X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    to my w nowym roku wszystkie tam wpadamy na zakupy!!! a co!!!! jak szalec to szalec ;-)
    właśnie sprawdziłam na mapie do kluczborka mam tylko 66km! a co! :) mogę jechać :)

    Rybka a Ty dokładnie skąd jesteś? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane za farbami rozejrzeć się z mezem bo musimy lokal odswierzyc aa ze ja uwielbiam projektować wnętrze to się wykarze hehe ;D będę później

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    dziewczyny lokazlizacja blisko rynku jest wlasciciel tego budynku i lokalu jest spoko kalcji nie musimy placic polecil nam nawet ksiegowa nad nami ma biuro , ksiegowa spoko , sprawy urzędowe zostały i ruszamy pomalu , a po chemie sami będziemy do niemiec jezdzic a plus tego ze u nas nie ma takiego sklepu
    to jak otworzycie sklep daj nam cynka my zadzialamy i tam wpadamy po proszki do prania ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    właśnie sprawdziłam na mapie do kluczborka mam tylko 66km! a co! :) mogę jechać :)

    Rybka a Ty dokładnie skąd jesteś? :)
    hehe zapraszam zapraszam a skad karmelek jesteś?

    rybka lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhznam ten bol zwiazany ze strachem co bedzie z nowym interesem :)

    Ale juz funkcjonuje 1,5 roku - pierwsze pol roku - masakra ale jak pozniej sie ruszylo to teraz nie bardzo mam jak sie wyrobic - ale poki co daje rade jak cos to maz pomaga :) a tez planujemy rozwinac dzialalnosc :) tak zeby i on mogl swoje piec groszy dodac :D

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    właśnie sprawdziłam na mapie do kluczborka mam tylko 66km! a co! :) mogę jechać :)

    Rybka a Ty dokładnie skąd jesteś? :)
    blisko konina chcesz wpasc na kawke ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    to jak otworzycie sklep daj nam cynka my zadzialamy i tam wpadamy po proszki do prania ;-)
    dobra dam na pewno ehehe może już przed albo po swietach otworzymy

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam jakiegoś doła, owulki narazie brak, tempka też jak narazie wali w kulki...
    Tak więc znów nic z tego :(
    Szkoda!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 17:01

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak bedzecie chciały kupic cos czy cos to zawsze mogę poczta wam wyslac

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    a ja mam jakiegoś doła, owulki narazie brak, tempka też jak narazie wali w kulki...
    Tak więc znów nic z tego :(
    Szkoda, bo było tak pięknie
    a moze owulka sie czai za rogiem i przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie i bedzie dzidzius tylko serduszkowac prosze ;-)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    dziewczyny lokazlizacja blisko rynku jest wlasciciel tego budynku i lokalu jest spoko kalcji nie musimy placic polecil nam nawet ksiegowa nad nami ma biuro , ksiegowa spoko , sprawy urzędowe zostały i ruszamy pomalu , a po chemie sami będziemy do niemiec jezdzic a plus tego ze u nas nie ma takiego sklepu
    ja bym z chęcią kupowała chemię niemiecką, bo polska jest beznadziejna. Jak punkt dobry i będzie rozreklamowany to na pewno super pomysł. Dużo osób woli chemię niemiecką (nawet jak jest droższa) niż polską..

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wie juz ktoras z was co u karolci???? dobra ja musze zmykac bo musze robic swojemu obiado-kolacje bo dzis byl dluzej w pracy..wpadne tu jutro!!! milego wieczorku moje sloneczka ;-) <3 <3 <3 pa pa do jutra!!!!

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki!
    Po pierwsze - gratuluję zafasolkowanym!! :) I zazdroszczę!

    Mam 23 lata, staramy się o maluszka od czerwca 2013 (więc prawie 7 miesięcy), aczkolwiek wcześniej przez 2 cykle też już się nie zabezpieczaliśmy. Obecnie czekam na @... 3 testy (od pn do wczoraj) wyszły mi niejednoznaczne... wczoraj nawet TŻ widział też tam jakby delikatna kreskę, ale dziś zrobiłam inny test i negatyw :/ Robię testy czułości 25 mlu.
    Jedną ciążę straciłam - ok. połowa 5tc, było to jeszcze przed staraniami.
    Mam zdiagnozowane: PCO, hiperprolaktynemię, miałam (i prawdopodobnie nadal mam)hirsutyzm, chorobę Hashimoto (w tym niedoczynność tarczycy), do tego nadmiar hormonów męskich. Z leków (związanych z ginekologią) biorę w tej chwili: euthyrox 100/75, Dostinex, Castagnus 2x1, magnez i wit. b6, kwas foliowy, poza tym często jem siemię lniane.

    Od jakiegoś czasu równocześnie leczę się na NFZ u gin-położ. w przychodni niedaleko mnie, (lekarz jest ok., bez problemu przepisuje badania, robi usg, ale nie chce stymulować owulacji nie wcześniej niż po 12 miesiącach od początku starań, do tego wcześniej czekałam na wizytę ok. 2 tyg., a teraz ponad miesiąc), a także prywatnie doraźnie (ze względu na kaskę) u jednego gin-położ. (świetny facet, no ale niestety wizyta z usg to 120-150zł, więc nie mam ich za dużo) oraz na NFZ u gin-endo w takim dośc znanym u nas w mieście szpitalu ginekologiczno-poożniczym (do tego musiałam miec skierowanie) u prof. dr. hab med. :)
    Aktualnie pan profesor wypisał mi skierowanie na położenie na oddział endokrynologii ginekologicznej w tymże szpitalu. Czeka na @ (bo na fasolkę już nie liczę...) i mam od razu zadzwonić pod specjalny numer umówić się na oddział, położą mnie w 10dc (powiedział, że na pewno będzie miejsce).

    Ania_84, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że niedługo nam się uda, bo powoli trace już siły...

    Ania_84, rybka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze :)

    Ja tez lezalam orzez 3 dni na gin- endokrynologicznym tyle ze w 3 dc i wtedy tez porobili mi wszystkie badania :)

    Owszem wynudzilam sie - ale przynjamenij mialam pelen komplet badan :) i wszystko sie wyjasnilo - po 3 miesiacach moje wyniki sie o niebo poleszyly :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka masz numer do karolci??

    rybka lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a co masz za biznes?? :)

    Kiara my tez sie staramy od czerwca:) trzymam za Ciebie kciuki!

    Rybka mam męża z Konina :)

    Malinka ja mieszkam za częstochową w stronę łodzi ;)

    hmm... coś mnie brzuch i jajniki bobolewają. śluzu narazie brak.. sama nie wiem czy to juz owulka czy co?? w zeszłym cylku jakoś specjalnie też śluzu nie miałam.. :/

    Ania_84, rybka, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Ania a co masz za biznes?? :)

    Kiara my tez sie staramy od czerwca:) trzymam za Ciebie kciuki!

    Rybka mam męża z Konina :)

    Malinka ja mieszkam za częstochową w stronę łodzi ;)

    hmm... coś mnie brzuch i jajniki bobolewają. śluzu narazie brak.. sama nie wiem czy to juz owulka czy co?? w zeszłym cylku jakoś specjalnie też śluzu nie miałam.. :/

    kochana mamy ten sam problem :(

    karmelek lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelku - ja mam usługi informatyczne - a raczej obsługe informatyczna placowek medycznych :) rozliczam ich z NFZ i takie tam prowadze im cale programy , dodatkowo ucze informatyki w szkole policealnej , a teraz chcemy sie rozszerzyc o dzialalnosc w kierunku reklamy grafiki :) no i w planach jest jeszcze wspolpraca z proucentami oprogramowan na nzoz-ow :) - wdrazanie systemow itp :)

    w sumie za duzych kosztów nie mialam na starcie ..ale jednak obijalam sie przez pol roku - no dodatkowo startowalam tylko z jendym klientem :)

    karmelek lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu: ja się nie martwię o pobyt w szpitalu, wręcz przeciwnie - cieszę się na komplet badań i pełną diagnostykę, lecz martwię się, że @ znowu nie przyjdzie teraz i to się tak odwlecze w czasie...
    Oo, zazdroszcze własnej działalności :) My też chcielibyśmy otworzyć coś swojego, niestety na nasze pomysly trzeba mieć kasę na start, a nie mamy, natomiast o dofinansowanie trudno :/

    Karmelek: dziękuję i również powodzenia :)

    karmelek lubi tę wiadomość

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ