Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Wiem, wiem, ale to czasem bywa silniejsze im częściej gadam sama do siebie że koniec z tym wyszukiwaniem objawów tym trudniej :) My z mężem zaczęliśmy na poważnie ale to nasz pierwszy cykl i jakoś ciężko mi nawet uwierzyć to, że mogliśmy mieć tyle szczęścia... chodź robiłam testy owu i przez 3 dni wychodziły pozytywne więc działanie było :) nawet w tym tygodniu zrobiłam dwa testy owu z ciekawości czy nie są jakieś felerne i znów pozytywne więc pewnie mam jakąś burze hormonalną przed @

będzie wszystko dobrze:) zobaczysz:) nie przybieraj tylko do głowy bo to jest złe;)

• myszkaazi Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wpadam tylko na momencik. Witam nowe koleżanki, szczerze gratuluję zielonym kropeczkom. Pogoda u nas typowo zimowa, padają takie ogromne płatki śniegu, trochę wieje, ale bez przesady. Zaraz muszę auto odpalić i jechać po męża i na rajd po supermarketach w poszukiwaniu prezentów, tak że dzisiaj popołudnie zleci szybko. W ogóle weekend szybko minie, bo mam dużo sprawdzianów, kartówek i innych takich do sprawdzenia ;)

iza30, rybka lubią tę wiadomość

f2w39n73pzr0nefs.png
  • ~Agnieszka Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hej. Wpadam tylko na momencik. Witam nowe koleżanki, szczerze gratuluję zielonym kropeczkom. Pogoda u nas typowo zimowa, padają takie ogromne płatki śniegu, trochę wieje, ale bez przesady. Zaraz muszę auto odpalić i jechać po męża i na rajd po supermarketach w poszukiwaniu prezentów, tak że dzisiaj popołudnie zleci szybko. W ogóle weekend szybko minie, bo mam dużo sprawdzianów, kartówek i innych takich do sprawdzenia ;)
    Witam koleżankę po fachu ;) i życzę wytrwałego sprawdzania :)

myszkaazi lubi tę wiadomość

gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja musze na polski napisać prace;( ale nie moge sie zabrać za to ;( ehhh

• ~Agnieszka Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za chwilkę kończę pracę i muszę wyjść na tą zminicę a dziś moje samopoczucie jest jakieś dziwne, mocno boli mnie krzyż i ciągle coś mnie kłuje w jajnikach więc na samą myśl o wycieczce na przystanek i dojeżdzie do domu mam ochotę robić nadgodziny byleby przedłużyć wyjście z pracy :/ a pracy z polskiego nie zazdroszczę :)

gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    a ja musze na polski napisać prace;( ale nie moge sie zabrać za to ;( ehhh

Boże kiedy ja przez to przechodziłam... Ukonczyłam studia filologii i co mi to dało? Nic.... Wolałam pójść na coś co da mi satysfakcje z zawodu, więc ukończyłam certyfikat języka angielskiego, no i teraz od 2 miesięcy pracuję jako biegły tłumacz, w sumie dobrze się w tym czuję, ale jednak na przyszłość planuję jeszcze ukonczyć niemiecki, francuski no i włoski (po mojej szwagierce) :P ale czy to mi się uda? nie wiem :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2013, 11:50

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi sie nie chciało uczyć za góniarza to teraz chodze do ogolnokształcacej 4 semsestr:Djeszcze 3 semestry i maturka heheh

iza30 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    a mi sie nie chciało uczyć za góniarza to teraz chodze do ogolnokształcacej 4 semsestr:Djeszcze 3 semestry i maturka heheh

Zazdroszczę Ci, bo moja dalsza edukacja właśnie zakończyła się na studiach, miałam pójść na magisterkę,ale niestety plany się pokrzyżowały, wzięłam ślub, zamieszkałam z moim mężem, a wiadomo takie mieszkanie w bloku też dużo kosztuję, więc pozostało mi zostać przy tym co teraz mam, w sumie cieszę się że mam tak ogromne szczęście, bo mam pracę i mam z czego żyć, a teraz w dzisiejszych czasach co niby kupisz za 100zł...nic :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nm ja nie pracuje pracowałam na e-papierosach ale miałam dusznosci po olejkach a teraz siedze w domu:) juz z męzem przed ślubem rozmawiałam o szkole i on w sumie mnie na mowił:)no tak bo on mgr a ja bez matury;/ nie ma co zazdrościc bo ty maturke masz:) a ja jeszcze nie:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

Życzę Wam cudownego dnia i udanych Mikołajek !!!

683099d6c0qp0auq.gif

kada24, mycha28, Nusia1989, iza30, rybka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Cześć dziewczyny :)

Życzę Wam cudownego dnia i udanych Mikołajek !!!

683099d6c0qp0auq.gif

Tobie również kochana:*

Plumb80 lubi tę wiadomość

• paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki

iza30, rybka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Paticzka:)

rybka lubi tę wiadomość

• paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewuszki

• paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to się dziś strasznie denerwuję

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    ja to się dziś strasznie denerwuję

czym kochana?

• paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze dostane okres do wczoraj brałam luteinę

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    'A 6 grudnia czekał przed blokiem z pudełkiem słodyczy i z czapką mikołaja na głowie. Wziął mnie na ręce i zapytał czy byłam grzeczna, śmiałam się w głos. Pocałował mnie w czoło i powiedział - 'Dla Ciebie Moja śnieżynko' wręczając mi ciężkie pudło słodyczy'

Wierzycie w tak romantycznego Mikołaja? mimo wszystko takiego Mikołaja, Mikołajek i prezentów Wam życzę :)

1781137mc5r3p4eso.gif

iza30 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2013, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    ze dostane okres do wczoraj brałam luteinę

życzę Ci abyś nie dostała @:D

• paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 6 grudnia 2013, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje jezu ale mnie mdla zapachy smażonego i niechce mi się jeśc zjadlam tylko 1 kanapke z serem pomareancza i mandarynkę

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego