X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myje okna jutro aż sobie specjalnie wziełam wolne
    Karolcia23369 wrote:
    myszkazi mi by sie przydało tez okna umyc ale brak chęci:( i lenia mam:D

    Karolcia ty to teraz o oknach nie myśl żeby myć lepiej niech mąż umyje albo ktoś inny

    iza30 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam specjalny sprzęt do mycia okien jak odkurzacz prawie:Dale masz racje mam 3 pokoje i kuchnie wiec jest co sprzątać;d

    Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na szczescie okna pomylam..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    u mnie 2 lata temu wychodzily testy pozytywnie 2 . Pamietasz Iza jak w droghedzie mieszkalam ?
    a pojechalam do gina ciazy brak beta tez negatywna
    Kochana i co na to lekarz powiedział?



    Hej babeczki!!!
    u mnie @ nabiera mocy, wydostaje sie na wkladke ale jest brazowa, a wiec jeszcze wegetuje na starym wykresie(bo to zalicza sie do plamienia nie? bo juz zglupialam )
    Edit:wlasnie sie rozkrecila:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 17:29

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Ania do plamień..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa co za dzień!!!! Dość że źle się czuję boli mnie brzuch cały to jeszcze miałam kontrolę z ZUS i US ja pierdziele!!! Sory dziewczyny za wulgaryzmy ale ręce mi opadają!! Fakt ze dokumenty się zgadzają ale ile nerw napisali to szok!!!Dzień jednym słowem do dupy!!

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana i co na to lekarz powiedział?



    Hej babeczki!!!
    u mnie @ nabiera mocy, wydostaje sie na wkladke ale jest brazowa, a wiec jeszcze wegetuje na starym wykresie(bo to zalicza sie do plamienia nie? bo juz zglupialam )
    Zrobil mi badanie bety wyszla negatywnie musialy byc testy do dupy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestemu tu "nowa" ;). Oczekuejmy z mężem na fasoleczkę od 5 lat i nic dobrego się nie dzieje póki co. Zastanawiam się czy też czujecie taką bezradność ? Wszystkim do okoła się udaje, większość koleżanek ma już swojego bobasa a tylko u mnie nic. W sumie nie wiem czego oczekiwać po tym portalu nigdy nie zagłębiałam się w rytm swojego ciała a jedynie słuchałam poleceń lekarza. Myślę że miło będzie porozmawiać z kimś o podobnych problemach. Może pomożecie mi w interpretacji moich wykresów ? :) pozdrawiam was

    Nusia1989, iza30, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    a mam specjalny sprzęt do mycia okien jak odkurzacz prawie:Dale masz racje mam 3 pokoje i kuchnie wiec jest co sprzątać;d

    a no chyba że tak ale ja lepiej bym uważała bo faktycznie sporo masz sprzątania

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula85 wrote:
    Hej, jestemu tu "nowa" ;). Oczekuejmy z mężem na fasoleczkę od 5 lat i nic dobrego się nie dzieje póki co. Zastanawiam się czy też czujecie taką bezradność ? Wszystkim do okoła się udaje, większość koleżanek ma już swojego bobasa a tylko u mnie nic. W sumie nie wiem czego oczekiwać po tym portalu nigdy nie zagłębiałam się w rytm swojego ciała a jedynie słuchałam poleceń lekarza. Myślę że miło będzie porozmawiać z kimś o podobnych problemach. Może pomożecie mi w interpretacji moich wykresów ? :) pozdrawiam was

    Witaj kochana dobrze trafiłas u nas można po narzekać wyplakac i wszystko inne dozwolone;D A robiłas badania Ty albo mąż?

    Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agula zapraszamy, 5 lat to sporo czasu sie stracie robiliście jakieś badania itp?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wszytkie tu uciekly....:-)dolaczam.sie do was moje kochane :-)

    Nusia1989, iza30, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ilonek tu tu

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec tak mam PCOS aczkolwoek metformina tak mi pomogła że wygląd moich jajników jest rewelacyjny tzn jakby mnie zbadał inny lekarz to nawet by się niezorientował że w ogóle mam ten Zespół. W maju miałam HSG i wyszło że jeden jajowód jest niedrożny zatem w czerwcu była laparoskopia z chromotubacją i okazało się że oba są drożne. Hormony mam wszystkie w normie. Męża wyniki też są dobre, a dzidzi brak ;( Raczej na naturalne zapłodnienie nia ma co liczyć bo przez 5 lat nic nie wyszło to i teraz cuda się nie stanie ;( to mój ostatni cykl na clo. Teraz tylko czekam aż @ się pojawi

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    no ilonek tu tu


    :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula85 wrote:
    A wiec tak mam PCOS aczkolwoek metformina tak mi pomogła że wygląd moich jajników jest rewelacyjny tzn jakby mnie zbadał inny lekarz to nawet by się niezorientował że w ogóle mam ten Zespół. W maju miałam HSG i wyszło że jeden jajowód jest niedrożny zatem w czerwcu była laparoskopia z chromotubacją i okazało się że oba są drożne. Hormony mam wszystkie w normie. Męża wyniki też są dobre, a dzidzi brak ;( Raczej na naturalne zapłodnienie nia ma co liczyć bo przez 5 lat nic nie wyszło to i teraz cuda się nie stanie ;( to mój ostatni cykl na clo. Teraz tylko czekam aż @ się pojawi


    Czasami jest taka zlosliwosc losu...ja narazie za.soba mam prawie rok staran....zajsc w ciaze ciezko utrzymac ciezko choc czlowiek sie stara i dba o siebie....a co niektore sa jak jablonki rodza co roku a co gorsza rodza niechciane dzieci....

    mycha28 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam do was :) ale sie dzis wylenilam, pozniej przyszla kumpela posiedziec i czas mi uciekl w momencie a u Was jak?

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    A wszytkie tu uciekly....:-)dolaczam.sie do was moje kochane :-)
    Ilonek ciesze sie ze dolaczylas do nas :*

    ilonek lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;) Widzę, że jakieś wzmianki o sprzątaniu były:)Jeszcze trochę i święta więc na porządki już czas:)Agula85- cieszymy się że dołączyłaś do nas;)Ja nie licząc przerw też staram się dość długo bo około 3 lata, także głowa do góry;) Ja najprawdopodobniej na udrażnianie jajowodów pójdę jakoś w styczniu- lutym. Już mam 2 laparoskopie za sobą , ale stresuje się tym udrażnianiem bardziej niż kiedykolwiek. Mnie już też lekarze straszyli , że możliwe że najlepszym rozwiązaniem będzie dla mnie in vitro, i mimo że nie jest to łatwa droga do rodzicielstwa to zawsze jakaś jest:)
    Dziewczyny, oglądałam wczoraj porodówkę na TLC, (pewnie też czasem oglądacie) i powiem wam , że popłakałam się. Zdałam sobie sprawę jak wielkie problemy ludzie mają. Była jedna para która spodziewała się dziecka i okazało się , że dziecko urodzi się chore- w zasadzie nie do uratowania. Czyli przez 9 miesięcy ta kobieta nosiła pod sercem dzieciątko, wiedząc że ma tylko pare dni życia przed sobą. Straszne to było... nawet nie była w stanie cieszyć się swoją ciążą.. Dało mi to trochę do myślenia.
    A ja byłam dziś u endokrynologa i niedoczynność tarczycy mam już wykluczoną. Dostałam skierowanie na inne badania hormonów. Może to coś wyjaśni:) U lekarza spotkałam koleżankę, która jest w ciąży. Nie widziałam jej miesiąc, a tak się ładnie zaokrągliła że aż miło było popatrzeć;)
    Aha...chciałam wam napisać, że pojawił się u mnie mały sygnał który mógłby zwiastować u mnie na ciąże. W nocy obudziłam się cała zlana potem, miałam dreszcze i duży ból brzucha. Pierwsze co mi przyszło do głowY to 7 dzień= implantacja zarodka! Zrobiłam sobie tym samym małe nadzieję, ale co będzie to się okaże:)
    Buziaki!

    PERELKA175
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BETA 0.1 tak jak myślałam i nici z prezentu :/

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ