X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dzień taki że szkoda było wstawać z łóżka, ale roboty sporo, więc mus to mus.. Ja miałam kiedyś zdjęcie na CV takiej cycatej z dużym dekoltem z słuchawką telefonu przy uchu i zalotnym spojrzeniem. Jak nic do sex telefonu.. Aplikowała do sekretariatu zdaje się.. A dziś odebrałam cv dziewczyny, która pracowała jako kelnerka - ciekawe jak to się ma do moich wymagań znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, czasu pracy kierowców?? Leski nie czują, że palą sobie mosty na inne stanowisko w danej firmie? Dla mnie to od razu wiadomo, że idiotka. Rozumiem desperację, ale jak widać że nic tym nie zyskają to niestety nie rozumiem tego wysyłania, bez przeczytania ogłoszenia..

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziedoberek...ja dzisiaj witam z @..niestety przylazla i sie do dupy czuje..wczoraj było mi niedobrze..myslalam ze bede sie witac z kibelkiem..dzisiaj od rana boli tak że masakra..chyba jeszcze tak nie mialam..ostatnio w ogole nie zazywalam tabletek przeciwbolowych wczoraj jechalam na apapach i nospie na wieczór a dzisiaj juz jestem po nospie forte..zobaczymy co bedzie dalej...
    Olka współczuje...z drugiej strony wydaje mi sie ze ludzie sa tak zdesperowani ze szukaj pracy..nie zdając sobie sprawy z tego ze sie nie nadają..liczą na szczęście że może tym razem sie uda..ja rozpusciłam wici w pracy i po rodzinie ale kiepsko..albo nikog nie maja albo juz gdzies pracują;/ a co do zdjęć...no niby sa spalone takie osoby...ale nie pamietasz zdjecia takiej nijakiej Kowalskiej a pamietasz cycatą z zalotnym spojrzeniem..:P

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda :) Tyle, że pamiętam ją jako osobę nadającą się do agencji towarzyskiej a nie do biura, a to z kolei chyba nie o to jej chodziło :) Ale z tymi zdjęciami to ogólnie masakra, dziewczyny to czasem mają taką wyobraźnię, że aż boli :) A najlepiej zrobić sobie jakieś ładne legitymacyjne i już :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że te sensacje Zizia masz po luteinie.. Jakby nie było to progesteron, a on jest odpowiedzialny za wszystkie niefajne objawy po owulacji, więc przyjmowanie luteiny je nasila..

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak moj mąż szukał pracy to był na kursie pisania CV..i facet mowił ze musi mieć takie CV zeby przyciągneło uwage...i powiem CI ze zrobił sobie takie fajowe cv..i pozniej jak dostał prace to zapytał czemu jego wybrali..o prezes mu powiedział ze miał ciekawie wygladające cv:)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to CI powiem ze ja jej juz nie chce brac...zwijam sie z bolu w pracy;/ dobrze ze siedze sama i ludzi mam mało to przynajmniej jakos przezyje dzisiejszy dzien..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też mam ciekawe CV :) Jak porównuję z innymi dziewczynami, które szukają pracy biurowej to w moim jest full informacji i mimo, że tego doświadczenia nie mam 20 lat to wygląda imponująco :) Pracując na takim stanowisku człowiek się uczy jak cv nie powinno wyglądać :)

    Właśnie dostałam kolejne cv, dziewczyna niby pasuje, a tak napisane, że w sumie niby pracowała w kadrach, ale nie wiadomo co robiła. Kuźwa mam się domyślić?? Tak jakby się nie dało dwóch zdań napisać.. Osoby po studiach powinny mieć więcej wyobraźni. Ale pewnie do niej zadzwonię.

    Ja przy @ aż takich sensacji po luteinie nie miałam, tylko w trakcie brania :/

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dzwoń..im szybciej tym lepiej:)
    ja tez nigdy nie mialam takich sensacji..no ale coz przezyje :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie....tak to prawda człowiek się uczy jak nie powinno wyglądać CV....
    jej mam "ten" tydzień wielkich prób, denerwuje się znów czy się uda. Wczoraj nawet użyliśmy żelu conceive plus...może tym razem się uda...

    olka30 lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek luz, jak będziesz myśleć czy się uda to dupa z tego..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozluźnij pośladki i działaj :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się aaaaaaaaaaaaaa no dobra laski rozluźniam pośladki i niech się dzieje:)

    zizia_a, olka30 lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Lils Koleżanka
    Postów: 37 50

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zycze Wam milego dnia ;)

    olka30, zizia_a lubią tę wiadomość

    Lilys
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lilys, czumu tak rzadko nas odwiedzasz??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lils Koleżanka
    Postów: 37 50

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podgladam Was:) ale szczerze to sie poddałam..nie chce i juz.. do tego caluski tydzien bylam chora..
    samopoczucie do d.. i do tego @ w poblizu.. a zamiast meza mam lajze kawalera i tyle..
    a tak to dawno nie cieszylam sie ze wracam do pracy. Ja nie umoem lezec i pachmiec.. ja baba pracujaca jestem :)

    olka30, zizia_a lubią tę wiadomość

    Lilys
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja, ale niestety niedługo będę leżeć i pachnieć (w końcu mój będzie miał prawdziwe obiadki :D )..

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Lilys też miałam kiedyś łajzę kawalera.. Długo.. I wiesz co? Wymieniłam na młodszy model i nie żałuję :D

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam młodszy model:) polecam:) jak łajza i to kawaler to goń dziada.
    ....
    cholera spać mi się chce a do końca pracy jeszcze 2 godz...

    olka30, Lils, zizia_a lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :)
    Maniek i jak było??:)

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, rozluźniłam się i wczoraj poserduszkowałam żelu znów użyłam i czekam...

    olka30 lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ