X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam zawsze w pochwie mierzyłam:) 0 6.30 :D juz nawet budzika nie porzebowałam:D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/2c359f4043c81.jpg.html jednak cud trwa :D:D:D

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    Hej
    a u mnie się działo wczoraj dużo dlatego mnie nie było:( a wiec od rana mnie astma przyduszała ale kolo 16 to juz mega wiec poczekałam aż mąż wróci pracy i mnie zawiezie do szpitala.Oczywiscie jak dojechalismy to nie tak proste ze Cie przyjma na izbe przyjec bez skierowania, jeszcze jak pow ze jestem w ciazy to juz w ogole najpierw do ginekologa top osżłam na góre przyjeła mnie po 10 minutach wzieła na usg i zobaczyłam 2,3mm pechęrzyk ciaza ma 2 tyg myslalam ze wiecej i zobacze juz kropeczke a tam pusto wiec jakos smutno mi było...Nastepnie poszłam na izbe przyjec bo gin pow ze jest w porzadku i mam za 2 tyg isc do gin na dole na izbie dali mi tlen wenflon pobrali mi krew chcieli dac sterydy do zylnie ale sie nie zgodziłam bo mogło by to płodowi na tak wczesnym etapie zaszkodzic wiec sie inhalowałam z 3h badania co mi robły wyszły wszystkkie dobrze a tak akzali mi isć do alergologa ale na szczescie tlen mi pomógł:)


    Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
    trzymaj się !! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    http://zapodaj.net/2c359f4043c81.jpg.html jednak cud trwa :D:D:D

    No to życzę jeszcze raz spokojnych 9 miesięcy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada mi bład wychodzi;/

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/2c359f4043c81.jpg.html

    Karolcia23369, rybka lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    http://zapodaj.net/2c359f4043c81.jpg.html

    Gratulacje!! :) niech ten cud rośnie zdrowo :):)

    rybka lubi tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,

    Od pewnego czasu czytam Wasze forum i dziś postanowiłam do Was dołączyć :) Dużego doświadczenia w staraniu nie mam, dopiero pierwszy cykl starań ale cicha nadzieja, że być może się uda rośnie z dnia na dzień ... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę samych cudownych prezentów od Mikołaja :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) Mnie się udało w pierwszym cyklu więc takie rzeczy się zdarzają :) Powodzenia życzę :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Witajcie Dziewczyny,

    Od pewnego czasu czytam Wasze forum i dziś postanowiłam do Was dołączyć :) Dużego doświadczenia w staraniu nie mam, dopiero pierwszy cykl starań ale cicha nadzieja, że być może się uda rośnie z dnia na dzień ... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę samych cudownych prezentów od Mikołaja :)

    witamy Cię ;) mi sie za 2 razem udało:) miło że do nas dołączyłas:)

    rybka lubi tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała, tylko bardziej myślę, że sobie wkręcam pewne rzeczy i objawy, chodź czuje je wyraźnie, jeszcze parę dni cierpliwości bo @ powinien zjawić się kolo 12/ 13 grudnia ... a już bym chciała wiedzieć czy coś tam jest :)

    rybka lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka która starała się od dłuższego czasu teraz jest w 5 tygodniu więc moje chęci jeszcze bardziej się rozbudziły ... :) ale jestem mało cierpliwa i pewnie szybko się zniechęcę gdy nie będzie wychodzić.

    gann3e3k07a442mt.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Witajcie Dziewczyny,

    Od pewnego czasu czytam Wasze forum i dziś postanowiłam do Was dołączyć :) Dużego doświadczenia w staraniu nie mam, dopiero pierwszy cykl starań ale cicha nadzieja, że być może się uda rośnie z dnia na dzień ... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę samych cudownych prezentów od Mikołaja :)
    Witaj, fajnie z dolaczylas do nas

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniezka najgorsze co to wkrecanie naprawde bo jak sie @ dostanei o jest jeszcze iwekszy ból wiem to po sobie;) a mierzysz z ana temp?

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Witajcie Dziewczyny,

    Od pewnego czasu czytam Wasze forum i dziś postanowiłam do Was dołączyć :) Dużego doświadczenia w staraniu nie mam, dopiero pierwszy cykl starań ale cicha nadzieja, że być może się uda rośnie z dnia na dzień ... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę samych cudownych prezentów od Mikołaja :)

    Witamy :) dobrze, że się ujawniłaś :)
    jeśli chodzi o radzenie sobie z myśleniem o dzieciątku, to teraz ja nie będę miała ani odrobiny czasu, żeby o tym myśleć, bo zaczynam pracę, robić pomoce, konspekty i całe mnóstwo różnych rzeczy, więc jeśli nie udało się w tym miesiącu, w następnych nie będę miała nawet siły się zastanawiać. Jedyna rada na obsesyjne myślenie to starać sie i mieć tyle zajęć, żeby padać na twarz
    pozdrawiam i życzę powodzenia w staraniach, oby @ nie przyszła do żadnej z nas :)

    Karolcia23369, ~Agnieszka, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    Agniezka najgorsze co to wkrecanie naprawde bo jak sie @ dostanei o jest jeszcze iwekszy ból wiem to po sobie;) a mierzysz z ana temp?

    Mierzę, ale zaczęłam to robić od dwóch dni, więc raczej nie jest to miarodajne wczoraj miałam 36,8 a dziś 37 należę raczej do tych dziewczyn które czasem mają nawet 35,8 ale nie chce się tym sugerować bo wiem że przygodę z mierzeniem zaczęłam za późno :)

    rybka lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to co miesiąc mam "objawy"...nic to nie pomaga, tylko działa na szkodę... Pomimo, że jeszcze nie rozpoczęliśmy starań (oficjalnie), to ja cały czas mam nadzieję, że może jednak...aż się boję pomyśleć co będzie jak faktycznie zaczniemy się starać już tak całkiem na poważnie...

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąz mi mówiłkochanie uda sie to uda bedziemy proboać az w koncu zaskoczy on sie nei denerwowal a kobieta sie zawsze bedzie denerowac:) dobrze że mam w męzu wsparcie nie raz miałam kryzys ze mi to sie nie uda pewnie aa jednak:D trzeba bbyc dobrej myśli i równiez modlić się ;)

    ~Agnieszka, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja to co miesiąc mam "objawy"...nic to nie pomaga, tylko działa na szkodę... Pomimo, że jeszcze nie rozpoczęliśmy starań (oficjalnie), to ja cały czas mam nadzieję, że może jednak...aż się boję pomyśleć co będzie jak faktycznie zaczniemy się starać już tak całkiem na poważnie...
    Wiem, wiem, ale to czasem bywa silniejsze im częściej gadam sama do siebie że koniec z tym wyszukiwaniem objawów tym trudniej :) My z mężem zaczęliśmy na poważnie ale to nasz pierwszy cykl i jakoś ciężko mi nawet uwierzyć to, że mogliśmy mieć tyle szczęścia... chodź robiłam testy owu i przez 3 dni wychodziły pozytywne więc działanie było :) nawet w tym tygodniu zrobiłam dwa testy owu z ciekawości czy nie są jakieś felerne i znów pozytywne więc pewnie mam jakąś burze hormonalną przed @

    gann3e3k07a442mt.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    mój mąz mi mówiłkochanie uda sie to uda bedziemy proboać az w koncu zaskoczy on sie nei denerwowal a kobieta sie zawsze bedzie denerowac:) dobrze że mam w męzu wsparcie nie raz miałam kryzys ze mi to sie nie uda pewnie aa jednak:D trzeba bbyc dobrej myśli i równiez modlić się ;)
    Karolka mój Mąż robi dokładnie to samo, chodź czasem mnie tym swoim luzem wkurza :)

    gann3e3k07a442mt.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ