy przez ta moja infekcje :/

    No czyli krotko mowiac humor mam do dupy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Niusia trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!!

    Malinka powiem ci ze ja tez sie tak nakrecilam, mialam to plamienie w 20 dc dzis zrobilam test o czulosci 10 ml i nawet cienie nie ma, a uwierz ze malo oknem nie wyskoczylam tak sie ustawialam pod swiatlo by cos dojzec:/ teraz sobie mysle ze to mogla byc p pozna owulka, czyli nici z babelka bo w tym czasie nie serduszkowalismy przez ta moja infekcje :/

    No czyli krotko mowiac humor mam do dupy!
    oj no to przykro mi ja wlasnie miałam te plamienie okoloowulacyjne a we wtorek miałam 18dc wiec owulka nie mogla być tak pozno bo w przyszłym tyg.mam dostać @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z wami dziewczynki <3
    Mam pytanko czy to mozliwe ze po clo mam taka wysoka tempke ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    nusia gratulacje!! trzymam mocno kciuki by fasolcia rosla zdrowo!!

    straudust mozesz sobie tantum verde prysnac do gardla i plukac woda z sola.

    malinka a jak u ciebie? ktory masz dc? bo nie moge wejsc w twoj wykres. i jak coreczka? lepiej juz? co teraz ze sklepem?

    iza jak noga? za 10 dni pozbedziesz sie gipsu :-)

    ewelina cale szczescie ze wam sie nic nie stalo!! my w zeszlym roku wpadlismy w poslizg na szczescie tez nam sie nic nie stalo, ale co sie strachu najadlam to moje :/

    jutro jedziemy do kina na hobbita :-) byla juz ktoras? :-) przy okazji zachacze moze o jakis sklep :-)
    i tak wogole to chyba zrobie jutro test!! nie wytrzymam juz dluzej! takze prosze trzymajcie kciuki, ta 7 musi byc szczesliwa!!
    Czesc karmelku .
    normalnie przelecialo mi moje cale zycie :/

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny spójrzcie na moją temperaturę.. Czy to jest normalne przy potwierdzonej przez gin owulacji??
    najważniejsze, że lekarz potwierdził owulację :) nic się programem nie przejmuj :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    dziewczyny a po takim plamieniu implantacyjnym po ilu dniach powinien wyjść test czy to u każdej inaczej jest?
    po ok 3 dobach już hcg jest na tyle wysokie, że sikianiec wyjdzie.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Dziewczyny jadę do szpitala na USG :(
    trzymamy kciuki kochana!

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    po ok 3 dobach już hcg jest na tyle wysokie, że sikianiec wyjdzie.
    dzięki bo chce wlasnie test kupic ale jutro z rana może zrobie chociaż cos mnie brzuch boli a od wtorku do wczoraj lekko jajnik mnie kul wcześniej to miałam takie bole ze wysiedzieć nie mogłam a teraz jakos inaczej mam;p

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    dzięki bo chce wlasnie test kupic ale jutro z rana może zrobie chociaż cos mnie brzuch boli a od wtorku do wczoraj lekko jajnik mnie kul wcześniej to miałam takie bole ze wysiedzieć nie mogłam a teraz jakos inaczej mam;p
    trzymam kciuki :) ja też dziś kupię, chociaż się nie nastawiam.
    Ale trochę mnie nakręca to, że bardzo bolą mnie dziąsła, a w poprzedniej ciąży też tak miałam, aż musiałam dziecięcą szczoteczkę kupić - super miękką :P
    Ale nie wiem czy to nie jakaś infekcja, bo gardło mnie boli - może mi się na cała jamę ustną rozeszła :| sama nie wiem. nie chcę się nakręcać, a z drugiej strony nie mogę przestać o tym myśleć..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    trzymam kciuki :) ja też dziś kupię, chociaż się nie nastawiam.
    Ale trochę mnie nakręca to, że bardzo bolą mnie dziąsła, a w poprzedniej ciąży też tak miałam, aż musiałam dziecięcą szczoteczkę kupić - super miękką :P
    Ale nie wiem czy to nie jakaś infekcja, bo gardło mnie boli - może mi się na cała jamę ustną rozeszła :| sama nie wiem. nie chcę się nakręcać, a z drugiej strony nie mogę przestać o tym myśleć..
    ja tez się nie nakręcam i trzymam kciuki;p

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na USG prawdopodobnie widać pęcherzyk, lekarz mówi że to za wcześnie... więc kazał jeszcze poczekać.
    Pojechałam do domu i jak zwykle zrobiłam drugi test...


    Oto zdjęcie:
    http://zapodaj.net/1a69be4901cf4.jpg.html

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ