X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 13 listopada 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska
    Akurat pracowników sklepu nie dostrzegają, ale cóż się dziwić jak znajdą się osoby, które traktują ekspedientki jak gorszy sort.

    Nie ma czego zazdroscic. Poprostu taki mam charakter. Chociaż nie raz chętnie bym polezala ale wtedy to zdycham z bólu kości 🤣 to nie dla mnie

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 14 listopada 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu bratowa już urodziła, mała ma już ponad 4 miesiące. Czasem się nią zajmuje gdy poproszą, nie mam z tym problemu, tyle mojego co się nią opiekuje bo nie wiadomo czy własne kiedykolwiek będę mieć. Ale jak widzę ich razem, jacy są szczęśliwi, że tak szybko się im udało itp, to mnie tak serce boli, że nie mogę patrzeć na to. My tyle czasu i nic, zaczęliśmy przed ich ślubem starania, i nadal lipa a oni ślub zdążyli wziąć, w ciążę zajść, urodzić. A u nas nadal nawet światełka w tunelu nie widać.
    U nas z mężem teraz cel jest skończyć budowę, ale to nie zmienia faktu że chciałam się do domu wprowadzić z brzuchem i gdy myślę o tym to mi przykro. Jestem typem osoby, że nie potrafię przestać myśleć o problemie który mamy. Są dni, że myślę że we dwoje też się nam dobrze żyje, ale wystarczy że zobaczę w tv albo gdzieś szczęśliwa rodzinkę i znów wraca rozpacz.


    Phiczku niestety taka prawda.. A gdyby nie pracownicy sklepów to by każdy w czarnej d**** był. Wszyscy powinni pomyśleć co by się stało jakbyśmy my zrobiły strajk i nie przychodziły do pracy. Wszystkie sklepy zamknięte. I gdzie tu pójść na spacer? Bo większość ludzi nadal przychodzi na spacery po sklepie..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 14 listopada 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska
    Na spacery to chodzą głównie ci starsi ( nie każdy oczywiście ) Przynajmniej u nas to zaobserwowalam. Przychodzą, oglądają sklep dość długi czas (czasami chodzi z 20minut jak nie dłużej) i nawet nic nie kupią. Jak jest czas dla seniorów to jest ich mało (zależy od dnia) a broń boże jak mają zaczekać chwilę bo za dużo ludzi w sklepie wtedy jest mega problem.

    Temat rzeka.
    Szczerze to taki strajk by wywołał wielką burze wszędzie, ale czy coś by to dało... Hmmm... Nie wiem zupełnie.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska budowa domu to cudowna sprawa napewno dom ;) nie mysl teraz ze nie możesz mieć dzieci ja myślę że na górze wie lepiej kiedy nam zesłać ten dar może macie wykończyć budowę i właśnie wtedy czeka Cie 9 miesięcy czasami trzeba coś poprzestawiać w życiu w głowie u nas się udało choć już też nie wierzyłam i zaczęłam się otwierać na kobiety w ciąży i dzieciaczki bo zrozumiałam że to ni jeszcze utrudnia zajście i tworza się jakieś blokady psychiczne ponoć to udowodnione wiec jak moje koleżanki w pracy zaszły w ciążę to je bardzo przytuliłam a szczególnie jedna bo wiedziała o moich problemachza każdym razem jak widziałam kobietę w ciążę puszczałam jej oczko oglądałam na youtobie Monikę Szadkowską ona nawet zalecała żeby kupić skarpetki dla swojego dzidziusia i tak zrobiłam kupiłam :) i ona bardzo mi pomogła przezwyciężyć tą blokadę. Z drugiej strony ja nie chciałabym żeby ktoś z mojej rodziny przechodził przez to co ja, nie chciałabym żeby moja siostra cierpiała i że im się szybko udało to może lepiej niż mieliby psychicznie nerwy tracić. Postaraj się cieszyć z tych świąt i pomyśl ze to ostatnie święta we dwójkę spraw fajny prezent mężowi pielęgnuj małżeństwo bo jak zajdziesz w ciążę wszystko się zmieni o 360 stopni ;) a napewno tak będzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2020, 17:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk czy jest tu jeszcze ktoś? Dziewczyny co u Was słychać? Odezwijcie się 🙂

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka
    Jak to co słychać. Czas szykować się do świąt 😁
    Moja choinka już stoi i się świeci 🤣🤣
    Prezenty czekają na pakowanie a reszta już się powoli robi.

    Ogólnie to jestem po wizycie u endokrynologa. Noo i czooo... Hashimoto witaj. Aż się odechciewa chodzić do kolejnych lekarzy.

    Sisska, Abi
    Jak się czujecie kochane?? 😘

    Iskierka87, zOsIa88 lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczku polubiłam za 🎄 to piorunem hehe 😄 Ja nawet prezentów nie mam kupionych i jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę.

    Współczuję hashi ☹️ a u gina byłaś?

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze nie.
    Na spokojnie po nowym roku będziemy działać. Tak postanowiliśmy z mężem.

    Nienawidzę pierników a i tak upiekłam bo moi lubią. Jaka miałam zabawę przy tym 🤣🤣
    Ja czekam na środę 😁😁 będę naznaczona 🥰🥰

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas Ci kibicuje 😘

    Naznaczona? Czyżby tatuaż? 😉

    Phiczek lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Cały czas Ci kibicuje 😘

    Naznaczona? Czyżby tatuaż? 😉
    Tak. Tak i jeszcze raz tak 😁😁😁
    Miał być na plecach a będzie na rece

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki wzór? 🙂 To będzie Twój pierwszy czy masz już jakieś?

    Phiczek lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja na pokładzie 😊

    Iskierko co u Was? Jak Anielka? 3mce za Wami 🙈

    Phia współczuję hashi, ważne że zdiagnozowane, pod kontrolą powinno być już z górki 😊

    Ciekawe co u reszty dziewczyn 🤔 Sisska, Emdar, Zosia jesteście, zaglądacie? Odezwijcie się co u Was 😙

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że zaglądam ;) kibicuje staraczkom i czekam na pozytywne wieści ;)
    Ja zaczelam ogarniać mieszkanie tez mam w planach robić pierniki w tym tygodniu ;) zobaczymy jak mi pójdzie ;) bo ostatnio łapie zadyszki ciezko mi się oddycha.

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    A jaki wzór? 🙂 To będzie Twój pierwszy czy masz już jakieś?
    Wzór z różą.
    Będę miała chwilę to pokaże.
    A to mój 1 i coś czuję że nie ostatni hehe

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Milenko 🙂
    Ja też nie wiem kiedy to minęło ale u Ciebie suwaczek też mknie jak szalony. W poniedziałek masz wizytę więc czekam na wieści czy w końcu dzidzia to panienka czy jednak mały kawaler 😉 Jak się czujesz?

    Pierniczki mmm może i ja zrobię 😋

    Phiczku pewnie że pokaż 🙂 też kiedyś myślałam na tatuażem ale jakimś małym gdzieś ale nie wiem czy kiedyś się odważę.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko oj tak czas pędzi okropnie. Z jednej strony bardzo się cieszę bo oboje z mężem nie możemy doczekać, z drugiej ogarnia mnie przerażenie że się nie wyrobimy ze wszystkim 🙈
    Czuję się ogólnie nawet ok, wiadomo szczytem formy nazwać tego nie mogę 😅 jedynie bardzo dokucza mi rwa kulszowa 😩 wkurzam się na siebie no nic nie mogę sobie ogarnąć bo kończy się to tym że nie mogę się później ruszyć. No ale szwagierka mi tłumaczy że dom nie jest najważniejszy, tych kilka mcy szybko minie i będę sprzątać a teraz mam o siebie dbać.. No wiem że ma rację ale czuję się taka bezsilna i bezużyteczna 😩
    No ale już nie marudzę, najważniejsze że dzidzia rośnie ❤️ byłam na wizycie pod koniec listopada i lekarz twierdził że na 99% dziewczynka więc już chyba tak zostanie 😍 mam nadzieję że w poniedziałek nie okaże się że nagle coś jej między nogami wyrosło bo już poczyniłam pewne zakupy 😂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Hej Milenko 🙂
    Ja też nie wiem kiedy to minęło ale u Ciebie suwaczek też mknie jak szalony. W poniedziałek masz wizytę więc czekam na wieści czy w końcu dzidzia to panienka czy jednak mały kawaler 😉 Jak się czujesz?

    Pierniczki mmm może i ja zrobię 😋

    Phiczku pewnie że pokaż 🙂 też kiedyś myślałam na tatuażem ale jakimś małym gdzieś ale nie wiem czy kiedyś się odważę.

    b302d073d3a4bb8cmed.jpg

    Coś podobnego mam zamiar zrobić 😁

    Iskierka87, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego co ciekawego kupiłaś;) Mnie strasznie glowa boli od tych rzeczy na rynku jest tego tyle że aż ciężko wybrać. U mnie naszczeście oprócz dolegliwości żołądkowych nie mam innych dokuczliwych rzeczy ostatnio łapie zadyszkę ale nie jest to dla mnie uciążliwe na tyle wiec coś tam w domu porobię narazie jestem na etapie sprzątania a w tygodniu planuje upiec pierniki wszystko natomiast sobie rozkładam żeby się nie przemęczać i mam nadzieje że się wyrobie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pewnie że ma rację bo teraz powinnaś się oszczędzać i poza tym korzystaj z tego odpoczynku póki możesz kochana bo później może nie być tak fajnie 😉 Milenko właśnie co kupiłaś, co kupiłaś? 😀

    Phiczku ale piękny 🤩 pochwalisz się jak zrobisz?

    A my we wtorek mamy 2gie szczepienie malutkiej i na samą myśl chce mi się płakać. Na szczęście pójdzie z nią mąż to przynajmniej nie bd tego widzieć. Wystarczy mi jak widzę jej nóżki po tym ☹️ oby równie dobrze zniosła jak za pierwszym razem.

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o ciuszki dla maluszków to wybór jest taki że szkoda gadać.
    Chociaż ja i tak wiem że moje maluchy będę chodzić ubrane w Myszkę Miki 🤣🤣
    Oczywiście jak się doczekam.

    Iskierka
    Szczepienia to nic przyjemnego dla malucha i tak samo dla rodzica. Poradzicie sobie 😘 kciuki
    Zrobię to Wam pokaże 😁

    Mila
    Pokazuj na co wydałaś kesz??
    A co do hasi jakoś będę musiała to ogarnąć.

    Bo ja chłopakom od szwagierek kupiłam koparki a dla młodej od kuzynki stolik interaktywny. Nooo i pełno kaszek itp. spraw bo wiem że kuzynce jest ciężko z malutką. Po tatuażu jadę do niej z prezentami. Oby się ucieszyła 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2020, 23:01

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
‹‹ 1041 1042 1043 1044 1045 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ