X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    a to poczekam :-D ale cie wywialo ;-)
    troszke tak :)
    a ty kochana z kad jestes??

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    troszke tak :)
    a ty kochana z kad jestes??
    wielkopolska :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    wielkopolska :-)
    aha z polski jestem z Plocka :) jakies 100 km do wawy :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    aha z polski jestem z Plocka :) jakies 100 km do wawy :)
    bylam 2 lata temu w plocku w zoo ;-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    bylam 2 lata temu w plocku w zoo ;-)
    ooo no prosze :D

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylismy tam dwa razy ale za drugim razem wybili nam szybe w samochodzie i ukradli stare radio..wiec do domu jechalismy bez szyby :-(

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    bylismy tam dwa razy ale za drugim razem wybili nam szybe w samochodzie i ukradli stare radio..wiec do domu jechalismy bez szyby :-(
    Ro faktycznie wspomnienia niezapomniane....

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    bylismy tam dwa razy ale za drugim razem wybili nam szybe w samochodzie i ukradli stare radio..wiec do domu jechalismy bez szyby :-(
    kolo zoo te osiedla jest nie ciekawe :/

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kolo zoo te osiedla jest nie ciekawe :/
    wiem juz to wiem ale synek tak bardzo kocha przyrode i zwierzeta ze chcielismy tam jechac ale teraz jak cio to pojedziemy do poznania

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ro faktycznie wspomnienia niezapomniane....
    tak niezapomniane ale widzisz syn mial moze wtedy4 latka i pamieta ze slon ocieral sie o drzewo ;-) i ze jechalismy bez szyby ;-)

    Unlike lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    wiem juz to wiem ale synek tak bardzo kocha przyrode i zwierzeta ze chcielismy tam jechac ale teraz jak cio to pojedziemy do poznania
    bardziej na grodzkiej kolo sadu sie dstawia tam jest parking i pilnuja go :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde laski teraz to się boje hehe mamy już kase na otwarcie sklepu tylko boimy się czy to wypali czy ludzie będą kupować chemie niemicka... wiadomo 1 miesiąc będzie trudny , jutro podpisujemy umowę na lokal ksiegowa już mamy z glowy tylko jutro musimy do niej podjechać no i te urzędy zasrane czekaja .. ehh masakra

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    kurde laski teraz to się boje hehe mamy już kase na otwarcie sklepu tylko boimy się czy to wypali czy ludzie będą kupować chemie niemicka... wiadomo 1 miesiąc będzie trudny , jutro podpisujemy umowę na lokal ksiegowa już mamy z glowy tylko jutro musimy do niej podjechać no i te urzędy zasrane czekaja .. ehh masakra
    nie stresuj sie niemiecka chemia jest dobra :) ja zobaczylam w Irlandii roznice z chemia a z polska chemia

    rybka, Unlike, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    kurde laski teraz to się boje hehe mamy już kase na otwarcie sklepu tylko boimy się czy to wypali czy ludzie będą kupować chemie niemicka... wiadomo 1 miesiąc będzie trudny , jutro podpisujemy umowę na lokal ksiegowa już mamy z glowy tylko jutro musimy do niej podjechać no i te urzędy zasrane czekaja .. ehh masakra
    szczerze moim zdaniem dobrze robicie z tym otwarciem,moj maz byl 5 lat tam w pracy i jest duzo rzeczy tam lepszych np.proszki do prania itp. trzymam kciukaski &&&&&&&&&&&&&&

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    kurde laski teraz to się boje hehe mamy już kase na otwarcie sklepu tylko boimy się czy to wypali czy ludzie będą kupować chemie niemicka... wiadomo 1 miesiąc będzie trudny , jutro podpisujemy umowę na lokal ksiegowa już mamy z glowy tylko jutro musimy do niej podjechać no i te urzędy zasrane czekaja .. ehh masakra
    Od zawsze marzyłam o swoim sklepie. Fakt faktem, że chciałabym mieć sklep odzieżowy, ale teraz to nie ma większego znaczenia. Byle nie spożywka czy mięsny...

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Od zawsze marzyłam o swoim sklepie. Fakt faktem, że chciałabym mieć sklep odzieżowy, ale teraz to nie ma większego znaczenia. Byle nie spożywka czy mięsny...
    ja tez marzylam o sklepie odziezowym,nawet tania odziez..ale marze do tej pory ;-) i na marzeniach sie skonczylo..:-D

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka jeśli tylko będziecie mieli dobry punkt to napewno się uda! :)
    proszki my też kupujemy niemieckie, u nas jest pare takich sklepów, niby mam dwa po drodzę, ale w tym drugim nie bylam ani razu bo ani nie ma specjalnie jak tam zaparkować, ani nic szczególnego nie ma w pobliżu bym przy okazji mogła rzucić okiem ;)
    a przy drugim jest cały ryneczek więc i jakieś ciuszki i cukiernia :) zawsze o coś dodatkowo zachaczę ;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    szczerze moim zdaniem dobrze robicie z tym otwarciem,moj maz byl 5 lat tam w pracy i jest duzo rzeczy tam lepszych np.proszki do prania itp. trzymam kciukaski &&&&&&&&&&&&&&
    hehe no wlasnie polska a niemiecka chemia haha no a Kluczbork ( bo tu mieszkamy) nie jest wcale maly

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny lokazlizacja blisko rynku jest wlasciciel tego budynku i lokalu jest spoko kalcji nie musimy placic polecil nam nawet ksiegowa nad nami ma biuro , ksiegowa spoko , sprawy urzędowe zostały i ruszamy pomalu , a po chemie sami będziemy do niemiec jezdzic a plus tego ze u nas nie ma takiego sklepu

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    hehe no wlasnie polska a niemiecka chemia haha no a Kluczbork ( bo tu mieszkamy) nie jest wcale maly
    to my w nowym roku wszystkie tam wpadamy na zakupy!!! a co!!!! jak szalec to szalec ;-)

    karmelek, iza30 lubią tę wiadomość

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ