X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Udostepniony ;) jesli poprawnie to zrobilam ;)
    Oj dziwny ten twoj wykres temperatura wogole nie wskazuje na ciaze :/

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    GdzIe zazwyczaj mierzycie temp? Pod pacha czy w pochwie?
    w pochwie

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    i co o tym myslicie?
    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=0
    te pierwsze tesciki poodpisane all...
    tylko przypomne ze krwawieie byla w terminie skape i czasem brazowe...
    cowy myslicie?
    Na moje zdecydowanie pozytywne. A jak czuły test robiłaś? 25? Z porannego moczu czy późniejszego?

    Ovulka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Udostepniony ;) jesli poprawnie to zrobilam ;)
    Ja mysle tak samo jak mycha .
    Bo tempka idzie slalomem :/
    i dzis mierzylas o 13,30 tempke a ty masz dobry termometr bo o 13;30 powinna byc chyba wysoka tempka dobrze pisze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dziewczyny ze starego watku Mungo zostawiala wiadomosc pozwolilam sobie ja skopiowac i wstawic tutaj :
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)
    <3 trzymaj sie kochana <3

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    GdzIe zazwyczaj mierzycie temp? Pod pacha czy w pochwie?
    Ja w ustach. Pod pachą nie ma sensu. Temp jest wiarygodna mierzona w ustach, pochwie albo odbycie, nigdy pod pachą. I zawsze powinna być mierzona w tym samym miejscu.

    iza30, Ovulka lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Na moje zdecydowanie pozytywne. A jak czuły test robiłaś? 25? Z porannego moczu czy późniejszego?
    Testy robilam roznie, rano wieczorem, popoludniu.. Czulosc 25


    Ja zawsze mierze pod pacha i te zapisauje ale dodatkowo mierze w pochwie i nigdy ponizej 37... Np teraz 37.5

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Testy robilam roznie, rano wieczorem, popoludniu.. Czulosc 25


    Ja zawsze mierze pod pacha i te zapisauje ale dodatkowo mierze w pochwie i nigdy ponizej 37... Np teraz 37.5
    ciezko co kolwiek powiedziec :/ tempka na wykresie nie wskazuje na ciaze :/ jeszcze sluz wodnisty i rozciagliwy i tempke sie mierzy o jednej godzinie <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ciezko co kolwiek powiedziec :/ tempka na wykresie nie wskazuje na ciaze :/ jeszcze sluz wodnisty i rozciagliwy i tempke sie mierzy o jednej godzinie <3
    Ale testy są ewidentnie pozytywne... druga krecha jak byk...

    Ovulka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem... Moze wkrotce wszystko sie wyjasni, mimo wszytsko nie przestaje staran ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ale testy są ewidentnie pozytywne... druga krecha jak byk...
    no tak ale zobacz na wykres :/ tez lipa ze nie mierzona tempka w jednym miejcu pochwie , pod jezykiem lub w odbycie . jeszcze ten sluz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 2 lata temu wychodzily testy pozytywnie 2 . Pamietasz Iza jak w droghedzie mieszkalam ?
    a pojechalam do gina ciazy brak beta tez negatywna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 15:05

    iza30 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    u mnie 2 lata temu wychodzily testy pozytywnie 2 . Pamietasz Iza jak w droghedzie mieszkalam ?
    a pojechalam do gina ciazy brak beta tez negatywna
    Ja też miałam teraz 3 pozytywne testy, a ciąży brak. Ale to było Pepino-dupino :P
    Ovulka - na betę i będziesz wiedziała. A jak nie to test za 2 dni, powinna być wtedy mocniejsza kreska..

    Ovulka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Wiecie, to jednak chyba @. Zaczyna mnie brzucho boleć. Popatrzyłam na ten swój wykres i moim zdaniem to owu była wcześniej - 14 dc. Miałam takie przeczucie, ale jak program mi zmienił termin, to się tym sugerowałam. Z jednej strony jest to coś dobrego. Po poronieniu cykle mi się unormowały. Już drugi będzie miał 28 dni. Czyli wszystko jasne. Ryczeć mi się chce, no ale co ja poradzę. <3 się wtedy, kiedy szanse były największe. Nic więcej nie można zrobić. Trudno się mówi. Termometr już schowałam i test, który jednak dzisiaj kupiłam też schowałam. Jeśli kolejny cykl też będzie trwał 28 dni to mogę zrobić test w Sylwestra. Przykro mi cholernie, bo komu by nie było. Nie mierzę temperatury wcale już. To tylko niepotrzebny stres. Oby magia świąt sprawiła cud...

    iza30, mycha28 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim cyklu zaposywalam tempke mierzona w pochwie, a teraz nie wiem dlaczego spod pachy... Jakojs tak... Ale teraz juz bede poprawiac błedy.. Moze i nie jest to ciaza... Okaze sie ;)
    Ale wierze ze w koncu sie uda jesli to nie teraz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ja też miałam teraz 3 pozytywne testy, a ciąży brak. Ale to było Pepino-dupino :P
    Ovulka - na betę i będziesz wiedziała. A jak nie to test za 2 dni, powinna być wtedy mocniejsza kreska..
    moze tak wykres wygladac z tempka bop mierzona pod pacha :/ i dlatego taki slalom

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Wiecie, to jednak chyba @. Zaczyna mnie brzucho boleć. Popatrzyłam na ten swój wykres i moim zdaniem to owu była wcześniej - 14 dc. Miałam takie przeczucie, ale jak program mi zmienił termin, to się tym sugerowałam. Z jednej strony jest to coś dobrego. Po poronieniu cykle mi się unormowały. Już drugi będzie miał 28 dni. Czyli wszystko jasne. Ryczeć mi się chce, no ale co ja poradzę. <3 się wtedy, kiedy szanse były największe. Nic więcej nie można zrobić. Trudno się mówi. Termometr już schowałam i test, który jednak dzisiaj kupiłam też schowałam. Jeśli kolejny cykl też będzie trwał 28 dni to mogę zrobić test w Sylwestra. Przykro mi cholernie, bo komu by nie było. Nie mierzę temperatury wcale już. To tylko niepotrzebny stres. Oby magia świąt sprawiła cud...
    Mi też po straconej ciąży cykl się unormował. z 38-42 dniowych na równe 28. Jedyny plus tej koszmarnej sytuacji..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    W poprzednim cyklu zaposywalam tempke mierzona w pochwie, a teraz nie wiem dlaczego spod pachy... Jakojs tak... Ale teraz juz bede poprawiac błedy.. Moze i nie jest to ciaza... Okaze sie ;)
    Ale wierze ze w koncu sie uda jesli to nie teraz ;)
    kochana zacznij mierzyc w pochwie najbardziej wiarygodna bo moze byc ciaza ale z pod pachy sama widzisz jak wyglada wykres

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    moze tak wykres wygladac z tempka bop mierzona pod pacha :/ i dlatego taki slalom
    Pewnie masz rację, ale kciuki za Ovulkę można trzymać oby to była fasolka! :)

    Ovulka, iza30 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Pewnie masz rację, ale kciuki za Ovulkę można trzymać oby to była fasolka! :)
    Pewnie ze tak :) za kazda z nas trzymam kciuki :) jak by bylo inaczej <3

    Ovulka, iza30 lubią tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ