X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    widze litte ze dzis ty masz kiepski dzien..ja tez mialam niedawno ale dzis mam mega fajski i niewiem dlaczego :-) zycze ci i wam tu wszystkim zajefajnego dnia i bardzo dobrych humorkow :-)
    dzíekuje milego dnia <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Też życzę Wam miłego dnia i góry prezentów :):):)

    rybka lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spojrzcie na moj wykres.
    Dzisiaj jest 23dc i 9dpo (owulacja potwierdzona monitoringiem), biore dupka od 15dc. Wczoraj i dzisiaj temperatura spadła do pozioma prawie jak sprzed owulacji.Troche mnie to martwi, bo przy moich 30-31 dniowych cyklach, to troche za wczesnie na spadek przed @, a spadek implantacyjny jest chyba jednodniowy. Wedlug opinii lekarzy szanse na sukces w tym cyklu sa duże. Ale teraz, po tym spadku juz sama nie wiem. Do tego od ponad tygodnia jestem przeziebiona i lecze sie domowymi sposobami, bo leiarz kazal unikac lekow.
    Na test jest za wczesnie, na dodatek mialam zastrzyk hcg, wiec wynik moze byc zafalszowany.
    Troche sie podlamuje tym wszystkim.:(

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Dziewczyny, spojrzcie na moj wykres.
    Dzisiaj jest 23dc i 9dpo (owulacja potwierdzona monitoringiem), biore dupka od 15dc. Wczoraj i dzisiaj temperatura spadła do pozioma prawie jak sprzed owulacji.Troche mnie to martwi, bo przy moich 30-31 dniowych cyklach, to troche za wczesnie na spadek przed @, a spadek implantacyjny jest chyba jednodniowy. Wedlug opinii lekarzy szanse na sukces w tym cyklu sa duże. Ale teraz, po tym spadku juz sama nie wiem. Do tego od ponad tygodnia jestem przeziebiona i lecze sie domowymi sposobami, bo leiarz kazal unikac lekow.
    Na test jest za wczesnie, na dodatek mialam zastrzyk hcg, wiec wynik moze byc zafalszowany.
    Troche sie podlamuje tym wszystkim.:(
    udostepnij wykres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2013, 08:52

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę od trzech dni tak mnie sutki bola :-/ z miłą chęcią bym stanik zdjęła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2013, 09:09

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    a u mnie się działo wczoraj dużo dlatego mnie nie było:( a wiec od rana mnie astma przyduszała ale kolo 16 to juz mega wiec poczekałam aż mąż wróci pracy i mnie zawiezie do szpitala.Oczywiscie jak dojechalismy to nie tak proste ze Cie przyjma na izbe przyjec bez skierowania, jeszcze jak pow ze jestem w ciazy to juz w ogole najpierw do ginekologa top osżłam na góre przyjeła mnie po 10 minutach wzieła na usg i zobaczyłam 2,3mm pechęrzyk ciaza ma 2 tyg myslalam ze wiecej i zobacze juz kropeczke a tam pusto wiec jakos smutno mi było...Nastepnie poszłam na izbe przyjec bo gin pow ze jest w porzadku i mam za 2 tyg isc do gin na dole na izbie dali mi tlen wenflon pobrali mi krew chcieli dac sterydy do zylnie ale sie nie zgodziłam bo mogło by to płodowi na tak wczesnym etapie zaszkodzic wiec sie inhalowałam z 3h badania co mi robły wyszły wszystkkie dobrze a tak akzali mi isć do alergologa ale na szczescie tlen mi pomógł:)

    rybka lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    udostepnij wykres

    Wykres jest w opisie pod postem.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Wykres jest w opisie pod postem.
    Może fasolka robi sobie miejsce :-) co by było jej ciepło jutro odbije .

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Wykres jest w opisie pod postem.
    nie zauwazylam go sorki, powiem Ci ze ciezko mi to ocenic, a nie probowlaas sie skontaktowac ze swoim lekarzem i zasiegnac tam fachowej porady?

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    Hej
    a u mnie się działo wczoraj dużo dlatego mnie nie było:( a wiec od rana mnie astma przyduszała ale kolo 16 to juz mega wiec poczekałam aż mąż wróci pracy i mnie zawiezie do szpitala.Oczywiscie jak dojechalismy to nie tak proste ze Cie przyjma na izbe przyjec bez skierowania, jeszcze jak pow ze jestem w ciazy to juz w ogole najpierw do ginekologa top osżłam na góre przyjeła mnie po 10 minutach wzieła na usg i zobaczyłam 2,3mm pechęrzyk ciaza ma 2 tyg myslalam ze wiecej i zobacze juz kropeczke a tam pusto wiec jakos smutno mi było...Nastepnie poszłam na izbe przyjec bo gin pow ze jest w porzadku i mam za 2 tyg isc do gin na dole na izbie dali mi tlen wenflon pobrali mi krew chcieli dac sterydy do zylnie ale sie nie zgodziłam bo mogło by to płodowi na tak wczesnym etapie zaszkodzic wiec sie inhalowałam z 3h badania co mi robły wyszły wszystkkie dobrze a tak akzali mi isć do alergologa ale na szczescie tlen mi pomógł:)
    Hej no to dobrze że wszystko dobrze .
    No żeby coś zobaczyć musisz jeszcze troszkę poczekać :-P

    Karolcia23369, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki :)
    dzisiaj w końcu dało się poczuć,że mamy zimę...
    i dobrze w końcu czas najwyższy :)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia dobrze ze juz wszystko w porządku a na fasoleczke zeby ujrzec to jeszcze troszkę za wczesnie, jak jak byłam w ciązy na pierwsza wizyte poszłam w 6tc i lekarz powiedział że jeszcze troche wczesniej jest ale widziałam kropeczke miała ok 4mm także cierpliwości już niedlugo bedzie coraz wieksza

    iza30 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby bo sie tym troszke powiem wam szczerze że zdenerwowałam jeszcze ta ginekolog mi jezdziła tym usg dopochwowym sie wystraszyłam ze nie widac nic ale sie pojawił pęcherzyk:D

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie stresuj się bedzie wszystko dobrze. :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hejka kochane a ja mam super wiadomość jestem w 12 tygodniu ciąży:) dzisiaj byłam z koleżanką u lekarza i tam zendlalam wiec wezwali karetkę i zrobili mi badania. Zapytali sie mnie czy jestem w ciazy stwerdziłam, że nie ponieważ mam @ a oni, że muszą mi zrobić wszystkie badania. Przyszła gin i zrobiła mi USG i nagle słyszę a tam bicie serduszka :) po prostu zamurowało mnie, zapytałam się jak to jest możliwe a ona, że nie które kobiety moga mieć @ do 3 miesiąca :) jestem szczęśliwa :)


    ale super wiadomość :)

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    nie zauwazylam go sorki, powiem Ci ze ciezko mi to ocenic, a nie probowlaas sie skontaktowac ze swoim lekarzem i zasiegnac tam fachowej porady?

    Lekarz powie to, co zwykle: zeby sie nie denerwowac, nie przejmowac temperaturami i czekac do dnia, w ktorym miesiaczka powinna przyjsc.
    Problem w tym, ze ciezko sie nie denerwowac i nie rozmyslac. :(

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Lekarz powie to, co zwykle: zeby sie nie denerwowac, nie przejmowac temperaturami i czekac do dnia, w ktorym miesiaczka powinna przyjsc.
    Problem w tym, ze ciezko sie nie denerwowac i nie rozmyslac. :(
    no pewnie ciezko ale moze warto troszke odpuscic, moze jak sie denerwujesz to nie mierz temperatury.

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi Ja tez uważam że musisz troche wrzucić na luz poczekaj do dnia jak miałaby wystapić @ wiem sama po sobie że trudno jest czekać ale w tej sytuacji chyba nie ma wyjścia

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hejka kochane a ja mam super wiadomość jestem w 12 tygodniu ciąży:) dzisiaj byłam z koleżanką u lekarza i tam zendlalam wiec wezwali karetkę i zrobili mi badania. Zapytali sie mnie czy jestem w ciazy stwerdziłam, że nie ponieważ mam @ a oni, że muszą mi zrobić wszystkie badania. Przyszła gin i zrobiła mi USG i nagle słyszę a tam bicie serduszka :) po prostu zamurowało mnie, zapytałam się jak to jest możliwe a ona, że nie które kobiety moga mieć @ do 3 miesiąca :) jestem szczęśliwa :)
    Hej kochana gratuluję <3
    Moja mama miała @ do 6 miesiąca ;-)

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez pomyslalam, zeby juz nie mierzyc. Nie wiem czy dam rade, bo juz nawyk sobie wyrobilam i punkt 8 termometr idzie w ruch.
    A propos temeratury. Od kilku dni mierzylam sobie, z ciekawosci, temperature w ustach i w pochwie. I okazalo sie, ze mam duza roznice temeratur, np w ustach mam 96,8 F a w pochwie 98,6 F (w Celsjuszach to bedzie 36 i 37).

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ