X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Hej kochane...ja dopiero przylazlam z nocki...mialam.noc.przebojow serducho cos mi nawalało wiec zrobili mi.holtera i elektrolity....na holterze kolatania serca a przyczyna wyplukany magnez i potas...wiec musze pobrac go troche by dolegliwosci ustapily :-)...A od jutra zaczynam.Clo brac...
    ja takie kolatanie serca mam co jakis czas,nawet mialam dwa razy bardzo mocno ostatnio..strasznie zle i inaczej walilo mi serce,zrobilam sie sztywna zimna oblana potem i nawet slowa niemoglam z siebie wydobyc :-( ale dziekowac Bogu przechodzi po okolo 10 minutach..zdrowka zycze!!! <3

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Rybko to faktycznie poważna sprawa! Ja to ogólnie nie mam żadnych problemów zdrowotnych, rzadko choruję. Ale teraz to się czuję fatalnie. Jestem przeziębiona i od dwóch dni jest mi niedobrze, okres się spóźnia, ale dopiero drugi dzień, a test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny. Mąż był przede mną przeziębiony i też mówił, że mu było niedobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny milej soboty my juz w lokalu malujemy heh i mamy neta .. za godz.po meble do namyslowa wiecie co moj maz tesciowej mowil o lokalu i ze otwieramy sklep noo najpierw nic jej nie pow. a ona a co sie stalo martyna w ciazy ale sie usmialam heh z tego

    ~Agnieszka, iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko, jak ja Ci strasznie zazdroszczę tego biznesiku :):) Sama bym chciała urządzić sklep i w nim pracować...takie moje małe marzenie :) Może kiedyś się spełni :)
    Może teściowa coś wywróżyła? :):)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ja takie kolatanie serca mam co jakis czas,nawet mialam dwa razy bardzo mocno ostatnio..strasznie zle i inaczej walilo mi serce,zrobilam sie sztywna zimna oblana potem i nawet slowa niemoglam z siebie wydobyc :-( ale dziekowac Bogu przechodzi po okolo 10 minutach..zdrowka zycze!!! <3


    No tez przydalo by Ci sie zrobic jakies badanka...

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    hej dziewczyny milej soboty my juz w lokalu malujemy heh i mamy neta .. za godz.po meble do namyslowa wiecie co moj maz tesciowej mowil o lokalu i ze otwieramy sklep noo najpierw nic jej nie pow. a ona a co sie stalo martyna w ciazy ale sie usmialam heh z tego


    No.to wpadaj do.mnie na kawke :-D

    63b363a823.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    jeju, ja bym nie wytrzymała napięcia. Jak ty to robisz, że nie robisz testów co pół godziny? :P
    Jestem zalatana praca dlatego...albo boję sie rozczarowania może:)nie wiem czemu:)ale testy owu mam pozytywne.Parę dno temu zrobiłam tak o se bo miałam ostatni i wyszedl pozytyw:-P

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehehe... zazdroszczę, bo wykres wygląda naprawdę obiecująco. Jak już wyjdzie Ci druga krecha (czego życzę z całych sił) to szybko daj znać :) Trzymam kciuki :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ilonka dpoko ale czas nas goni z checia sama wpadne na plotki .. litle to otworz i sie spelni marzenie hehe

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    hehe ilonka dpoko ale czas nas goni z checia sama wpadne na plotki .. litle to otworz i sie spelni marzenie hehe


    Zapraszam....caly tydzien jestem.sama maz polecial.do Niemiec a masz blisko :-*

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki a ja przezylam zastrzyk z pregnylu, testy owulacyjne juz prawie identyczne 2 krechy,jajniki pikaja, ale jeszcze chyba nie pekly bo bolu nie bylo, a wiec od dzis startujemy z <3

    edit o 14 test pozytywny:):D zaczynamy walke o nasz cud!, trzymajcie kciuki!
    buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2013, 14:18

    Little Frog, iza30, karmelek lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki a ja przezylam zastrzyk z pregnylu, testy owulacyjne juz prawie identyczne 2 krechy,jajniki pikaja, ale jeszcze chyba nie pekly bo bolu nie bylo, a wiec od dzis startujemy z <3

    edit o 14 test pozytywny:):D zaczynamy walke o nasz cud!, trzymajcie kciuki!
    buziaki!
    Trzymamy bardzo mocno!!! :):)

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Ja kawki nie pije ale soczek z chęcią:) herbatę pije też ja ruski rok....Witacjie...małpy jak na razie nie ma tempka 36.8 dziś miała być małpa ale coś nie puka jescze do drzwi....miłego dnia
    U mnie to samo, małpy nie ma i temp 36,8 :) 30 dzień cyklu.. Według ovu dziś @ ale... bez podniety okna umyte, rolety pozmieniane, siadam dopiero na tyłku od 10 a za chwilę jeszcze maraton po galerii i wizytą u teściów, ufff

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki a ja przezylam zastrzyk z pregnylu, testy owulacyjne juz prawie identyczne 2 krechy,jajniki pikaja, ale jeszcze chyba nie pekly bo bolu nie bylo, a wiec od dzis startujemy z <3

    edit o 14 test pozytywny:):D zaczynamy walke o nasz cud!, trzymajcie kciuki!
    buziaki!

    trzymamy mocno kciuki :*:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje:*
    fajnie ze jeszcze mnie ktos tu zauważa:)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    U mnie to samo, małpy nie ma i temp 36,8 :) 30 dzień cyklu.. Według ovu dziś @ ale... bez podniety okna umyte, rolety pozmieniane, siadam dopiero na tyłku od 10 a za chwilę jeszcze maraton po galerii i wizytą u teściów, ufff
    no to trzymam kciuki za zielony kolor :) taki świąteczny akurat, choinkowy choinka.gif

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki a ja przezylam zastrzyk z pregnylu, testy owulacyjne juz prawie identyczne 2 krechy,jajniki pikaja, ale jeszcze chyba nie pekly bo bolu nie bylo, a wiec od dzis startujemy z <3

    edit o 14 test pozytywny:):D zaczynamy walke o nasz cud!, trzymajcie kciuki!
    buziaki!

    Aniu trzymam kciuki <3 za zielone zakonczenie

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Kobitki:)dopiero wrocilam ze szkolenia..dzis 34 dzien cyklu temp.37,1 @ brak narazie...

    karmelek lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    witam Kobitki:)dopiero wrocilam ze szkolenia..dzis 34 dzien cyklu temp.37,1 @ brak narazie...
    testuj kochana a na kiedy masz termin @?

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania trzymam kciuki za owocne staranka :-).
    strazaczka, agnieszka a u was za zielone zakonczenie :-)

    wrocilam z pracy po 16 jestem padnieta!! maz sprzata, zaraz ide mu pomoc bo mi biedaka szkoda :-)
    dzieciaczek polecial do dziadkow :-)

    a dzis poszlam na latwizne i zapakowalam mojemu chrzesniakowi w koperte kase :-). sama nie mialam pomyslu co mu kupic, jest juz na tyle duzy ze pewnie bardziej sie z kaski ucieszy :-). i mam ze tak powiem problem z glowy :-)

    rybka ja mam podobne problemy z sercem i do tego te bole glowy... a badania wychodza mi dobre i to chyba wszystko mam na tle nerwowym...
    bo te kolatania i bole serca zaczely mi sie po poronieniu....

    zastanawiam sie czy dzis moge sobie jeszcze piwko strzelic?? :-)
    wogole to czuje sie przeziebion :/ i to gardlo mnie boli.. moze piwo pomoze?! :-)

    buziaczki!!! <3

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ