X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczku u mnie to się juz 1000 razy zmieniło chciałabym uniknąć większości rzeczy różowych a niestety taki kolor się przypisuje dziewczynkom. Parę ciuszków kupilam i są to raczej kolory takie stosowane kupilam tez jedne rampersy takie brązowe w biale grochy z kokardą bo u mnie sklep w mieście likwidowali i wyprzedawala się babeczka. Ostatnio oglądałam rożki ale mnie az glowa od tego boli bo przedział cenowy rózny wzrory różne kolory różne. Osobiście podoba mi się kolor szary ale pewnie dostane ochrzan od męża ze za dużo tej szarości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie z tymi ciuszkami to jest masakra jakaś. Wysyp różu w rkazdym możliwym odcieniu i co tu wybrać 😒 ja rozumiem że dziewczynka ale czy musi być Ubrana od stóp do głów na różowo? Zawsze szukam ciuszków w innych kolorach. Wydaje mi się że dla chłopców mają ładniejsze ubranka bo przynajmniej kolory różnorodne.

    Zosiu ja rożek kupiłam w pepco za 30zl 😉 w sumie przydał się tylko w szpitalu do tej ich muszelki. A w domu służy jako kocyk

    Muszę kupić prezent dla 3latka i nie wiem co, macie może jakieś pomysły?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. S Phiczku ja też lubię myszkę miki i wgl wszystko Disneyowskie. Sama mam bluzę z Bambi 😅 hehe No i oczywiście że się doczekasz, nie ma innej opcji!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie warto przepłacać za rożek ;) dzięki bo można oszaleć a cały czas musze się pukać w głowę bo chciałabym wszystko najlepsze ale tez go dużo kosztuje.
    Co do prezentu to z chłopcami zawsze miałam problem :/ ale może jakieś lego ? Wiem ze chłopcy takie rzeczy lubią;) Disneya tez lubie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2020, 10:36

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wychodzę z założenia że drogie to nie znaczy takie dobre jakosciowo jak każdy myśli.

    LEGO wydaje mi się że jeszcze ciut za wcześnie ale każdy kupuje co chce.
    Ja moim 2 latkom kupiłam koparki takie zabawki do ręki. Bo widzę że takimi rzeczami lubią się bawić.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczku a ja zupełnie się na tym nie znam jest to dla mnie nowość wiec pytam znajomych zazwyczaj co się sprawdza co nie. Mam nadzieje ze z ta wyprawka nie przesadze ilościowo. Ale wydaje mi się ta lista taka dluga ze mam wątpliwości czy jakbym robiła to na ostatnią chwilę czy się wyrobie z tym wszystkim i jeszcze jak się zagłębiasz bardziej to sama się w tym gubisz jaki kolor jaki materiał itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu z własnego doświadczenia wiem że ja akurat przesadziłam z wyprawką. Na stronie szpitala też moim zdaniem za dużo wymagają bo jeśli chodzi o ubranka to za dużo wzięłam i później musiałam dla mojego dawać żeby odnosił. Co do ubranek w domu to powiem Ci że tyle małej kupiłam że połowy nawet nie zdarzyła założyć bo wyrosła i tak jak Phiczek pisze droższe nie zawsze znaczy lepsze. Ja jestem zdania że teraz to i tak obojętne w czym mała leży bo praktycznie tylko leży, jak będzie chodzić i będzie starsza wtedy mogę jej kupić coś lepszego a teraz się nie opłaca bo na prawdę dzieci tak szybko wyrastają z ciuchów. Sama zobaczysz 😉

    Co do prezentu lego wchodzi w grę ale tylko duplo raczej bo te mniejsze to mógłby zjeść przez przypadek on taki łobuz 🙃

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej rynek jest tak ogromny że naprawdę można się w tym pogubić. Tak naprawdę to ja idę głównie w używane rzeczy.
    Ja okupuje vinted, to moja zmora 🙈 kupiłam kilka ciuszków, nic specjalnego. Ale mam taki puchaty pajac, że gdyby się okazało że w końcu Miśka okaże się Stasiem to mój syn będzie słodkim jednorożcem 😂
    Phia ja też uwielbiam myszkę miki i moje dziecko będzie żywą reklamą Disneya. Ma body i pajac z myszką miki, dresik z Kubusiem Puchatkiem i teraz komplecik z bambi 🙈 no uwielbiam i nie umiem się oprzeć 😂 ogólnie nie planuje kupić jakoś dużo ubranek, przynajmniej nie w rozmiarach 56 czy 62. Ale zamówiłam sobie, a właściwie dziecku, zestaw: kokon, rożek, kocyk i poduszkę antywstrząsową. Tutaj ogólnie rządzi las i motyw zwierzęcy. Mam nadzieję kiedyś mieć jeszcze synka to wzór jest taki uniwersalny 😊 też się w nim zakochałam ❤️
    https://zapodaj.net/e2a8ac3eee8c9.jpg.html

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam parę ciuszków korci żeby kupować ale kieruje się lista i mam właśnie obawy czy nie będzie za mało jak za dużo:D i właśnie się tego obawiam ze pokupuje a mala nie zalozy w ogóle no zobaczymy mam nadzieje ze nie przesadze z ciuchami narazie mam jedna rzecz typowo dla dziewczynki rampres z kokardka oraz jeden kocyk w kolorze piwonii reszta biala szara ecru :D
    Milenko a gdzie kupiłaś rożek ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2020, 18:45

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam tak.
    Ja nie mam dzieci ale widzę przykład szwagierek kuzynek i całej reszty. Mają rzeczy które maluchy nie założyły ani razu bo wyrosły więc nie ma co tak szaleć.

    Ja jak jechałam do każdej zobaczyć malucha to kupowałam ciuszki albo takiego misia z pozytywką. Ciuszki wiadomi Zawsze większe.
    Naprawdę dzieci szybko rosną.

    Ja właśnie dziś po wizycie takiego szkraba 2latka haha mój chrześniak. Wariat jak ich mało haha jak to mój powiedział. Kombinator jak ja 🤣🤣

    zOsIa88, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodzę się ale czasami się dostaje do głowy z tymi zakupami :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko świetny zestaw 🙂 jak byłam w ciąży zastanawiałam się czy wgl kupić kokon na szczęście kupiłam i teraz nie wyobrażam sobie bez niego funkcjonowania a raczej nocek małej. Cały czas śpi w kokonie i nie martwię się że w nocy gdzieś powędruje 😉 My mamy taki kokon do tego kocyk, wkładka do gondoli i poduszka motylek ale nie mogę znaleźć już tego zestawu w necie:
    897604755790.jpg

    Co do ubranek to moja szybko przeszła z 56 na 62. Z tamtych zrobiłam pakę i sprzedałam na Vinted 🙂 już dwie paki tak sprzedałam zawsze to grosz dla malutkiej na coś nowego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2020, 20:19

    zOsIa88, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam fioła na punkcie Harrego Pottera 🤪 i jak tylko zobaczyłam komplet w pepco to musiałam kupić dla małej choć rozmiaru jej nie było ale dorośnie 😉

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu zestaw szyłam u dziewczyny, która ogłasza się na vinted. Może nie zapłaciłam najtaniej ale tu mam bawełnę premium + velvet i wierz mi że jest mega różnica w jakości. Mam kocyk ze zwykłej bawełny i jest niebo a ziemia 😍

    Iskierko cieszę się że Wam się kokon przydał, mam nadzieję że u nas będzie podobnie 😊 i też uwielbiam HP, mam dwa pajace tematyczne. Co prawda na wyrost ale są super 😁
    A ciuszków planuje kupić po kilka kompletów na rozmiar 56 i 62, bez jakichś szaleństw. Będę miała też jakieś ciuszki po chrześniaku to w ostateczności mała będzie chodzić w błękicie w samochodziki. A dla niej i tak najważniejsze będzie żeby była najedzona i miała sucho 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no i byłam dziś na wizycie. Na 100% baba ❤️ 391g szczęścia 😍

    zOsIa88, Iskierka87, Phiczek, emdar lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko zatem gratulacje córeczki ❤️ Cudnie niech zdrowo rośnie 🤗

    Moja to już taka cwaniara się zrobiła. Kupiłam smoki do butelek bo już trzeba wymienić ale są z grubszej gumy i oczywiście księżniczka już nie chce wziąć do buzi i drze się w nieboglosy bo jej nie pasują. Niestety pójdą na straty a ja muszę poszukać czy mają takie z cieńszej jak dotąd miała gumy 😒

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochana 😙

    Anielka to już rezolutna dziewczynka i cóż, asertywna 😁 od maleńkiego pokazuje co jej nie pasuje 😅 powodzenia w poszukiwaniu smoczków idealnych 😙

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś było 2gie szczepienie i bardzo dobrze je zniosła prawie nie płakała oby wszystko już było dobrze i nic się nie działo. A no i była dziś ważona 7200g 🙈 poszła w ślady mamy bo ja też byłam fest bobas haha

    MilusińskaMilena, emdar lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Anielka jest bardzo dzielną dziewczynką ❤️ ciocia jest dumna 😊 no i rośnie duża i silna żeby pomagać mamusi 😙

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko 😘 🤗 dokładnie. Kolejne szczepienie w lutym. Na razie mamy spokój. A ja dziś @ dostałam ech... czasem tęsknię za ciążą 😁

‹‹ 1042 1043 1044 1045 1046 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ