X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zgagę podobno też sok ananasowy dobry, bratowa piła bo też w ciąży miała zgagę. I mała się urodziła z dużą ilością włosków, więc może i u Ciebie Iskierko dzieciątko będzie miało dużo włosków 😊

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko zaglądam tutaj czasami, żeby zobaczyć czy już urodziłaś, więc jakby co to się nam tutaj pochwal. ❤️

    Zosla gratuluję ciąży, bo nie miałam jeszcze okazji. ☺️

    No a Milenka to co tu dużo mówić 😁 od wczoraj świętujemy na FB 😁 taki miałyśmy wczoraj emocjonujący wieczór na grupie w oczekiwaniu na betę jak nigdy. ❤️ uwielbiam po milionkroć ❤️

    Lajni85, zOsIa88, Iskierka87, joana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska tak! Na ostatniej wizycie na usg lekarz pokazywał falujące włoski małej 😄 mówił że całkiem sporo ich ma i serio jak ruszał głowica po brzuchu to było widać jak falują 😆 wspominał też że ma śliczne usteczka więc liczę że po tatusiu bo sama ich nie mam 😉

    Kaga oczywiście że się Wam tu pochwale 😉 a Ty pozdrów ode mnie całą ekipę na fb 💗 😘🤗

    zOsIa88, Kaga, joana, Sisska lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko a Ty nie miałaś mieć CC? O ile dobrze pamiętam? Masz już termin?

    Oczywiście pozdrowię! Dziewczyny też tutaj czasami zaglądają 🥰 a na Twojego maluszka to wszystkie czekamy :)

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga dobrze pamiętasz 🙂 w środę rano jadę już do szpitala a w czwartek mam CC także jeszcze chwila kulania tylko 😉

    zOsIa88 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo to ostatni weekend we dwoje ;) to korzystaj! :) ❤️ w czwartek trzymamy kciuki za Ciebie i Twoja córeczkę.

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena
    Gratuluję 😘

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musialam wejść i tu oficjalnie pogratulowac Milence ❤ ciesze sie równie mocno jak na swoje 2 kreski 😘

    Zosia gratulacje i dla Ciebie tez dużo zdrowia ❤ widok serduszka, cudne wspomnienie 😊 dbaj o siebie ❤

    Na zgage w ciąży, Kaga (robie teraz ja reklamę🤣) uratowala mi zycie jak polecila Noebianacid. Jest rewelacyjny 🤩

    Sisska trzymam mocno kciuk, zagladam raz na jakis czas i sprawdzam co i jak 😘

    Iskierko u mnie jednak tez cc. Maly wypial sie na mame i jest ułożony miednicowo 😅 dodatkowo na usg w 37 tc mial juz 3900, więc jest duży 😊
    Narazie mam wizyte 20.08, a cc odbedzie sie 27 lub 28.08 😊Czasem zagladalam na fiolet do sierpniowek, zeby zobaczyc co u Ciebie slychac. Mialam identyczna historie z lekarzem, ze nie zrobil mi usg. Dobrze, ze teraz sie udalo, bo inaczej mialabym niezla niespodzianke z ta waga i ulozeniem przy porodzie 😲

    Emdar sciskam Cie mocno, no i Julka 😘

    Kaga, zOsIa88, Sisska, Iskierka87, emdar lubią tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana 🤗 już chciałam Cię wywoływać i pytać co u Ciebie. To rzeczywiście synek już kawał chłopa, moja z taką wagą się nawet nie urodzi 😆 właśnie dlaczego nie udzielasz się na sierpniowkach w końcu też do nich należysz 😉 Ja na początku też miałam mieć cc 27 🙂 ale z racji blizny trochę przyspieszony termin z czego się bardzo cieszę bo myślę że bym nie dotrzymała do późniejszego. Wczoraj mała tak dała mi popalić że myślałam że zaraz urodzę. Czuję się skopana od środka jak worek treningowy 😩

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko ale sie cieszę że juz nie dlugo malenstwo powitasz na swiat ❤❤❤✊✊✊ i jeszcze moze ominą Cie upaly bo znowu w sobote maja wrócić :/ takie kopanie dzidziolka bardzo boli ?

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu u nas upały są cały czas ja czekam aż się trochę ochłodzi ale jakoś nie widać tego w najbliższym czasie 😒 Ja też już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę malutką i kiedy bd mogła wyjść z nią na spacer 🙂

    Co do kopniaków to na początku czekasz na to by tylko poczuć jak się rusza ale na tym etapie już teraz to nie są kopniaki a bardziej przeciąganie malucha z racji ciasnoty i braku miejsca w macicy a ja osobiście bardzo boleśnie je odczuwam. Wiem że są to skurcze przepowiadające i potrafią dać się odczuć ale wczoraj to już był szczyt.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy tez sie tym nie interesowalam ale wychodzi ze ciaze w cale nie sa takie latwe jak sie wydaje :/ trzymam kciuki ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2020, 12:52

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to ja i tak nie mogę narzekać bo ciąża okazała się być dla mnie łaskawa w sensie objawów czy dolegliwości bo nie miałam żadnych mdłości i nie wymiotowałam, złego samopoczucia, plamien czy bóli. Do 6 miesiąca było cudnie na serio dopiero jak brzuch zaczął przeszkadzać to się robiło coraz ciężej ale ja do tej pory sama się ubieram czy obcinam paznokcie u stóp więc też nie jest najgorzej 😆 jednak bardzo ciężko, schody to porażka a nawet byle spacer w koło bloku. No ale zniosę wszystko dla tego mojego cudu 🙂 Bardzo pragnęłam być w ciąży i zostać mamą i już niedługo się to stanie. Jestem przeszczesliwa 🙂 a moja energia do mnie powróci i bd mogła cieszyć się w pełni macierzyństwem. Każda ciąża jest inna i każdy znosi ją na swój sposób ale mimo wszystko to coś cudownego i życzę wszystkim staraczkom by się tego doczekały a wierzę głęboko że tak właśnie będzie 💗

    zOsIa88, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko udzielam sie na wrzesniowkach, bo termin z OM mam 03.09 😁

    Zosia kopniaki to nic nieprzyjemnego. Zreszta kazda ciaza jest inna. Czesto sluchalam o pierwszych ruchach takich mocnych od innych ciezarnych w 20tc a moje takie mocne to byly ale od 32 😅 a takie pierwsze, ze bylam pewna, ze to to i poczul delikatnie masz to chyba 23 tc.
    Ja wogole nie narzekalam na jakis dyskomfort z tego powodu. Nawet teraz to jest takie przeciaganie itp ale normalnie spie w nocy.
    No znaczy nie spie ale to juz kwestia siusiania co 2 h i ogolnie ze ciezko z brzuchem znalezc wygodna pozycje. Ale jak sie ma taki kawal dzidziula w brzuchu to nic dziwnego.
    Będę za Ciebie trzymała kciuki i czekala na wiadomosci Iskierko❤

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka powodzenia dzisiaj! :)

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, również przyłączam się do Kagi. Trzymam kciuki i wyczekuje kolejnego malucha w naszej rodzinie ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko ✊✊✊❤❤❤

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko czekamy na wiadomości jak już dojdziecie do siebie 😘😘
    Powodzenia 😘

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena, matko jak się cieszę!!!! Aż krzyknęłam jak zobaczyłam Twoje dwie piękne kreski. GRATULACJE ogromne🥰❤ Życzę Ci mega nudnej ciąży:) Czyli dobrze obie pisałyśmy jakiś czas temu,ze czasem podejście" co ma być to będzie" pomaga. Uwazaj na siebie, odpoczywaj i nie przemęczaj sie w pracy (idziesz na L4 od razu?). Strasznie, strasznie się cieszę i przesyłamy Ci z Julkiem moc buziaków 😘

    Iskierko, mega kciuki za dziś ✊✊✊

    Joana, a Ty jak na końcóweczce samej się czujesz? Odliczasz juz dni do Wielkiego Spotkania?🥰 Kawał chłopaka z Twojego Adasia 😚 rozumiem ze nadal opcja CC jest grana?

    Zosia, jak tam na L4? Już się nudzisz czy dopiero zaczynasz?😘

    Kaga, co u Ciebie???

    U nas jakoś leci, trzeci tydzień jesteśmy u mojej mamy na Mazurach, i mam wrażenie że Julek dostał jakiegoś turbo przyspieszenia na wakacjach u babci😉 Wyrżnęły mu się dwie dolne jedynki, i -uwaga hit- zaczął stawać przy kanapie, krzesłach itd...🤯😲 A ponieważ ma zaledwie pol roku, to oczywiście nie umie się utrzymać samodzielnie i jak ktoś go nie asekuruje to momentalnie leci głową do tyłu...Efekt jest taki że jest cały poobijany,bo wspina sie non stop. A jak się nie wspina,to raczkuje juz po całym mieszkaniu w poszukiwaniu wyzwań. Nie ma opcji,żeby go spuścić z oczu na dłużej niż minuta...Serio,mam mega turbo żywiołowe dziecko, co mnie oczywiście cieszy,ale też jest mocno absorbujące i czasem marzę o tym by pobawił się samodzielnie chociaż 5 minut. Dodatkowo słabo śpi w nocy( w dzień jeszcze jako tako, bo potrafi mieć w ciągu dnia 4 drzemki),i słabo nam idzie rozszerzanie diety (wszystko wkoło jest ciekawsze niż jedzenie, mąż albo mama muszą go trzymać bo nie jestem w stanie samodzielnie go karmić). Oczywiście jest cudownym bobasem i jak się do mnie uśmiechnie tymi swoimi orzechowymi oczami to jestem ugotowana,ale serio czasem marzę o dniu spokoju...

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska,masz juz termin inseminacji? Jak się czujesz?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
‹‹ 1027 1028 1029 1030 1031 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ