X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, przybijam piąteczkę za paznokcie. Też dziś byłam:) zrobiłam sobie głęboki granat. Łączę się w bólu słabych nocy🤪😒 Może faktycznie to skok? Chociaż powiem Ci,ze ja to już nie zastanawiam się i nie rozkminiam dlaczego Julek czasem tak słabo śpi. Nie jest mi od tego lepiej. Takie mam dziecko i już, tak do tego podeszłam. Cieszę się jak jest lepsza noc(czasami się zdarzają),a jak slaba to myślę sobie "ja Ci się odwdzięczę jak będziesz nastolatkiem i będziesz chciał pospać"🤣🤣🤣😉Taki mam szczwany plan:)
    Każdy ma dosyć tego roku....Oby kolejny był normalniejszy.

    Kaga,jak prenatalne?

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar dziś zapowiada się powtórka z rozrywki bo marudzi i jojczy 😩 Ostatnio chyba ją przechwaliłam i mam za swoje. Racja zemscimy się na nich później haha 😁

    emdar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Bierzemy udział w konkursie bobovity, proszę oddajcie głos na moją córeczkę bd bardzo wdzięczna 😘 🤗

    https://www.bobovita.pl/klub-bobovita/konkursy/konkurs-zdjecie-miesiaca/zdjecie/117377

    emdar, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, ja to już odkryłam ze faktycznie jak tylko pochwalę Julka że lepiej śpi, to mi zafunduje taką noc,że szukam w myślach okna życia🤣🤣🤣. Ale u nas dziś noc całkiem ok. Tylko ta pogoda mnie wykańcza...Brak słońca to coś co mnie zabija co rano😒

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Emdar 😂 dobrze to ujęłaś ja czasem też man podobne myśli 😁 Dlatego o dzisiejszej nocce nic nie napisze bo znów będzie powtórka z rozrywki. No i nas dziś 6 stopni na plusie także wiosna choć słońca tak jak piszesz brak i to przygnębia ale ruszymy do miasta bo trzeba prezenty dokupić. Została mi moja mama tata i babcia męża do obkupienia więc już z górki 😉

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, głos oddany;) ale ślicznota z Twojej córy 🥰🤩
    Udanych zakupów ! Ja w tym roku wyjątkowo wcześnie ogarnęłam wszystkie prezenty(online),i już mam zakupowo-prezentowy luz. Aż dumna z siebie byłam ze tak wcześnie się z tym uwinęłam:)

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy bardzo 🙂🤗 😘
    My jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę. Mój mąż jak co roku uważa że się zdąrzy i tak wychodzi 😒

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko oddałam śliczna ta Twoja córeczka ja dzisiaj pierogi robiłam dobrze ze nie odkladam wszystkiego na jeden dzień bo nie dałabym rady

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Zosiu 😘 a jak się czujesz?

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, oszczędzaj się mocno! Rób tylko tyle ile musisz. Właśnie, jak się czujesz?

    Iskierko, zakupy się udały?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka
    Głos oddany 😁
    Zakupy zrobione??

    Emdar
    Oj rozbawilas mnie 😁😁 odwdzięczysz się w odpowiednim momencie 😊

    Zosia
    Jak tam???

    U mnie zaczyna się już powoli szał...
    I w pracy i u mamy. (Mama piecze ciasta ludziom więc będzie robota).
    Mi zostało tylko zrobienie śledzi, uszek i będę jeszcze pierniki robić z nadzieniem. A reszta już ogarnięta na szczęście 😁

    Iskierka87, emdar lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczku dziękuję 😘

    Zakupy po części udane tzn kupiłam dla mamy prezent więc jeszcze tata i babcia 🙈 dla nich kompletnie nie wiem co kupić. Z mamą się ugadałam i powiedziała co chce więc poszło szybko ale nigdy nie wiem co dla taty kupić 🤷‍♀️

    Dla siebie też kupiłam pościel w Lidlu są cudne komplety. Dla niuni kilka ciuszków ale Lidl ma zawsze większą rozmiarówke więc będą na później 😉

    Dziewczyny macie już choinkę ubraną czy czekacie do wigili?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na noc jem te wafle ryżowe plus mandarynki powstrzymuje uczucie checi zwymiotowania nie ma idealnie ale staram się sobie jakoś z tym radzić szczególnie w nocy bo jest mi najczesciej nie dobrze , cierpię też na bezsenność ale to od prawie początków ciąży mam ze chodze spać kolo 2 / 3 w nocy a wstaje kolo 7 nie ogarniam tego bo mam okazję pospać a nie potrafię. Juz nie mogę doczekać się końca bo ciąża dla mnie to ciezki stan. Po mnie praktycznie nie widać że jestem w ciąży ale możliwe że teraz nadrobię. Zawsze myslalam ze będę miała wielki brzuch ale to pewnie dlatego ze ciagle te dolegliwości nawet teraz jem malo a często a przed ciaza taki apetyt był.
    Jestem po badaniu krzywej jakoś to przeżyłam bo martwiłam się że może się to nie przyjąć.
    Ciężko mi sobie wyobrazić ze zostane mama jeszcze to do mnie nie dociera a trochę juz minęło czasu.

    Nie mam ubranej choinki narazie robie właśnie pomału rzeczy - jedzenie mąż juz zrobił krokiety i rolady na drugi dzień świąt ja natomiast zrobilam uszka pierogi i pierniki które trzeba ozdobić jeszcze a zjadłam do nich czekoladę ktora miała być polewa :D Sprzątam też pomału. Myslalam żeby ubrać może w sobotę albo niedziele.
    Prezenty juz dawno kupiłam sa praktyczne tylko zimy nie ma ale może jeszcze będzie czapa szalik rękawiczki:D
    Kupiłam też ostatnio ręczne malowane bombki bardzo mi się podobają to taki prezent trochę dla siebie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2020, 00:57

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choinka już dawno stoi ubrana 🤣
    Nowa kupowałam w tym roku 😁

    zOsla
    Ja i bez ciąży sypiam ciężko. Jak prześpię 6h bez pobudki to szał a ostatnio niestety coraz gorzej... 3h czasami 4h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2020, 04:11

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja tak miałam ze po pracy od razu była drzemka bo czulam się zmęczona nigdy ze snem problemów nie miałam a szczególnie z zasypianiem a teraz czuje się bardziej zmęczona . W domu to ja miałam porządek a teraz musze wszystko na raty rozkładać bo nie jestem w stanie wszystkiego zrobić często nawet zostawiam bo co mam zrobić jak się źle czuje to wole się położyć niż żeby mieszkanie było czyste. Troszkę inaczej sobie to wyobrażałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu Twój organizm sam przygotowuje Cię do macierzyństwa z tym spaniem 😉 Jeszcze troszkę i z maleństwem będzie inaczej i mam nadzieję że wtedy lepiej niż teraz w ciąży się będziesz czuć tego Ci kochana życzę z całego serca 😘

    Phiczku żywa choinka? W jakich kolorach ubraną masz? 🙂

    Emdar jak dziś nocka minęła?

    Ja może dziś zacznę ubierać choinkę o i jeszcze firanki zmienić i zasłony 🙈

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, my nie mamy w tym roku choinki; po pierwsze bo wyjeżdżamy do mojej mamy na cale Święta ( i chyba zostaniemy aż do Sylwestra), a po drugie to przy moim Julku to bym ją chyba musiała do sufitu przywiesić 🤣🤣🤣.
    Iskierko, noc dziś z gatunku słabych:( Mówi się trudno, i liczy się że kolejna będzie lepsza 😘

    Zosia, bardzo Ci współczuję bezsenności w ciąży. Ja to mogłam spać i ze 14h na dobę. Jak o tym teraz pomyślę to aż mi się śmiać chce, jak czasem zamarudziłam jak spalam np.tylko 10h🤣🤣🤣🤣 Teraz 10h snu to czasem moja 3 dniowa dawka snu😒 Zycie naprawdę bywa przewrotne.Ale Ty chociaż sobie poleguj, odpoczywaj i nabieraj sił na resztę ciąży. A może faktycznie natura próbuje Cie przygotować na trudy macierzyństwa? Mnie nie przygotowała to teraz mam za swoje😂

    Phiczek, wyobrażam sobie co się musi dziać w sklepach teraz. A w tym roku jest jeszcze taka konfiguracja że jest sporo wolnego,więc pewnie jeszcze w Wigilię przypomni się niejednej osobie,ze na pewno majonezu zabraknie do sałatki. Ja wyznaję zasadę ze jak można zrobić zakupy wcześniej, to trzeba to zrobić (nieważne czy święta czy inna okoliczność), a w Wigilię to można iść rano do piekarni po chleb, a nie na zakupy jeszcze konkretne.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy na wigilię do teściowej a pierwszego dnia do moich rodziców ale z racji że to pierwsze święta mojej córeczki to koniecznie chce choinkę u nas 🙂 Ona lubi światełka więc na pewno się jej spodoba poza tym rok temu grudzień okazał się być dla mnie najszczęśliwszym miesiącem w życiu kiedy to dowiedziałam się że jestem w ciąży 😊

    U nas nocka całkiem dobrze tfu tfu 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze Wam marza mi się swieta jak dawniej ze wszystko było gotowe wiadomo coś pomagałam czy to sprzątanie czy 1 potrawę albo krojenie sałatki a teraz gdy mamy zabrakło wszystko sama maz trochę pomoże dlatego to wszystko musze sobie rozłożyć w czasie
    Ale coraz większej praktyki nabieram i taka wigilia nie jest mi już straszna w tamtym roku bylam u siostry i dzieliłyśmy się potrawami i tak jest chyba najlepiej.
    Co do choinki to u mnie raz wisiała choinka przywiązana do sufitu :D jak siostrzenica byla mała tata zamontował hak ale to dziwnie wyglądało ponoć tak kiedyś się wieszało choinki my na to mówiliśmy lewitująca choinka . W tym roku sztuczna pomimo że świeża ładnie pachnie jednego roku się wywaliła na mnie i bombki poszły szklane te igly tez mnie wkurzały. Chyba dzisiaj ubiore choinkę bo nie robie innych rzeczy a weekend mam jeszcze szkołę.
    Co do godzin spania u mnie maks to 5h snu kawy nie pije nie wiem czemu tak funkcjonuje mój organizm zawsze śpiochem byłam w tych dwóch poprzednich ciążach tez ospałość a teraz tragedia chciałabym sobie pospać a nie umiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2020, 09:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe lewitująca choinka niczym z HP 😀
    U nas też będzie sztuczna ale zawsze to jakaś świąteczna atmosfera choć trochę.

    zOsIa88, emdar lubią tę wiadomość

‹‹ 1046 1047 1048 1049 1050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ