Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 września 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:20

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 18 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ja do wróżki pójde....

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 19 września 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo do zielarki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 09:02

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 19 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam u zielarki bo znajome mnie namówiły - ale to nic nie daje, pic na wode

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 19 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dziewczyny jak i co zrobić zeby się udało...raz się nam udało - kompletnie z zaskoczenia kilka lat temu najpierw strach przerażenie itd bo studia i mieszkanie a jak się już z tymi myślami ogarnęłam i zaczęłam cieszyć to straciłam...no a teraz nie wiem jak to zrobiliśmy że wtedy udało się zmajstrować fasola.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 19 września 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie tak myślę, że jak pewnego pięknego dnia zobaczę na teście 2 kreski to chyba ze szczęścia dostanę zawału :P

    Evaa lubi tę wiadomość

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 19 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek - pewnie chodziło o rozluźnienie - ja np jak się czymś przejmuję, to nigdy nic z tego dobrego nie wynika, a jak się zluzuję, to od razu lepiej mi wszystko wychodzi...dlatego nie powinnam się perzjmować tym co będzie jutro, bo w sumie to będzie taki wir wydarzeń, ze i tak nad tym się nie da zapanować

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 19 września 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie masz rację dlatego powiem szczerze że żałuję ze zaczęłam mierzyć tej temperatury itd może gdybym tego nie robiła nie miała wykresów to by się udało...tego w sumie nie wiem....
    Niby dobrze poznać swój cykl ja to rozumiem ale nie wiem i nie umiem się zupełnie wyluzować...

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 19 września 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek - może urlop od tego wszystkiego, tak wiesz poleć na zywioł? :D albo możesz razem ze mną i z Baś sączyć Baby and mama med i sie nastrajac pozytywnie do życia i do nowego życia i się wyluzować, może jakiś masaż? albo spa? tak na dobry początek zapomnienia o problemach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 17:54

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 września 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:20

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 września 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:20

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 19 września 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem, że to gadanie i trochę farmazony, no ale co...

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 19 września 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie dziwię się też bym siadła z wrażenia... mam nadzieję, że kiedyś doczekam tej pięknej chwili... to będzie dla mnie jak wygrana w totolotka :)

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 września 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:21

    Butter lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 19 września 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Dokladnie mowia wszyscy wyluzowac...ale to takie proste nie jest... Teraz jestem przed owulacja...i juz mysle ...licze...oszalec mozna...

    no można oszaleć, ja co miesiąc sobie powtarzam, że nie będę nic liczyć, wszystko na luzie, ale i tak zawsze o tym myślę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 19:47

    Evaa lubi tę wiadomość

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 19 września 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tam takie gadanie, mi już dziś wszystko opadło, cycki włosy, motywacja, tylko jeszcze wypiję swoje Regularne Cykle -niech mnie natchną i do wyra, niech ten dzień już się skończy. sobota mi się marzy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 20:21

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:22

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 19 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    A mowisz swojemu... wie ze to sa dni plodne jak go dopadasz...? ja mojemu juz przestalam mowic ze mam dni plodne ... od pewnego czasu ...

    kiedyś mówiłam ale teraz przestałam mówić... z resztą wydaje mi się że mój się tak nie przejmuję tym jak ja, ja chciałabym w płodne dni codziennie, a jemu się czasem nie chce

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 września 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:22

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ