X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zawsze sztuczną. Nigdy nie miałam żywej.
    Teraz kupiłam taka na pniu. A jakie kolorki. Oczywiście ulubione hehe złotko i biel 😂

    Drzemki??
    Tego zazdroszczę. Ja po pracy nie umiem spać a w nocy to ostatnio albo pobudki albo krótkie spanie.
    No i powoli mam za swoje.
    3 razy mi dziś leciała krew z nosa.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ja potrafiłam zdrzemnąć się wszędzie i o każdej porze. Jestem śpiochem nad śpiochy, dlatego też teraz jest mi tak ciężko z tymi nocami Julka 😒

    Kaga, odezwij się, jak prenatalne?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie miałam żywej choinki. Jeszcze nie wiem jak ja ubrać może też w biel pójdę 🤔 jeszcze nie była tak ubrana. Oj Phiczku więcej odpoczywaj i się nie przemęczaj.

    Czemu kupić prezent dla faceta to taki problem zawsze 😒 nie wiem co dla taty kupić i chyba na kosmetykach się skończy...

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko,tata czyta? Książki są absolutnie zawsze trafionym pomysłem (No oczywiście jak ktoś lubi czytać). Albo jakaś ładna koszula?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Phiczek, oszczedzaj się na ile możesz. Krwawienie z nosa to przeważnie oznaka przemęczenia.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar coś Ty to raczej typ wędrowniczka hehe jak już to krzyżówkowicz 😁 z koszulą może być problem bo ma całkiem pokaźny brzuszek 🙈 ciężko byłoby mi trafić z rozmiarem bo gruby a niski raczej. Myślałam już o swetrze ale czy założy to też nie wiem, on na codzień to chodzi w dresie i bluzach taki luzak 🙃

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym roku kupilam praktyczne prezenty ale zimy nie ma trudno mize kiedyś nadejdzie szalik i czapke oraz rękawiczki
    A pomysl dla mojego taty jaki mam na najbliższe urodziny to plecak jakiś sportowy bo chodzi w nich albo portfel bo nie ma takiego porządnego myślałam tez nad słuchawkami do telefonu ale tymi większymi, można tez kupić maszynkę do golenia albo do strzyżenia. Zależy tez czym Twoj tata się interesuje mój lubi sport bieganie jednego roku dostal rękawiczki sportowe i kurtkę do biegania i bardzo się cieszył ;) Dres tez jest fajnym pomysłem ostatnio tyle fajnych jest dresów ;) albo coś do spania wygodnego ;) Zależy tez od funduszy ile masz ale napewno coś fajnego znajdziesz ;) ja ostatnio tez pisałam ze fajnym prezentem na swieta dla rodziny są bombki Ja sama bym się cieszyła z takiego prezentu;)

    Znowu się dzisiaj mecze Edmar nie wiem czy to przygotowanie wolałabym trochę odpocząć przed narodzinami a czuje się juz wymordowana i skąd siły brać mam tez nowa dolegliwosc boli mnie jak dłużej siedze w mostku pod piersiami podejrzewam że to żebra coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze na jednym dziecku to się juz skończy u mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2020, 00:15

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, jeszcze "tylko" jakieś 3 miesiące i będzie...inaczej🙂. Nie wiem czy lepiej ( właśnie bujam wózek drugą godzinę🤪),ale na pewno inaczej. Dasz radę!
    Iskierko, to może faktycznie jakieś fajne dresy?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam mu zestaw kosmetyków w takiej drewnianej skrzyneczce to nawet przyda mu się do czegoś 😉

    Zosiu ja pod koniec ciąży też miałam bóle w okolicy żeber, mała się tak układała że nie szło wgl spać. Co do bombek to potwierdzam świetny pomysł a są nawet imienne więc całkiem fajny pomysł 🙂 My kupiliśmy bombkę dla Anielki z jelonkiem Bambi, migającą i z napisem "kochana córeczka" ☺️

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko pokaz ta bombke bo ciekawa jestem ;)

    Dzisiejszy dzień byl zdecydowanie lepszy zrobilam dwie kapusty z grochem i grzybami i zostało mi tylko dekorowanie pierników ciasta sałatka i barszczyk. Ryby mój mąż bedzie robił. Ze sprzątania to mam tylko łazienki poodkurzać i umyć podłogi;) choinkę tez mam ubrana także jeszcze sobie planuje pomalować paznokcie wydawało mi się ze w ciąży to ja będę taka zadbana paznokcie będą zrobione włosy itp a tu się pomyliłam :D w pracy nie mogę malować paznokci a teraz po prostu nie miałam na to siły aby zrobić u fryzjera wieki nie byłam bo coś z moja fryzjerka ostatnio nam nie po drodze :/
    6 miesiac jest chyba najlepszy dla mnie bo reszta to była fatalna. Nie wiem jakbym zniosła święta jakbym miała 4 miesiac i takie wymioty:/ Mój mąż zaczął przyspieszac tempa z remontem narazie cały czas jest w jednym pokoju dlubie tam a ja juz nawet nie chce się denerwować bo miał skończyć przed świętami pokój.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu wklejam link do tej bombki którą ja kupiłam ale są różne, z różnymi napisami i wzorami z innych bajek 🙂

    https://www.empik.com/bambi-bombka-led-kochana-coreczka-jawi,p1216112813,dom-i-ogrod-p?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA5vb-BRCRARIsAJBKc6IR1I2upmtkcZVdfdIAHzRn7emqbUn0gIesZ9WL7kKPp1ezc5OYjQoaAp2cEALw_wcB

    emdar lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombka super 😁

    My nie mieliśmy robić prezentów dla staruszków a mój wymyślił wczoraj że rodzicom zrobimy. Jak rodzicom to i reszcie. Nic ciekawego nie kupiłam. Dla teściów kosmetyki, dla szwagierek robię własnoręczne bombki, dla szwagrów jeszcze nie wiem, mój brat perfum, a rodzicie tata maszynkę do golenia taką porządną a mamie chyba winko... Nie lubię robić takich rzeczy na wariata. Bym kupiła co innego gdybym miała czas. Tylko drobiazgi dostaną ale cóż z moim czasami nie wygram.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko bardzo ładna ta bombka ;)

    Ja w tym roku takie sobie kupiłam
    efe791a81915.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2020, 08:37

    emdar lubi tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne te Wasze bombeczki! Za rok tez kupię jakieś śliczne.
    Phiczek, drobiazg to też prezent (a już zrobione własnoręcznie bombki to super pomysł).
    Do nas dzis przychodzi teściowa świątecznie, bo w Święta się z nią nie zobaczymy. Nie byliśmy za oryginalni i jako młodzi rodzice zrobiliśmy babciom (Julek nie ma żadnego dziadka) piękny album ze zdjęciami Julka od urodzenia do teraz. Wyszły śliczne, mam nadzieję że babcie się ucieszą. Dla mojej mamy dokupilam jeszcze jakieś drobiazgi, dla teściowej wino. Obie babcie z gatunku "niczego nie chcę, wszystko mam,nic nie potrzebuję "🤦‍♀️.
    Zosia, na chłopa co remontuje to nie ma się co denerwować bo totalnie szkoda nerwów. Jak w tym dowcipie, powiedział że coś zrobi to zrobi, nie musisz co pół roku przypominać 🤣🤣🤣.
    Iskierko, jak nocka? U nas -"tfu,tfu po stokroć "-naprawdę ok.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ta bombka to taka dziecięca więc nic specjalnego ale przynajmniej małej się podoba gdy świeci no i się nie potłucze to później będzie pamiątka z pierwszych świąt 🙂

    Phiczku pamięć się liczy więc na pewno docenią 🙂 U nas też jakieś drobiazgi będą ale mama i teściowa się określiły i będą miały to co chciały a reszta trudno dostaną to co kupiliśmy czyli kosmetyki a dla dzieci prześlę się pieniądze bo w sumie tylko nasza trójka będzie na święta a reszta za granicą albo na kwarantannie.

    Zosiu śliczne bombki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2020, 08:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. S Dziś kończymy 4 miesiące jeju jak to zleciało 🤪

    emdar, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, Sisska co u Was? Podczytujecie nas czasem?

    Iskierko, czas przy dziecku leci straaaasznie szybko. Julek dosłownie chwilę temu ledwie obracal się na boczki, a teraz stawia pierwsze kroki....szok normalnie.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym roku dzieciom od moich sióstr dalam kasę te starsze maja 16 i 15 lat a młodsze 5 i 15 miesięcy jest ich 4 wiec tez nie mogę całej wypłaty przeznaczyć na prezenty:D tym bardziej że jeszcze maz i mój tata :D

    Co do bombek to 2 lata temu dostałam od siostry w tamtym roku Ja siostrze kupiłam a w tym sobie sama kupiłam one tez po pewnym czasie robia się brzydkie i trzeba je wymieniać ;)
    Ale juz takie ręcznie robione prezenty to w ogóle jest bajer moja siostra robi na drutach bardzo się cieszyłam jak dostałam od niej komin i takie prezenty sa wyjatkowe rzadne kupne nie dorównują właśnie tym ;) ale brak u mnie talentu do tego chciałam się uczyć w ciąży szydelkowania ale wyszlo tak ze miałam codzienne szydelkowanie w wc i nic z tego a teraz to już to olewam bo jeszcze mam szkołę i książki do przeczytania.

    Dzieci bardzo szybko rosną Ja pamiętam jak trzymałam chrześnicy.na rękach a teraz chodzi a randki maluje w głowie mi się to nie mieści. Tesknie za tymi czasami jak te bomble byly takie małe .

    Jutro jadę oddać oświetlenie dostałam od taty i teraz mamy dwa :D po wizycie mam nadzieje ze to przyjmą.
    Dzisiaj zupełnie nic mi się nie chce robić a w planach mam posprzątanie łazienek;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar nie wiem jak to się stało ale dopiero teraz zauważyłam Twój wpis przed moim i przeczytałam 🤪 musiałam przeoczyć. Moja wczoraj spała 3 godziny na tatusiu a tatuś z nią więc jak się wyspała to spać poszła dopiero o 24, obudziła się o 5 na mleko i dalej spała do 8 ale ja już nie bd mówić nic czy ładnie czy nie lepiej bo serio chyba to wyczuwa 😅

    Też jestem ZA robótkami ręcznymi tzn bombki, szaliki itp. Ja na praktykach rok temu robiłam pierwszy raz w życiu bombkę przy użyciu kuli styropianowej i materiałów wyszła ku mojemu zdziwieniu pięknie 🙂 a no i stroik też robiłam na drzwi i całkiem spoko powychodziło mi to

    zOsIa88, emdar lubią tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam Wam wysłać zdjęcie bombek 😁😁
    Zapomniałam je zrobić haha

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
‹‹ 1047 1048 1049 1050 1051 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ