X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczynki i do później! :):)

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No, to zostałam sama. Jak mnie nie będzie, to nie znaczy, że myślę o karłowatym, tylko mam jakieś konstruktywne zajęcie!! :D
    bo my myjemy wszystkie okna ;-)

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margotka jakies informacje o karolci??

    rybka lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No, to zostałam sama. Jak mnie nie będzie, to nie znaczy, że myślę o karłowatym, tylko mam jakieś konstruktywne zajęcie!! :D
    Myśli o karłowatym też mogą być konstruktywne :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Ja mojego mezusia tez poznalam przez internet. W zasadzie, zanim przeprowadzilam sie do Indii i sie pobralismy, wiekszosc 3-letniego zwiazku bylo związkiem przez internet. Na zywo spedzilismy razem troche ponad pol roku, reszta przez Skype.
    Jutro mija rok od naszego slubu, a w styczniu beda 4 latka razem.

    O, jestem pod wrażeniem! Nie bałaś się tak w ciemno do obcego kraju :) ?

    rybka lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i mój mąż prawie rok pisaliśmy ze sobą w necie i smsy. Po tym czasie spotkaliśmy się i tak jesteśmy razem już 3 i pół roku, a małżeństwem prawie 5 miesięcy :)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej normalnie padam. Wstałam o 7 i zawsze do tej 22 wytrzymywałam normalnie a od 4 godzin aż łzy mi lecą z oczy taka śpiąca jestem...Ale to połóż się spać jak mały szkrab ci buszuje. Teraz połozyłąm się do łóżka, bo moje dziecko usneło... Pije kawę, poszłą bym spać jak nigdy w życiu ale muszę męzowi obiac zrobic:( poleże chociaż chwilkę odpocznę, mam tylko nadzieje ze nie usnę.

    rybka lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    A u mnie bylo tak ze ja pierwsza do niego napisalam przyjezdzal do mnie z Dublina do Droghedy 60 km jakies jest :) pozniej jak juz sie lepiej zapoznalismy to powiedzial ze chyba zglodnialam ze napisalam hehehehe ale ciesze sie ze go znalazlam bo wczesniejsze moje zwiazki nie nalezaly do udanych :/
    moje tak samo wiec cieszmy się tym ;)

    rybka, Ewelina23 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam lenia jeszcze pranie musze wywiesic :/
    Brzuch mnie pobolewa jak na @ albo juz sobie wkrecam jak ja nie lubie czekac

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha! umyłam okna w salonie i w sypialni :)
    firanę z salonu już wyprałam i powiesiłam, teraz musze wrzucić te z sypialni :) bo mam tam dwa okna :)
    zostało jeszcze okno w kuchni i u dziecka w pokoju ( z tym gorzej bo to balkonowe :/ )
    ale to może na jutro bo juz ciemno się robi... chociaż może jeszcze je ogarnę, chociaż to w kuchni bo duże nie jest i najczystrze :) z tego względu że nie mam żadnej firanki w nim i musze częściej myć co by brudu tak nie bylo widać :D

    o 19 na jogę idę :)
    wieczorem też mamy kontrole u lekarza z synkiem niech rzuci fachowym okiem i powie że to na 100% ospa :/

    NIshi podziwiam! ja bym się chyba bała tak wyjechać ;) ale mam nadzieję że Ci tam dobrze :*

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ale mam lenia jeszcze pranie musze wywiesic :/
    Brzuch mnie pobolewa jak na @ albo juz sobie wkrecam jak ja nie lubie czekac
    sloneczko bedzie dobrze!!!! uda sie nam uda!!!! <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    sloneczko bedzie dobrze!!!! uda sie nam uda!!!! <3 <3
    kiedys sie napewno uda ale to czekanie wykancza :/

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kiedys sie napewno uda ale to czekanie wykancza :/
    wiem sloneczko ze wlasnie ten czas to oczekiwanie jest najgorsze!!!! wiem to bo mam to co miesiac ;-) znajdz sobie moze jakies zajecie dodatkowe np.czytanie ksiazki,porzadki w szafie itp mi to troszke pomaga ;-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    wiem sloneczko ze wlasnie ten czas to oczekiwanie jest najgorsze!!!! wiem to bo mam to co miesiac ;-) znajdz sobie moze jakies zajecie dodatkowe np.czytanie ksiazki,porzadki w szafie itp mi to troszke pomaga ;-)
    mam juz wszystko porobione :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mierzylam tempke o 15 mialam 37,41 a wczoraj wieczorem mialam 37,29 wiem ze nie powinnam tego robic

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    mierzylam tempke o 15 mialam 37,41 a wczoraj wieczorem mialam 37,29 wiem ze nie powinnam tego robic
    widze ze juz wiesz ze tempki sie popoludniu nie mierzy wiec po pupie nie dam ;-) to wpadaj do mnie na kawe :-D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze nas tu teraz jest malo...

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dobrze ze nie jestem sama ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    widze ze juz wiesz ze tempki sie popoludniu nie mierzy wiec po pupie nie dam ;-) to wpadaj do mnie na kawe :-D
    looo matko kochana troche bys musiala na mnie poczekac :/ Mieszkam w irlandii

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    looo matko kochana troche bys musiala na mnie poczekac :/ Mieszkam w irlandii
    a to poczekam :-D ale cie wywialo ;-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ