X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    o to kolezanka litte frog moze mi pomoze jak juz ma swoje pomyte ;-) ? ja mam 7 okien zwyklych i jedno wielkie tarasowe,nie licze juz tych 4 na poddaszu i dwoch dachowych bo na poddasze nie wchodzimy wiec poo co myc ;-) ? poddasze jeszcze mamy nie uzytkowe wiec mam wymowke ;-)
    Rybko, bardzo chętnie zgłaszałam się do prasowania, prania i układania ubrań, ale wspominałam gdzieś, że nienawidzę myć okien :D Moja wewnętrzna walka z samą sobą trwała ładnych kilka godzin zanim się zmusiłam do mycia :):)

    rybka lubi tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    A co do spotkań z facetami poznanymi przez internet, to miałam tylko jedne jedyne, a później się tak zraziłam, że nie chciałam więcej :D Nie dość, że gościu miał takie głupie zachowanie, nietypowy strój ubierania się (łańcuch na ręce :|), to do tego do końca życia nie zapomnę jak mnie chciał odprowadzić do domu, a ja żeby przypadkiem nie dowiedział się gdzie mieszkam, poszłam przez pokrzywy między płotami sąsiadów...
    hahha czego się nie robi żeby spławić natręta, ja miałam podobnie nie aż tak ekstremalnie bo przez pokrzywy nie lazłam, ale jak mnie koleś do domu odwoził to kazałam mu się zatrzymać dość kawałek od mojego domu i potem drałowałam z buta :)

    Little Frog, Ewelina23, Kasiula09, stardust87, iza30 lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    A co do spotkań z facetami poznanymi przez internet, to miałam tylko jedne jedyne, a później się tak zraziłam, że nie chciałam więcej :D Nie dość, że gościu miał takie głupie zachowanie, nietypowy strój ubierania się (łańcuch na ręce :|), to do tego do końca życia nie zapomnę jak mnie chciał odprowadzić do domu, a ja żeby przypadkiem nie dowiedział się gdzie mieszkam, poszłam przez pokrzywy między płotami sąsiadów...

    o kurcze nie poparzyłaś sie za bardzo? Ja przez internet tez spotkałam sie kiedys z jednym kolesiem ale był taki obleśny i do tego miał wielkie i odstające uszy że po 10 minutach musiałam wracać do domu, bo wstyd było sie z nim pokazywać na mieście

    ~Agnieszka, iza30 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego mezusia tez poznalam przez internet. W zasadzie, zanim przeprowadzilam sie do Indii i sie pobralismy, wiekszosc 3-letniego zwiazku bylo związkiem przez internet. Na zywo spedzilismy razem troche ponad pol roku, reszta przez Skype.
    Jutro mija rok od naszego slubu, a w styczniu beda 4 latka razem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 12:03

    rybka, Unlike, karmelek, iza30 lubią tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula przynajmniej oryginalny byl :P A Ty go na straty spisałaś :)

    gann3e3k07a442mt.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    o kurcze nie poparzyłaś sie za bardzo? Ja przez internet tez spotkałam sie kiedys z jednym kolesiem ale był taki obleśny i do tego miał wielkie i odstające uszy że po 10 minutach musiałam wracać do domu, bo wstyd było sie z nim pokazywać na mieście
    Strasznie się poparzyłam i powbijałam jakieś kolce, a też mi było się z nim wstyd gdzieś pokazać, bo nie dość, że miał taką śmieszną czuprynę, to jeszcze był chyba o głowę niższy ode mnie (a ja do wysokich nie należę, bo mam zaledwie 167) I był starszy o rok....tak, żebyście nie pomyślały, że z jakimś dzieckiem się spotkałam :D

    ~Agnieszka, Kasiula09, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane milego dnia !!! <3

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka Tak był bardzo oryginalny potem z koleżankami sie śmiałyśmy że uszy to ma jak latawce bo takie wielkie i nieproporcjonalne do całości

    iza30 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby mówią, że wygląd się nie liczy...ale każdy przecież szuka według swojego gustu. Mi kumpele czasami pokazują jacy się im podobają, to dla mnie wyglądają jak kosmici, a dla nich to cudy piękności. Także dobrze, że każdy ma inny gust :) Mam nadzieję, że pan z odstającymi uszami też znajdzie swoją miłość :)

    ~Agnieszka, Kasiula09, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochane milego dnia !!! <3
    Wzajemnie :):)

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Agnieszka Tak był bardzo oryginalny potem z koleżankami sie śmiałyśmy że uszy to ma jak latawce bo takie wielkie i nieproporcjonalne do całości

    No widzisz to mogłaś przy nim odlecieć jak taki latawiec był hahah masakra :) aż mi się humor poprawił, teraz jeszcze niech przez następne dni się @ nie zjawia i będzie wypas :)

    Little Frog, Kasiula09, iza30 lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Strasznie się poparzyłam i powbijałam jakieś kolce, a też mi było się z nim wstyd gdzieś pokazać, bo nie dość, że miał taką śmieszną czuprynę, to jeszcze był chyba o głowę niższy ode mnie (a ja do wysokich nie należę, bo mam zaledwie 167) I był starszy o rok....tak, żebyście nie pomyślały, że z jakimś dzieckiem się spotkałam :D

    No w sumie lepiej sie poświecić niz zeby miał wiedziec gdzie mieszkasz :) to ten chłopak strasznie malutki skoro niższy od Ciebie, może on był z rodziny karłowatych (czy jakoś tak to sie nazywa)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    No widzisz to mogłaś przy nim odlecieć jak taki latawiec był hahah masakra :) aż mi się humor poprawił, teraz jeszcze niech przez następne dni się @ nie zjawia i będzie wypas :)
    Hahahahaha....oby oby ten stan się utrzymywał jak najdłużej :)

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzizaz siedzę w swoim gabinecie i się śmieję do monitora :)dobrze że nikt nie wchodzi bo by mnie na jakąś terapie pewnie chcieli wysłać :)

    Kasiula09, Little Frog, rybka lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    No w sumie lepiej sie poświecić niz zeby miał wiedziec gdzie mieszkasz :) to ten chłopak strasznie malutki skoro niższy od Ciebie, może on był z rodziny karłowatych (czy jakoś tak to sie nazywa)

    widocznie miał problemy z hormonem wzrostu, ale może czymś innym mógł zaskoczyć ;) ale macie rację ważne że nasi partnerzy to nie "latawce karłowate" :) :) :)

    Kasiula09, Little Frog lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Niby mówią, że wygląd się nie liczy...ale każdy przecież szuka według swojego gustu. Mi kumpele czasami pokazują jacy się im podobają, to dla mnie wyglądają jak kosmici, a dla nich to cudy piękności. Także dobrze, że każdy ma inny gust :) Mam nadzieję, że pan z odstającymi uszami też znajdzie swoją miłość :)

    A nie wiem co sie potem z nim działo. Wiem tylko tyle że jakos po dwóch latach widziałam go pracującego w biedronce

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    No w sumie lepiej sie poświecić niz zeby miał wiedziec gdzie mieszkasz :) to ten chłopak strasznie malutki skoro niższy od Ciebie, może on był z rodziny karłowatych (czy jakoś tak to sie nazywa)
    Może....tego nie wiem. Może przesadziłam, że o głowę, ale o pół głowy to minimum. Mimo wszystko starałam się nie zwracać na to uwagi, ale głupie gadanie mnie najbardziej zniechęciły. Reszta tylko mnie utwierdziła w opracowywaniu planu ewakuacji :D

    ~Agnieszka, iza30 lubią tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się teraz cicho zrobiło ...

    gann3e3k07a442mt.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cicho hehehe

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny doradzcie mam pytanko czy to normalne miec okres mocny 1,5 dnia dziś nie mam go i już chyba niekrwawie

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ