X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko współczuję @ 😩 to pierwsza po porodzie? Jak się czujesz?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochana to już 4 po porodzie. Szybko dostałam bo nie karmiłam piersią. W ciąży chociaż z tym kobiety się męczyć nie muszą. @ po porodzie się różnią od tych sprzed ciąży. Tj są bezbolesne to na plus ale za to bardziej obfite. Póki co dopiero mam plamienie ale za to 4 dni wcześniej. Jeszcze chyba się nie ustabilizowały.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nie strasz mnie że są bardziej obfite. Moje potrafiły być okropne. Nie raz tampon czy podpaska przesiąkały po godzinie 😥 dlatego zaopatrzyłam się w kubeczek, tylko nie zdążyłam nauczyć się go obsługiwać zanim przestał być potrzebny 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko może tylko tak u mnie jest bo odkąd pamiętam raczej miałam skąpe i krótkie @ jedyne mocne miałam dawno temu w liceum. Teraz jeszcze pewnie się nie ustabilizowały i dlatego tak to wygląda. Zaczyna się od plamien jakieś 3 dni a potem dopiero @ ale wolę takie bo przynajmniej bezbolesne 😉 Wiesz ze Ty nie musisz tak mieć 🙂

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Przeczytalam tylko kilka ostatnich postów, ale potwierdzam to samo. Okres byl bezbolesny, ale pierwsze dwa dni mega obfite 😱 podobno to dlatego, że macica potrafi się lepiej oprozniac, wiec okres byl obfity i krótszy.

    Ojej jaka Anielka juz duza :) skończyliście juz chyba te pierwsze trzy najtrudniejsze miesiące zycia. Pamiętam, że wraz z 4 miesiącem u nas macierzyństwo stało się duzo łatwiejsze, bo przede wszytskim skończyły się kolki. A teraz juz nasza mała biega i wszedzie jej pełno. :D

    Emdar a co u Ciebie? Zaglądasz jeszcze? :)

    emdar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kaga 🙂
    No powiem Ci że te największe płacze i trudności chyba za nami pfu pfu co by nie zapeszać bo ogólnie dni są całkiem fajne bo mała się pobawi na macie i w bujaku trochę posiedzi trochę gorsze są nocki ostatnio bo strasznie się wierci ale mam nadzieję że to przejściowe. Wczoraj miała szczepienie więc pewnie to też się przyczyniło do tego. Ogólnie jest wesoła i uśmiechnięta także nie narzekam 😉

    No starsza siostra będzie pomagać przy bobasie 😉 U Ciebie widzę suwaczek zasuwa 🙂 jak się czujesz?

    emdar lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno teraz chwilę odetchniesz. A przynajmniej do ząbkowania a ono się bardzo roznie zaczyna. :) Chociaz zabkowanie jedynek i dwojek nie było takie złe u nas jak straszyli. Gorzej z czworkami, bo to trwa i trwa. :(

    A w sumie chyba nie pisalam tutaj, ale 16.11. bylam na USG i widzialam swoj zarodek mega-niespodziankę z serduszkiem. Następna wizyte mam za tydzień i to juz będą prenatalne. Ostatnim razem poznałam na nich płeć tak na 80%, zobaczymy czy teraz się uda. Cóż ciaza to nie jest dla mnie łaskawy stan, niestety dwa tygodnie znow przeleżałam z powodu silnych plamien, jestem obstawiona lekami. W dodatku ciezko się leży mając w domu 14-miesieczne dziecko. W ogóle ciaza z dzieckiem to duze wyzwanie, no ale nie narzekam. Najważniejsze by oboje byli zdrowi a ja jakos wszystko wytrzymam dla nich. Po tej ciazy jednak definitywnie kończę dalsze rozmnażanie. ;p

    emdar lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😊
    Kaga, gratuluję kolejnej ciąży😊 zazdroszczę, ale się cieszę Waszym szczęściem 😊.

    U mnie nic nowego. Czekam na okres teraz, który oczywiście się spóźnia.. Jak dostanę @, to będę dzwonić i umawiac się do kliniki na styczeń na wizytę do in vitro. Boję się tylko, bo wymagają teraz w klinikach badań na covid, a ja chyba nie zniosę tego pobierania wymazu przez nos czy gardło 😕..

    Pasuje mi powtórzyć badanie TSH, ale nie mam kiedy jechać 😔 mam nadzieję, że mi nie wzrosło przez odstawienie tabletek.

    A z dobrych wiadomości, w domu mamy zrobione tynki, wylewki itp, teraz czekamy 3tyg i będziemy włączać piec i sprawdzać czy podłogówka działa. Jeśli tak to ruszamy z urządzaniem 😊 myślę, że przed wielkanoca albo zaraz po będziemy już mieszkać na swoim 🥰

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siska dziekuje 😉

    Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki!!! Oby ten Nowy Rok okazał się dla Was lepszy. In vitro to bardzo duza szansa, wiec Wasz nowy dom w końcu wypelni się śmiechem dziecka. A z wymazem na pewno dasz radę, bo masz motywację do walki. Powodzenia Wam życzę, jestescie z mężem mega dzielni. 🙂

    Sisska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga no powiem Ci że się obawiam najbardziej tego ząbkowania bo coś czuje że będzie ciężko.

    Kurcze już za tydzień prenatalne to szybko się dowiedziałaś o płci. Jeśli tym razem też tak szybko się uda to daj znać 🙂 no i oczywiście rozumiem jak teraz masz ciężko bo tu ciąża a tu dzieciaczek już biegający więc jak tylko to możliwe odpoczywaj i oszczędzaj się 😘

    Sisska super że domek już niedługo będzie gotowy bo to w sumie tak zleci szybko że nawet się nie obejrzysz a już będziecie w nim mieszkać 🙂 A może brak @ zwiastuje coś dobrego? 🍀😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ja tak samo mam ciezka ciążę teraz jakiś lepszy czas mnie odwiedził i jakbym miała dodatkowo dziecko to nie wiem jak bym dala rade :/ dlatego my juz zostaniemy w 3

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska
    Trzymam kciuki ✊✊
    Fajnie że za niedługo czas na urządzanie ☺️ my planujemy remont łazienki 🤦 już obczajam co bym chciała 😁😁
    Mnie dopadło haszi 😔

    Ja dziś wydziarałam się 😁😁😁 myslalam że bd boleć a tu całkiem przyjemnie było 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 20:29

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczku no kurde, kurde pokazuj 🙃

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zOsIa88 wrote:
    Kaga ja tak samo mam ciezka ciążę teraz jakiś lepszy czas mnie odwiedził i jakbym miała dodatkowo dziecko to nie wiem jak bym dala rade :/ dlatego my juz zostaniemy w 3

    A z drugiej strony powiem Ci, że na porodówce przysieglam sobie, że żadnej ciazy więcej. Po tym co tam przeszlam (mialam indukowany poród ktory zle się dla mnie skonczyl) nie chciałam słyszeć o kolejnym dziecku. Ale mimo wszytsko po jakimś czasie zaczęłam o nim myśleć, bo macierzyństwo jest silniejsze niż kazdy bol i cierpienie. Tylko ze ja planowałam je mieć za jakieś 2-3 lata a ze życie zdecydowało inaczej? Może tak lepiej, bo ominęły nas starania i rozczarowania z nim związane.

    Iskierka87, MilusińskaMilena, emdar lubią tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Phiczku no kurde, kurde pokazuj 🙃


    Proszę żebyście nie cytowały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2020, 04:19

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Phiczku nie mogę otworzyć tego linku ☹️

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Kurcze Phiczku nie mogę otworzyć tego linku ☹️
    A teraz?

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    A teraz?

    Teraz widzę 😀 ale piękny! 😀

    Phiczek lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga dziękuję 😊

    Iskierko nawet nie wiesz jakbym chciała, żeby to był jakiś grudniowy cud, ale u nas nie możliwe to jest, brak plemników potwierdzony biopsją 😔dlatego też nawet się nie łudzę, tylko czekam grzecznie na @.

    Phiczku

    Współczuję haszi, mam przyjaciółkę, która też ma, i jej ciężko zrzucić wagę pomimo diety itp. Ale może dzieki diagnozie, szybciej się Wam uda 😊
    My już od dawna krążymy po marketach i szukamy co i jak byśmy chcieli 😊 ale urządzić dom to ciężki orzech, ale myślę że damy radę. Na początek cokolwiek, byleby mieszkać, a z czasem będziemy go wyposażać w to co nam będzie potrzebne itp.
    Piękna dziarka 😍 nigdy na jednej się nie kończy 😊 a to uczucie podczas robienia tatuażu uwielbiam, mnie też nigdy nie boli, wręcz przeciwnie, jest to przyjemne dla mnie 😁 gdyby nie mąż, który nie przepada za tatuażami i mnie hamuje, to już bym miała ichh sporo 😊.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska
    Jedna dziara mi się nie zagoiła a ja już myślę o następnej 🤣🤣🤦🤦

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
‹‹ 1043 1044 1045 1046 1047 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ