X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Wiem, wiem, ale to czasem bywa silniejsze im częściej gadam sama do siebie że koniec z tym wyszukiwaniem objawów tym trudniej :) My z mężem zaczęliśmy na poważnie ale to nasz pierwszy cykl i jakoś ciężko mi nawet uwierzyć to, że mogliśmy mieć tyle szczęścia... chodź robiłam testy owu i przez 3 dni wychodziły pozytywne więc działanie było :) nawet w tym tygodniu zrobiłam dwa testy owu z ciekawości czy nie są jakieś felerne i znów pozytywne więc pewnie mam jakąś burze hormonalną przed @

    będzie wszystko dobrze:) zobaczysz:) nie przybieraj tylko do głowy bo to jest złe;)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wpadam tylko na momencik. Witam nowe koleżanki, szczerze gratuluję zielonym kropeczkom. Pogoda u nas typowo zimowa, padają takie ogromne płatki śniegu, trochę wieje, ale bez przesady. Zaraz muszę auto odpalić i jechać po męża i na rajd po supermarketach w poszukiwaniu prezentów, tak że dzisiaj popołudnie zleci szybko. W ogóle weekend szybko minie, bo mam dużo sprawdzianów, kartówek i innych takich do sprawdzenia ;)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hej. Wpadam tylko na momencik. Witam nowe koleżanki, szczerze gratuluję zielonym kropeczkom. Pogoda u nas typowo zimowa, padają takie ogromne płatki śniegu, trochę wieje, ale bez przesady. Zaraz muszę auto odpalić i jechać po męża i na rajd po supermarketach w poszukiwaniu prezentów, tak że dzisiaj popołudnie zleci szybko. W ogóle weekend szybko minie, bo mam dużo sprawdzianów, kartówek i innych takich do sprawdzenia ;)
    Witam koleżankę po fachu ;) i życzę wytrwałego sprawdzania :)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja musze na polski napisać prace;( ale nie moge sie zabrać za to ;( ehhh

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za chwilkę kończę pracę i muszę wyjść na tą zminicę a dziś moje samopoczucie jest jakieś dziwne, mocno boli mnie krzyż i ciągle coś mnie kłuje w jajnikach więc na samą myśl o wycieczce na przystanek i dojeżdzie do domu mam ochotę robić nadgodziny byleby przedłużyć wyjście z pracy :/ a pracy z polskiego nie zazdroszczę :)

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    a ja musze na polski napisać prace;( ale nie moge sie zabrać za to ;( ehhh

    Boże kiedy ja przez to przechodziłam... Ukonczyłam studia filologii i co mi to dało? Nic.... Wolałam pójść na coś co da mi satysfakcje z zawodu, więc ukończyłam certyfikat języka angielskiego, no i teraz od 2 miesięcy pracuję jako biegły tłumacz, w sumie dobrze się w tym czuję, ale jednak na przyszłość planuję jeszcze ukonczyć niemiecki, francuski no i włoski (po mojej szwagierce) :P ale czy to mi się uda? nie wiem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2013, 11:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi sie nie chciało uczyć za góniarza to teraz chodze do ogolnokształcacej 4 semsestr:Djeszcze 3 semestry i maturka heheh

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    a mi sie nie chciało uczyć za góniarza to teraz chodze do ogolnokształcacej 4 semsestr:Djeszcze 3 semestry i maturka heheh

    Zazdroszczę Ci, bo moja dalsza edukacja właśnie zakończyła się na studiach, miałam pójść na magisterkę,ale niestety plany się pokrzyżowały, wzięłam ślub, zamieszkałam z moim mężem, a wiadomo takie mieszkanie w bloku też dużo kosztuję, więc pozostało mi zostać przy tym co teraz mam, w sumie cieszę się że mam tak ogromne szczęście, bo mam pracę i mam z czego żyć, a teraz w dzisiejszych czasach co niby kupisz za 100zł...nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nm ja nie pracuje pracowałam na e-papierosach ale miałam dusznosci po olejkach a teraz siedze w domu:) juz z męzem przed ślubem rozmawiałam o szkole i on w sumie mnie na mowił:)no tak bo on mgr a ja bez matury;/ nie ma co zazdrościc bo ty maturke masz:) a ja jeszcze nie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Życzę Wam cudownego dnia i udanych Mikołajek !!!

    683099d6c0qp0auq.gif

    kada24, mycha28, Nusia1989, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Życzę Wam cudownego dnia i udanych Mikołajek !!!

    683099d6c0qp0auq.gif

    Tobie również kochana:*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Paticzka:)

    rybka lubi tę wiadomość

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewuszki

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to się dziś strasznie denerwuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    ja to się dziś strasznie denerwuję


    czym kochana?

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze dostane okres do wczoraj brałam luteinę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'A 6 grudnia czekał przed blokiem z pudełkiem słodyczy i z czapką mikołaja na głowie. Wziął mnie na ręce i zapytał czy byłam grzeczna, śmiałam się w głos. Pocałował mnie w czoło i powiedział - 'Dla Ciebie Moja śnieżynko' wręczając mi ciężkie pudło słodyczy'

    Wierzycie w tak romantycznego Mikołaja? mimo wszystko takiego Mikołaja, Mikołajek i prezentów Wam życzę :)


    1781137mc5r3p4eso.gif

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    ze dostane okres do wczoraj brałam luteinę


    życzę Ci abyś nie dostała @:D

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje jezu ale mnie mdla zapachy smażonego i niechce mi się jeśc zjadlam tylko 1 kanapke z serem pomareancza i mandarynkę

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ