X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    testuj kochana a na kiedy masz termin @?


    na dzis:)ale wszystko sie moze zdarzyc jeszcze takze czekam do srody i robie bete..

    rybka lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    dziekuje:*
    fajnie ze jeszcze mnie ktos tu zauważa:)
    Dlatego ja sie malo tu udzielam bo przewaznie zostaje olana bynajmiej dosc czesto

    Nusia1989, rybka lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dlatego ja sie malo tu udzielam bo przewaznie zostaje olana bynajmiej dosc czesto


    Ewlinka tez miewam takie odczucie co do siebie :-)

    rybka lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Ewlinka tez miewam takie odczucie co do siebie :-)
    :/ przykre to no ale nie bede sie wpychala jak nieraz a nawet czesto zostaje olana .

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    :/ przykre to no ale nie bede sie wpychala jak nieraz a nawet czesto zostaje olana .

    nie jesteście same ;)

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    nie jesteście same ;)
    Witaj w klubie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dlatego ja sie malo tu udzielam bo przewaznie zostaje olana bynajmiej dosc czesto

    ja dziś to samo zauważyłam , nawet nikt mnie nie przywitał więc walę to i ostatni raz chyba tu weszłam cieszę się bo dzięki temu forum Karolcie poznałam , która mnie wspierała <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jestesmy w klubie olanych :D...no to nasze zdrowie :D

    Ewelina23, rybka lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja dziś to samo zauważyłam , nawet nikt mnie nie przywitał więc walę to i ostatni raz chyba tu weszłam cieszę się bo dzięki temu forum Karolcie poznałam , która mnie wspierała <3
    No ba ja siedze na swoim watku teraz bo tam zawsze mam wsparcie czy odpowiedzi :D
    Tu bylam ze wzglegu na dziewczyny ze starego watku no ale skoro tak nie mam zamiaru sie pchac bo ja sie pozniej zle czuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    utwórzmy sobie wątek olanych :D
    Jackie ja Cię teraz witam <3 :)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Czyli jestesmy w klubie olanych :D...no to nasze zdrowie :D

    moze zalozmy swoje forum takie gdzie ktos mnie wyslucha jeszcze na poczatku zalozenia forum napisalam ze ciesze sie ze powstalo i ze nie bd osob ktore bd wkolo mowily tylko o sobie , jak juz kogos nie ma kilka dni to jest ignorowany , ovu traci swoja moc wiazania w nadziejach ludzi wrecz przeciwnie nie chce sie tu jak nawet nikt nie przywita Cie jedyne co mnie cieszy to szczescie dziewczyn ktore na ,,moich oczach" zostaly mamusiami .! pozdrawiam Was te olane <3

    Ewelina23, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    utwórzmy sobie wątek olanych :D
    Jackie ja Cię teraz witam <3 :)

    Dziękuje serduszko ;D wlasnie o tym samym pomyslalysmy w poscie ponizej moim tez to zaproponowalam ;D

    Czarna94, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już teraz to wchodzę tylko żeby zobaczyć czy ktoś zafasolkował bo przynajmniej mi to troszkę humor poprawia ;)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    moze zalozmy swoje forum takie gdzie ktos mnie wyslucha jeszcze na poczatku zalozenia forum napisalam ze ciesze sie ze powstalo i ze nie bd osob ktore bd wkolo mowily tylko o sobie , jak juz kogos nie ma kilka dni to jest ignorowany , ovu traci swoja moc wiazania w nadziejach ludzi wrecz przeciwnie nie chce sie tu jak nawet nikt nie przywita Cie jedyne co mnie cieszy to szczescie dziewczyn ktore na ,,moich oczach" zostaly mamusiami .! pozdrawiam Was te olane <3


    Sedno sprawy...ja nie zawsze zagladam tu codziennie ze wzgledu na.prace nie raz zapytalam co slychac itd....moj post zostal daleko w tle....wiec po co sie spuszczac...:-(

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak cos zapraszam na watek ,,Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo tam napewno nie zostaniecie olane chyba ze dziewczyn nie ma to nie odpisza Wiadomo jak wszedzie ale jak pisze i widze ze dziewczyny pisza i mi nie odpisza czuje ze jestem tu niepotrzebna raz dwa mozna nie zobaczyc jak duzo dziewczyn na watku ale nie caly czas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Sedno sprawy...ja nie zawsze zagladam tu codziennie ze wzgledu na.prace nie raz zapytalam co slychac itd....moj post zostal daleko w tle....wiec po co sie spuszczac...:-(

    No właśnie o to chodzi że jak Cię nie ma kilka dni a przybyło 100 postów to nie dasz rady wszystkiego przeczytać pomimo że chcesz wiedzieć co Cię ominęło. A jednak się nie dowiesz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stworzylam swoj watek : te olane ;D kto chce niech zawita buziak ;* ! moze tam poczuje sie nie odrzucona i wspierana . pozdrawiam

    Ewelina23, ilonek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Jak cos zapraszam na watek ,,Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo tam napewno nie zostaniecie olane chyba ze dziewczyn nie ma to nie odpisza Wiadomo jak wszedzie ale jak pisze i widze ze dziewczyny pisza i mi nie odpisza czuje ze jestem tu niepotrzebna raz dwa mozna nie zobaczyc jak duzo dziewczyn na watku ale nie caly czas

    Potwierdzam, dziś dostałam odpowiedzi na swoje pytania :)

    Ewelina23, Jackie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    utwórzmy sobie wątek olanych :D
    Jackie ja Cię teraz witam <3 :)
    heheh tez o tym pomyslalam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    stworzylam swoj watek : te olane ;D kto chce niech zawita buziak ;* ! moze tam poczuje sie nie odrzucona i wspierana . pozdrawiam
    ide:D otwieraj drzwi;)

    Ewelina23, Jackie lubią tę wiadomość

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ