X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe najgorsze jest to ze mam niedowagę mam z 166 167cm a waze 50kg i ta waga się waha bo wczoraj miałam 49kg raz mam 51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Może jednak coś jest na rzeczy :D
    może tak bo wcześniej tak nie miałam ze rozowy sluz a co najlepsze 2 cykle przed @ mi cycki rosly i bolały teraz tak nie mam dziwne hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Myślę, że niedowaga w niczym Ci nie zaszkodzi ;) ja też nie jestem jakaś wypasiona bo ważę 47 kg przy wzroście 160. Staram się dopiero 4 cykl ale wydaje mi się, że waga nie wpłynie na obniżenie płodności
    mam taka nadzieje wcześniej wazylam 56 jak zaszłam ale zas 6kg tylko przytylam w ciąży i tak mi się spadlo po, 11kg anemie miałam po ciąży i dlatego ale to już 2lata minelo i nie da się przytyć chodzbym chciała te 53kg miec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno waga wpływa na płodność, ale to jak ma się poważną niedowagę albo nadwagę :P Niby najlepsze BMI na poczęcie dziecka jest od 20 do 27, a ja mam 19,3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Podobno waga wpływa na płodność, ale to jak ma się poważną niedowagę albo nadwagę :P Niby najlepsze BMI na poczęcie dziecka jest od 20 do 27, a ja mam 19,3
    a ja 18 mam bmi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzwa a ja siedze i czuje tylko jak mnie zalewa sluz sorrki za wyrażenie ale przed @ nie miałam ze mi leciało jak z kranu hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:09

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    kuzwa a ja siedze i czuje tylko jak mnie zalewa sluz sorrki za wyrażenie ale przed @ nie miałam ze mi leciało jak z kranu hehe

    Trzymam kciuki za 2 kreseczki ;)

    zAgatka lubi tę wiadomość

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    kuzwa a ja siedze i czuje tylko jak mnie zalewa sluz sorrki za wyrażenie ale przed @ nie miałam ze mi leciało jak z kranu hehe
    to bardzo dobry znak :) trzymam mocno kciuki :) mam nadzieję, że obie będziemy jutro skakać z radości :) (ale delikatnie, żeby Fasola nie wytrząść :P)

    zAgatka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny masakrycznie się czuje bol doskwiera jeszcze plecy doszly;/ ale chyba za mało serduszkowalismy i może nie wystarczylo ale o ciąży w tym miesiącu nie myslalam bo sklepem byliśmy zajeci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    to bardzo dobry znak :) trzymam mocno kciuki :) mam nadzieję, że obie będziemy jutro skakać z radości :) (ale delikatnie, żeby Fasola nie wytrząść :P)
    hehe;p no ja już bym dziś zrobila ale może wytrzymam chyba ze mi odbije i jeszcze pepino kupie;p wieczorem zaraz koncze prace i do domku pierogi ugotować bo taka glodna jestem i akurat bym pierogi zjadla .. ale nie nastawiam się ze może jestem w ciąży bo tez może to bol na @

    zAgatka lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    hehe;p no ja już bym dziś zrobila ale może wytrzymam chyba ze mi odbije i jeszcze pepino kupie;p wieczorem zaraz koncze prace i do domku pierogi ugotować bo taka glodna jestem i akurat bym pierogi zjadla .. ale nie nastawiam się ze może jestem w ciąży bo tez może to bol na @
    ja też się nie nastawiam. Zobaczę jak jutro temp będzie. Jak pójdzie w dół to sobie chyba odpuszczę ten test.
    A co do pepino to JUŻ NIGDY WIĘCEJ. W poprzednim cyklu przez 3 dni wyraźnie pozytywny, a następnego dnia @. Tylko mi nadzieję dały głupie :P zresztą w poprzedniej ciąży w 12dpo wyszedł mi już pozytywny test 25 więc jak ma wyjść to wyjdzie i tym razem..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    musze poczekac kilka dni . na dodatek moj gin na urlapie do 3go

    Widzisz umnie tez temp niska a mojego gina tez nie ma az do 7mego na wyjezdzie....:-(

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Widzisz umnie tez temp niska a mojego gina tez nie ma az do 7mego na wyjezdzie....:-(
    a do innego za chiny ludowe nie pojde bo zostal by mi ten ciapaty on bedzie 3 go stycznia to bede w 14 dc ciekawe co z ta owulka bedzie powinnam isc na monitoring bo biore clo 2 tabletki dziewczyny mowia ze jak na pierwszy raz to za duza dawka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym bardziej ze mam tylko clo nie mam dupka ani nic :/
    bede robic testy owulaczyjne . Ale nie tylko ja mam same clo bo jeszcze kilka dziewczyn tez tak ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wszystkie trzymam mocno kciuki :*


    Jeśli chodzi o mnie, to plamienie jest już takie jak kawa z mlekiem. No niestety przy tym od 2 dni czuję ból miesiączkowy. Więc o 20 z mężem jadę na izbę przyjęć. Mam nadzieje ze z ciążą i maleńką fasolką bedzię ok! Oczywiście jest strach przed poronieniem i chorobami, ale staram sie nie mysleć o tym, bo skoro aż tyle szczęścia mnie spotkało i maluszek we mnie rośnie to musi reszta pójść dobrze. Jeśli chodzi o dolegliwości, to mam straszny ból piersi i sutki stają się bardziej wrażliwsze na dotyk.

    malinka20 u mnie to było różnie, zaczęły się plamienia więc postanowiłam zaryzykować z testem, zrobiłam oczywiście taki jak był czyli Quixx o czułości 25mlu/ml, w sumie nie wiem w którym to byłam cyklu ale tak na oko byłam pomiędzy 10 a 12dpo, i wtedy bez żadnego problemu wyszła druga kreska, może nie była wyraźna ale liczy się to że była :) dziś zrobiłam drugi z popołudniowego moczu i kreska nadal jest i chyba trochę ciemniejsza :)
    A test Quixx duo 2szt kupiłam za 9zł :) więc jeśli chcesz możesz taki zakupić


    stardust87 Ja co miesiąc taki spadek zauważałam, a każde wykresy wcale nie świadczyły o ciąży! Osobiście wierzyłam, że ten spadek ma miejsce. Tym bardziej, że często o nich piszą... Ale analizuję wykresy dziewczyn z forum, którym się udało i u żadnej takiego spadku nie zauważyłam (dziwne ?! ). Pytałam też ostatnio kobiety z poradni rodzinnej czy taki spadek przy implantacji ma miejsce - to popatrzyła na mnie i zrobiła wielkie oczy. Także na dwoje babka wróżyła. Chyba może być, ale nie musi... A u ciebie wykres wygląda przepięknie, więc póki co miej nadzieje :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a do innego za chiny ludowe nie pojde bo zostal by mi ten ciapaty on bedzie 3 go stycznia to bede w 14 dc ciekawe co z ta owulka bedzie powinnam isc na monitoring bo biore clo 2 tabletki dziewczyny mowia ze jak na pierwszy raz to za duza dawka


    To nie jestes sama ja tez biore clo 2x1do tego w 12 dc zastrzyk z pregnylu a teraz duphaston....

    63b363a823.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ