X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 29 września 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i ja tez czekam na II kreseczki - ciekawe kiedy je zobaczę :)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 września 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wszystkim..Olka nie denerwuj sie..szkoda zycia..ja dopiero dzis przyszlam do pracy..wczoraj skonczylam 30lat...ehhh...cały dzień spedziłam z mezem..bylo CuDoWnIe :) byłam w piatek u lekarza..to torbieli ani sladu..mam dokonczyc tabletki anty i zaczac dzialac ze zdwojona siłą razem z mezem...zobaczymy co bedzie:) milego dnia

    olka30, rybka, Yuly, Mika85 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 30 września 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej..zizia wszystkiego najlepszego spoznione ale najszczersze zyczenia zycze ci ujrzenia dwoch kresek od razu jak zaczniesz starania :-)mika super ze dzidzi tak daje ci znac niech kopie i kopie to cudowne i nie so opisania uczucie :-) <3 yulu doczekasz sie doczekasz dwoch kresek!!!!

    zizia_a, Mika85 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 30 września 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)

    Zizia super wiadomości :) A 30 się nie przejmuj, ja już niedługo skończę 32 :)

    Witam Yuly :)

    Mika wiem, ale aż mnie to przeraża, myślałam że trochę później mi baby będzie dawało w kość :) Po 1 trymestrze miało minąć, a jest coraz gorzej :) No nic, dobrze że jest jak jest, jakoś mój pęcherz będzie musiał przetrwać te parę miesięcy :)

    zizia_a, Mika85 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 30 września 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia - wszystkiego najlepszego!
    chciałabym kiedyś wiedzieć o czym mówicie z tym przepychaniem...

    zizia_a lubi tę wiadomość

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • ktjk Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 30 września 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Czesc dziewczyny mam do Was pytanie wczoraj podczas siusiania zauwazylam krew nie wiem ile dokladnie jej bylo ale nie duzo i od tamtej pory nic...wczoraj szyjka macicy wysoko twarda i zamknieta i temperatura z dnia na dzien coraz wyzsza do tego bolą mnie piersi jajniki i podbrzusze. Nigdy nie mialam bolacych @ tak naprwade nigdy nie czulam ze bede miala @... wedlug testow owulacyjnych owulka byla 18 dc i 19dc bylo ♥ i czekam dzis 33dc test ciazowy negatywny nie wiem juz co myslec...


    Ktjk
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 30 września 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktjk wrote:
    Czesc dziewczyny mam do Was pytanie wczoraj podczas siusiania zauwazylam krew nie wiem ile dokladnie jej bylo ale nie duzo i od tamtej pory nic...wczoraj szyjka macicy wysoko twarda i zamknieta i temperatura z dnia na dzien coraz wyzsza do tego bolą mnie piersi jajniki i podbrzusze. Nigdy nie mialam bolacych @ tak naprwade nigdy nie czulam ze bede miala @... wedlug testow owulacyjnych owulka byla 18 dc i 19dc bylo ♥ i czekam dzis 33dc test ciazowy negatywny nie wiem juz co myslec...
    może zgłoś się do gina

    ktjk lubi tę wiadomość

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 30 września 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuly wrote:
    zizia - wszystkiego najlepszego!
    chciałabym kiedyś wiedzieć o czym mówicie z tym przepychaniem...
    Ja tez :(((

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • ktjk Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 30 września 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter wrote:
    może zgłoś się do gina
    Mam dlugie cykle a u gina bylam w zeszlym miesiacu i wszystko bylo w porzadku :-)

    Ktjk
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 1 października 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dzisiaj cisza na forum.. No ale taki dzień, że się nic nie chce, więc w cale się nie dziwię.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 1 października 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj u mnie deszczowo.

    rybka lubi tę wiadomość

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 2 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas dziś pogoda w kratkę - raz słońce raz pochmurnie. Mój mąż ma dzisiaj 30-te urodziny, ale gości mamy w sobotę, na szczęście nie będzie nas dużo, nie mam siły ani ochoty skakać nad ludźmi. Dobrze, że moja druga połowa to rozumie. Spać mi się chce jak nie wiem co, więc jak mąż za godzinkę pojedzie do pracy to ja wskakuję do wyrka :) Miłego dnia Kochane!

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 2 października 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma w grudniu :) Już mnie skręca jak pomyślę, że pewnie się zwali cała rodzinka, czyli z 40 osób :/

    U nas cały dzień ponury :( Ale jutro biorę urlop, więc trzeba jeszcze dwie godz. wysiedzieć i będzie ok :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 2 października 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ostatnio same ponure dni :( aż się wstawać z łóżka nie chce...

    rybka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 października 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jest tu ktoś?? Ktoś tu jeszcze zagląda?? Widzę, że dziewczyny stąd udzielają się na innych forach, szkoda że tutaj już nikt nie zagląda...

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 6 października 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt sie nie udziela to i nikt nie zaglada:(

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 października 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda.. Sama nie dam rady ciągnąć wątku..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 6 października 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jakos straciłam zapał do pisania..ale moze jeszcze kiedys wroci....moze jak w koncu beda jakies dobre wiadomosci...
    w sumie powoli sie zaczynaja...jestesmy zdecydpwani z mezem na poszukanie swoicj 4 kątów...jestesmy juz blizej niz dalej..i podjelismy rowniez decyzję ze jesli nam sie nie uda z dzidziusiem...to sprobujemy z adopcją cos zacząć...:)

    olka30, Mika85, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam, ale faktycznie cisza w wątku :(

    zizia, nie znam Twojej sytuacji, więc pozwól że zapytam - długo się staracie?

    rybka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że coś się u was dzieje.. Ja też zaczynam się rozglądać za swoimi 4 kątami, ale blokuje mnie sytuacja w pracy, mam przeczucie że po macierzyńskim nie będę miała gdzie wracać, a z jednej wypłaty nie wyżyjemy nie mówiąc o kredycie :/ A teraz mieszkania stoją dużo taniej niż jeszcze dwa lata temu, więc w sumie jest okazja..

    Też straciłam zapał do pisania, jeszcze w pracy coś zaglądam, żeby się trochę rozerwać, ale w sumie tylko na dwa fora patrzę, a tu nic się nie dzieje - znajome buźki pouciekały, więc w sumie z kim pisać? Mój mi zafundował abonament do końca, ale nawet kalendarza ciąży mi się nie chce prowadzić, skoro większość rzeczy i tak się wpisuje w kartę ciąży.

    Tak na prawdę dużo dziewczyn ostatnio zaciążyło tylko jakoś tutaj się nie chwalą..

    Ogólnie nie chce mi się chodzić do pracy, cały czas mnie boli głowa - kręgosłup daje znać o sobie, a tu mi się kroi na cały październik po wypłatach kontrola z zusu :( Nie stresuj się człowieku, ciekawe jak, jak ich 5 lat nie było, więc na pewno będą grzebać, a sporo byków jest jeszcze w pozostałości po poprzedniej babie :( Ech..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 459 460 461 462 463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ