X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • emdar Autorytet
    Postów: 3418 6196

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, super wieści!!! Teraz to juz na pewno wszystko będzie ok! Spokoju Ci życzę:)

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja to chciałam Wam wczoraj odpisać ale wymiękłam 🤣🤣
    Od 4 do 22 na nogach i już było brak mocy 🤣🤣
    Dziś też od rana ale właśnie piję wyczekiwaną kawkę ...

    Dziewczęta życzę Wam
    Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo reszta jakoś się ułoży 😘😘😘

    emdar, zOsIa88, Iskierka87 lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂🙂
    Wesołych Świąt 😘

    U mnie to tak w skrócie jestem po laparo i usunęli mi torbiel endometrialna 3cm. W poniedziałek idę do gina na podanie leku długofalowego i dowiem się co dalej.

    emdar, Iskierka87 lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś ciesze się że się odezwałaś zdrówka :*

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 25 grudnia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was😘
    U nas też szał przed świąteczny w pracy, ale wreszcie te 3 dni wolnego dla odsapnięcia. Ale się rozpisałyście, kilka stron miałam do nadrobienia, chyba muszę częściej aplikacje otwierać, bo ostatnio bardzo rzadko z niej korzystam.

    U mnie wreszcie @ przyszła, oczywiście z bólem i mega krwawieniem, które trwa już 6 dzień u mnie.. A zawsze było max 4 dni. Ale widzę, że już coraz mniej krwi więc się będzie kończyć. Chyba te stymulowane cykle mi coś pozmieniały i się musi organizm znów nastawić po swojemu. Umowilam się na wizytę startową do in vitro na 8 stycznia 😊 muszę wtedy też od razu badania zrobić, oby wyszły wszystkie dobrze. I być może uda się szybko ruszyć z procedurą 😊

    A z okazji świąt:

    "Życzymy sobie i wam, by nas było stać
    Na święty spokój
    Szczęścia ile się da, miłości w bród
    Mądrych ludzi wokół" ❤️
    Wesołych Świąt 😊

    zOsIa88, emdar, Iskierka87 lubią tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3418 6196

    Wysłany: 25 grudnia 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, Sisska, mega kciukasy za Was trzymam i juz dzis życzę Wam, by 2021 był Waszym szczęśliwym rokiem! Przesyłam dużo siły do dalszej walki 😘

    zOsIa88, Sisska lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś teraz już musi się udać! Kciuki za poniedziałek i daj znać po wizycie 🙂🍀

    Sisska super! Wierzę że nowy rok będzie da Ciebie szczęśliwy 🍀😘

    A my w domku wczoraj, wróciliśmy. Anielka po raz pierwszy próbowała dziś brokuła i widać że jej posmakował bo aż się rwała do łyżeczki 😄 No i ząbki mamy dwa na dole hihi

    Sisska, emdar, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po odzwiedzinach siostry grałam pierwszy raz w szachu z chrześnicą 2 h skończyło się remisem :D.
    Iskierko to musi mała fajnie z tymi ząbkami wyglądać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu co prawda dopiero wyszły nam te ząbki ale jak już na dobre wyjdą to na pewno będzie smirchowo to wyglądać hihi 😄

    Święta, święta i po świętach. Jak u Was bo ja odetchnęłam z ulgą że już po choć nic nie musiałam robić bo pojechałam na gotowe 😅 ale nie lubię pakować, jeździć itp. Także już spokojniej u nas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jadę tez do siostry bo jedzenia trochę zostało a jeszcze dostaliśmy od drugiej siostry ;) nie chce też niczego wyrzucać. Wczoraj się dowiedzialam że moja kuzynka z którą bardzo się lubiłyśmy w czasach młodości :D jest w 3 ciąży podziwiam ja nawet nie wiem jak można dać radę z jednym a co dopiero z 3 dzieci z drugiej strony troszkę zazdroszcze sytuacji ja mam dwie cudowne siostry i jestem wdzięczna że je mam choć wiadomo za czasów jak razem mieszkałyśmy to były kłótnie itp :D
    Jak u Was po świętach ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szacun bo ja też bym nie ogarnęła 3ki, jedno póki co w zupełności mi wystarczy 🙂 może za kilka lat się zdecydujemy jak nie bd już za stara 🙈 ale jak już to wolałabym odstęp kilku lat między rodzeństwem bo wtedy mała by pomogła hihi 😅

    Zosiu a jak Ty się czujesz? Pojadlas coś na święta chociaż co by nie zwrócić zaraz? 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko czuję się lepiej ;) w końcu moge jakoś funkcjonować wprawdzie wieczorem czuje jakby mi ktoś chciał żebra połamać ale naprawdę to w porównaniu z tym 4 miesiącem to drobnostka. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać jak ja sobie dam rade obciąć paznokcie u stóp pomimo że wielkiego brzucha to ja nie mam to jednak już trudność obserwuje u siebie w zakładaniu butów na przykład. Jakby tak cała moja ciąża przebiegała jak teraz to byłoby ok. Mój mąż chyba chciałby mieć drugie jeszcze jednego nie urodziłam a juz mi wspominał o drugim :D a ja myślę że facet zwariował .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej no to się cieszę że już lepiej 🙂 widać że najgorszy czas za Tobą. Hehe ja też pamiętam że było ciężko z tym z butami o tyle dobrze że było lato i tylko klapki się wsunęło więc po problemie z paznokciami trochę trzeba się powyginać 🙈 No facetom to łatwo powiedzieć bo oni się męczyć nie muszą przez 9 miesięcy ze wszystkim a robić to każdy lubi 😅

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska
    Daj znać pozniej co i jak
    ✊✊

    Święta i już po
    Wczoraj trochę odpoczęłam, dziś może tez się uda ale jutro już powrót do normalności.
    Dzieciaki tylko Ciocia Ania i Ciocia Ania. Ja nie wiem co te wszystkie dzieci we mnie widzą 🤣🤣


    Jakbyście miały 3 to byście ogarnęły temat i byście nie miały czasu na marudzenie że nie dacie rady.

    Sisska lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie miałam już pod opieką 3ke chłopców bliźniaki i ich starszy brat i jakoś podołałam ale to było 8 godzin góra 9 dziennie. Wiadome że jak ktoś się decyduje na większą rodzinę to i musi dać radę ja osobiście na drugie mogę się zgodzić ale na tym koniec. No chyba że od razu bliźniaki by były 😅 haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam ze teraz właśnie pary decydują się na maks 2.

    Ja nie wiem czy dałabym rade moja kuzynka ma akurat pomoc mamy -babci ale jak się tej pomocy nie ma maż w pracy to byłoby ciężko.
    U sióstr jest duża różnica wieku miedzy pierwszym a drugim dzieckiem i te pierwsze dziecko już nie wymaga opieki i jeszcze pomaga ale siostry rodzily w wieku 25 lat.

  • emdar Autorytet
    Postów: 3418 6196

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo kochane, u nas po Świętach ok. Jesteśmy jeszcze u mojej mamy, wracamy dopiero jutro. Nie powiem ze odpoczęliśmy, bo nie,ale pojedliśmy, pośmialiśmy się, było bardzo sympatycznie. Szkoda tylko że zero śniegu😒 Kurde pamiętam jeszcze za dzieciaka, Święta ze śniegiem po pas😒Czy te nasze dzieci pojadą kiedyś na prawdziwy kulig?
    Julkowi świątecznie wyrżnęły się dwie górne jedynki! W końcu, bo wychodziły mu ze dwa miesiące.
    Zosia, super ze nieco lepiej się czujesz. Może już tak Ci zostanie do końca ciąży? Życzę Ci tego z całego serca.
    Co do decyzji o ilości dzieci, to uważam że to jest tak indywidualna sprawa,że tu nie żadnych reguł. Każdy decyduje się na taką ilość dzieci ile chce/może. Ale osobiście,to szczerze podziwiam rodziny wielodzietne.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy kompletując wyprawkę kupowałyście ubranka też 68 ? Bo skupiłam się najbardziej na 62

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu my dopiero teraz nosimy 68 a mamy 4 miesiące 😄 No ponad 4 miesiące i zaraz bd kupować 74

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli na początku nie kupowałas ubranek w rozm 68 ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2020, 19:00

‹‹ 1049 1050 1051 1052 1053 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ