X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    Ja mam dziś urodzinki a jutro następne święto barborki hehe
    Najlepszego serduszko :*

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam sie do zyczen:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej kochane jak dzionek mija ?? :D
    Ja jak wstalam zobaczylam ktora godzina to sie za glowe zlapalam :) byla 11;40 :) chyba potrzebowalam tyle snu bo sie obudzilam tylko na tempke i dopiero niedawno :)
    Milego dnia :* <3


    Hej hej to sobie pospałas nie ma co:D a dzionek jak dzionek nudno troszke ale zaraz ide jeśc mój rosołek:D bo gotowałam na 2 dni:D tal luie zupyy na 2 dni gotowac o pożniej sie nei hce 3 4 dni jesc tej samej:)a u Ciebie jak tam?:*

    Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

  • Karolcia :) Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również składam najserdeczniejsze życzenia :) A przede wszystkim witam wszystkie dziewczyny :) jestem tu nowa. Mam na imię Karolina i staramy się z mężem już od 9 m-cy o nasze upragnione niemowlę :) 27 listopada dali mi zastrzyk z pregnylu (oczywiście po 3 m-cach brania clo), , wczoraj miałam ból w podbrzuszu i nie wiem co dalej... Wizytę mamy dopiero 19 grudnia. Proszę - trzymajcie za nas kciuki :)

    Paulia87, mycha28, iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    Ja mam dziś urodzinki a jutro następne święto barborki hehe
    Wszystkiego Najlepszego sto lat :) :* Spelnienia marzen <3

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia trzymam mocno żeby się udało w koncu

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zaspalam laseczki:)co mi sie nie zdarza:)z tego wszystkiego nie mierzylam temp i zrobilam to teraz.. patrze a tu 37,1 ale pewnie dlatego ze to popludnie:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia :) wrote:
    Ja również składam najserdeczniejsze życzenia :) A przede wszystkim witam wszystkie dziewczyny :) jestem tu nowa. Mam na imię Karolina i staramy się z mężem już od 9 m-cy o nasze upragnione niemowlę :) 27 listopada dali mi zastrzyk z pregnylu (oczywiście po 3 m-cach brania clo), , wczoraj miałam ból w podbrzuszu i nie wiem co dalej... Wizytę mamy dopiero 19 grudnia. Proszę - trzymajcie za nas kciuki :)
    Oczywiście że będziemy trzymały kochana!!!!!
    Hej Ewelinka:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    Hej hej to sobie pospałas nie ma co:D a dzionek jak dzionek nudno troszke ale zaraz ide jeśc mój rosołek:D bo gotowałam na 2 dni:D tal luie zupyy na 2 dni gotowac o pożniej sie nei hce 3 4 dni jesc tej samej:)a u Ciebie jak tam?:*
    Narazie dobrze zaraz musze wziasc sie za ogarnianie musze pranie zrobic posprzatak :) Listonosza jeszcze nie bylo wciaz czekam i czekam i czekam na te testy :/ szlak mnie wezmie i nie odbiore a trzeba przy odbiorze zaplacic czekam do jutra na nie ostatni dzien jak nie to gdzies mam te testy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oczywiście że będziemy trzymały kochana!!!!!
    Hej Ewelinka:)
    Czesc kochana <3

  • Karolcia :) Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Malutka :) buziak dla Ciebie :*

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie chyba choroba bierze juz 2gi dzień kicham cały czas sikam co 10min i mam zimne nogi zaczyna zbierać się katar jak ja nie lubię przeziębień :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 13:13

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia :) wrote:
    Ja również składam najserdeczniejsze życzenia :) A przede wszystkim witam wszystkie dziewczyny :) jestem tu nowa. Mam na imię Karolina i staramy się z mężem już od 9 m-cy o nasze upragnione niemowlę :) 27 listopada dali mi zastrzyk z pregnylu (oczywiście po 3 m-cach brania clo), , wczoraj miałam ból w podbrzuszu i nie wiem co dalej... Wizytę mamy dopiero 19 grudnia. Proszę - trzymajcie za nas kciuki :)
    Czesc kochana :)
    Trzymam kciuki bardzo mocno :* <3

  • Karolcia :) Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz dzięki :) no, ale ja też już zmykam, bo muszę obiad zrobić - mąż niedługo wraca z pracy :) no i pranko czeka :) a trzeba się już brać pomału za porządki przed świętami :) Buziaki dla wszystkich które się starają i dla tych, którym się już udało :************************************************

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jest u nas dużo karolin:D hehe fajnie :D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    Mnie chyba choroba bierze juz 2gi dzień kicham cały czas sikam co 10min i mam zimne nogi zaczyna zbierać się katar jak ja nie lubię przeziębień :-/
    Malutka to tak jak mnie!! Zimno mi ale pod pachą temperatury nie mam mierzyłam teraz i w pochwie 37,28... Krew z nosa z rana mi leciała czuje się fatalnie jakoś dziś....

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Malutka to tak jak mnie!! Zimno mi ale pod pachą temperatury nie mam mierzyłam teraz i w pochwie 37,28... Krew z nosa z rana mi leciała czuje się fatalnie jakoś dziś....


    osłabienie jakies masz;/ nie dobrze;/

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia :) wrote:
    Ja również składam najserdeczniejsze życzenia :) A przede wszystkim witam wszystkie dziewczyny :) jestem tu nowa. Mam na imię Karolina i staramy się z mężem już od 9 m-cy o nasze upragnione niemowlę :) 27 listopada dali mi zastrzyk z pregnylu (oczywiście po 3 m-cach brania clo), , wczoraj miałam ból w podbrzuszu i nie wiem co dalej... Wizytę mamy dopiero 19 grudnia. Proszę - trzymajcie za nas kciuki :)

    Trzymamy kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mam dosc swojego cyklu :/

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ