X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniu:)
    ja wlasnie wracam z mazur od siostry..Szybko minęło..no ale cóż...co dobre wszystko sie kończy..caly czwartek piątek i sobotę mnie kluje..boli..makabra..moze to wpływ luteiny??pozdrowienia z Łodzi:)

    Ania_84, olka30 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo lubie Łodz :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny tez wróciłam właśnie z weekendu, w tym tygodniu zaczynają mi się płodne dni i zakupiłam też żel concecive plus, wiem że są osoby którym pomógł więc znów napawam się nadzieją chociaż w tym miesiącu wycielam migdały musiałam brać trochę tabletek przeciwbólowych... No ale nadzieja jest.

    zizia_a, olka30 lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:)
    trzymam kciuki Maniek:)
    dzis poniedzilek..nowy tydzień...oby do piątku..pozdrawiam:)
    w piuątek i sobote tak mnie (.)(.) napieprzały ze masakra..musialam sobie je trzymac jak gdzies jechałam samochodem...

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrócilam po dlugim weekendzie ktory spedziłam z mężem i córką na wsi,mam nadzieje że wiejskie powietrze dobrze mi zrobilo,robilam dzis test na owulke,wyszedl pozytywny...Trzeba zabrac sie za "robote" . 3majcie kciuki dziewczyny :) :)

    zizia_a, olka30 lubią tę wiadomość

    Zakochana
  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MANIEK wrote:
    Hej dziewczyny tez wróciłam właśnie z weekendu, w tym tygodniu zaczynają mi się płodne dni i zakupiłam też żel concecive plus, wiem że są osoby którym pomógł więc znów napawam się nadzieją chociaż w tym miesiącu wycielam migdały musiałam brać trochę tabletek przeciwbólowych... No ale nadzieja jest.


    Mi rowniez sie zaczynaja,wiec zycze powodzenia a Ty nie dziekuj :D

    Zakochana
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie "owocnej pracy" zakochana:)oby sielskie klimaty pomogły.

    Zakochana, zizia_a lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pracujcie ile sie da :D

    olka30, Zakochana lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja wróciłam od gina.. Już sobie z nerwów popłakałam, a teraz myślę intensywnie jak poukładać swoje życie na nowo, bo od jutra to będzie sajgon w pracy. Po pierwsze nic mi nie wolno, zabronił mi wszystkiego co tylko wymyślił, albo zapytałam głupia czy można. Dobrze że chociaż oddychać mogę. Do pracy mogę iść po jego trupie i to by było na tyle. Nie ma to jak w 7 tyg. ciąży iść oznajmić wszystkim taką cudowną nowinę. Nie ważne, że w miarę dobrze się czuję.. Nie ważne, że ocipca w domu dostanę.. Mogłam sobie gadać do d... Załamana jestem :( Tak wiem, dzidzia najważniejsza, ale ja zawsze byłam obowiązkowa, a przede wszystkim fer, a to nie będzie dla nikogo fer. Koleżanka na urlopie, ale ją w sumie mam gdzieś, tyle że w firmie będę ta najgorsza, bo nie dość że wszystkie dziewczyny robiły min. do końca 7 mies. to jeszcze żywcem nie będą mnie mieli jak zastąpić.. Już czuję, że po macierzyńskim raczej nie będę miała dokąd wracać :(

    Dobrze, że chociaż nie zdecydowałam się na tą drugą robotę, bo teraz na zleceniu to bym sobie mogła w łeb strzelić co najwyżej.. Jakiś anioł jednak czuwa..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 12:36

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.. Serduszko widziałam.. Po prawdzie usg bardzo lipne ma ten mój gin, ale widać było że serduszko bije.

    Ania_84, zizia_a lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola spokojnie powiedz po porstu ze lekarz kategorycznie zakazal chodzi c dopracy mi mo dobrego samopoczucia i koniec. wiemz e wdomu nie latwo wysiedziec ale dasz rade :)

    Karolcia88 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ola:)super ze widziałas serducho:)
    w pracy moze nie bedzie tak zle..najwazniejsza jest teraz dzidzia...a Ty dasz sobie jakos rade:) bedzie dobrze:)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że dam sobie radę, pewnie będę mieć zwolnienie, do pracy będę chodzić nadal, bo trochę za bardzo żal by mi było ludzi, którzy by pewnie mieli źle policzone wypłaty, a podwyżki nie będę mieć wliczonej w zasiłek, bo za mało czasu upłynęło od ostatniego chorobowego :( Tak, że na pewno będę stratna, a kredycik nie spłacony:( Nie mam pojęcia co robić. Gdyby miał mnie kto zastąpić to nie byłoby żadnego problemu, a tu jest lipa.. Gdybym miała pewność że doktorek mi pozwoli wrócić po 1 trymestrze to te półtora mies. jakoś sobie poradzą a potem bym kogoś pouczyła, ale po dzisiejszym jego nastawieniu jakoś sceptycznie do tego podchodzę :/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj nic nie bój wiem ze się przejmujesz ale pamiętaj że nad Tobą nikt nie będzie się litowal -w pracy -przykre to ale niestety tak jest także nie kombinuje lalka tylko siedź w domku ciesz się z maluszka i dbaj o siebie. Nie ma co narzekać zaraz będzie zimno i plucha także zaopatrz się w ciekawe książki i odpoczywaj. Kto wie może za jakiś czas okaże się że będzie lepiej i wrócisz do pracy :)

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. A ja dostalam @ 3 dni przed terminem wiec wszystko w tym temacie...
    Olka jezeli ciaza jest zagrozona to nie ma co ryzykowac.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam dziś doła, muszę dziś w pracy powiedzieć, pewnie będę ryczeć :(
    Niczym bym się nie przejmowała, gdyby nie myśl, że po ponad półtora roku nieobecności nikt nie będzie na mnie z pracą czekał, a z jednej wypłaty nie wyżyjemy. Moja zawodowa droga jest długa i kręta i niestety wiem jak to jest być kobietą szukającą pracy - zwłaszcza że to co robię jest dość wąską dziedziną z tego względu, że firmy raczej nie zatrudniają po 10 kadrowych tylko jedną góra dwie, a pracując przez pewien czas w jednej branży w innych zawodach od razu cię traktują jakbyś już nic więcej w życiu nie potrafiła :( Ech.. Jakoś to będzie.. Tak mówią :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się i pamiętaj że dobrego i zaufanego pracownika ciężko jest w tych czasach (plastikowych lal)znaleźć. Moja bratowa siedziała w domu od samego początku ciąży (też miała zagrożoną) do rozwiązania a mimo to normalnie wróciła do pracy i jakoś sobie dali radę.
    To tylko na początku dla Ciebie wydaje się straszne ale uwierz mi będzie im się ciężko zorganizować przez miesiąc ale później będzie ok. Nic się nie bój, a przede wszystkim to nie zamartwiaj się na zapas i nie pisz czarnych scenariuszy bezrobocia.

    olka30, zizia_a lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Maniek :)
    Już jest lepiej, może to te hormony, rano miałam doła teraz myślę kategoriami będzie co ma być :)
    W pracy nowinę ogłosiłam, nie było tak źle, chociaż nie wszyscy byli zachwyceni moim chorobowym, ale to są osoby, które uważają że każdy kombinuje, bo one nic innego w życiu nie robiły. Takim nie przegada.. Już jutro mam mieć jakąś dziewczynę na rozmowę, zobaczymy co to będzie. Ale byłby czad w piątek, jak wróci moja cudowna koleżanka jakbym jej oznajmiła, że jestem w ciąży i jestem na chorobowym, ale już jej załatwiłam panią na zastępstwo. Kopara na wysokości kostek.. Ale pewnie tak szybko się nie uda. Zresztą zobaczymy, nie gdybam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 08:11

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super i tak trzymaj głowa do góry :)

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ