X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszły okna myć wszystkie :P albo się rozmarzyły o tych spławionych internetowych "kochankach" :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah, na moje okna przyjdzie pora koło 14, ale dziewczyny chyba faktycznie oddały się wspomnieniom :) za latawcem i karłowatym ;P

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpiszcie oproszę

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paticzka a może to przez jakieś zmiany może zażywałaś jakieś leki w poprzednim cyklu albo chorowałaś?

    gann3e3k07a442mt.png
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chorowałam biore tylko luteine

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie wiem, co może być przyczyną czasem tak jest, ja poprzedni cykl też miałaś krótszy.

    gann3e3k07a442mt.png
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wszystkie miałam objawy na ciąże test robiłam negatywny i za nim dostałam okres ale dziwny 1 dniu miałam okropny ból podbrzusza i krzyża przepłakałam parę gpdzin i nastepny dzie miałam go tylko pół dnia :(

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    hej dziewczyny doradzcie mam pytanko czy to normalne miec okres mocny 1,5 dnia dziś nie mam go i już chyba niekrwawie
    moim zdaniem jeszcze okres moze poleciec..ja tez np,dzis od rana zero a teraz minimalne plamienie..czekaj..

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy bo od wczoraj południa do dziś nie mam

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Rybko, bardzo chętnie zgłaszałam się do prasowania, prania i układania ubrań, ale wspominałam gdzieś, że nienawidzę myć okien :D Moja wewnętrzna walka z samą sobą trwała ładnych kilka godzin zanim się zmusiłam do mycia :):)
    oj a ja myslala ze pomoze kolezanka ;-) ;-D ale cos tu cicho sie zrobilo?? moze faktycznie myja okna!!!!?????

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    zobaczymy bo od wczoraj południa do dziś nie mam
    nieraz tak jest ze co ma wyleciec wyleci szybciej i naraz wiecej wiec narazie spokoj ;-) zmiana tematu ;-D

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA właśnie skończyłam zmywać i odkurzać :) Ale już jestem :D

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    hahah, na moje okna przyjdzie pora koło 14, ale dziewczyny chyba faktycznie oddały się wspomnieniom :) za latawcem i karłowatym ;P
    HEhehe, jestem sentymentalna, ale bez przesady! :D

    ~Agnieszka, rybka lubią tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem tak zamilkłaś Frog że może Cię wzięło na wspomnienia :) ja zaraz spadam z pracy, 3majcie kciuki żeby nie przyszedł, wczoraj nie było i do teraz też nic a według mnie powinnam dostać wczoraj chodź ovu twierdzi że w sb więc jeszcze bardzooooo dużo czasu, za dużo :/

    rybka lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    No ja nie wiem tak zamilkłaś Frog że może Cię wzięło na wspomnienia :) ja zaraz spadam z pracy, 3majcie kciuki żeby nie przyszedł, wczoraj nie było i do teraz też nic a według mnie powinnam dostać wczoraj chodź ovu twierdzi że w sb więc jeszcze bardzooooo dużo czasu, za dużo :/
    TRZYMAM MOCNO KCIUKI&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za ciebie i wszystkie tu staraczki <3

    ~Agnieszka, iza30 lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te ostatnie dni to się najbardziej ciągną....i ta niepewność - będzie czy nie będzie?

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze sie wam do czegos przyznac ;-) a wiec tak JESTESCIE MI TU WSZYSTKIE BLIZSZE NIZ MOJE 'PRZYJACIOLKI' <3 <3 <3 dobra mykam bo syn zaraz wroci ze szkoly i powie :mama znowu siedzi na owu ;-D wpadne jeszcze popoludniu ;-) milego dzionka sloneczkoa <3 <3 <3

    ~Agnieszka, Little Frog, Kasiula09, iza30 lubią tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w jajnikach kłuje jak nigdy wcześniej :( staram się nie myśleć i spadam myć te okna :) Buziaki Kochane i do spisania potem :*

    rybka, karmelek lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    a w jajnikach kłuje jak nigdy wcześniej :( staram się nie myśleć i spadam myć te okna :) Buziaki Kochane i do spisania potem :*
    ;-D prawie wszystkie dzis myjemy okna ;-)

    karmelek lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, to zostałam sama. Jak mnie nie będzie, to nie znaczy, że myślę o karłowatym, tylko mam jakieś konstruktywne zajęcie!! :D

    rybka, ~Agnieszka, iza30 lubią tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ