X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu sprawa na której byłam protkolantem jest chyba na ustach całej Polski. Hmmm u jak ka mam zajść w ciążę w tym stresie

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    U mnie niestety koniec szczęścia po 48 h beta spada. Tak wiec chyba biochemiczna :(

    Któraś z Was to przechodziła? Moze pomozecie co robic?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animajka oczywiście że przesyłam wirtualnie wiruski :*

    Lajni wszystkiego najlepszego kochana :* spełnienia tego najważniejszego marzenia :*

    Kaga super wiadomości :) we wtorek idziesz do gina? Będzie już widać pecherzyk ciążowy :D

    Meggs nieeeee :( jejku tak mi przykro...

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss tak racja, wjeżdżam w Walentynki z dniami płodnymi :-) Zobaczymy co będzie. Ostatnio, że męża nie ma to nic nie myślę o dzieciach i jest fajowo. A że teraz zbliża się czas, że będzie można się starać to już mi to jednak w głowie podświadomie siedzi. Staram się nie myśleć i nie stresować, pozwolić na zwykły bieg wydarzen ale już mi się ostatniej nocy coś o dzieciach śniło... Tak to już z nami jest.

    Lajni, wszyatkiego najlepszego w dniu urodzin :-) O ile pamiętam jesteśmy z jednego rocznika?
    Niech spełnią się wszyatkie Twoje marzenia i niech Ci motywacji nie brakuje.. Wiesz, szczęściu trzeba pomóc :-)

    Kaga jeszcze raz gratuluję i życzę spokoju ducha. Spełnia się właśnie twoje marzenie. Milk it :-)

    Meggs bardzo mi przykro, trzymaj się kochana, czekamu na dalsze wieści!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 17:11

    Kaga lubi tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Hej dziewczyny,
    U mnie niestety koniec szczęścia po 48 h beta spada. Tak wiec chyba biochemiczna :(

    Któraś z Was to przechodziła? Moze pomozecie co robic?
    Przykro mi, wiem co czujesz. 16 stycznia dostałam "okres"... Nic strasznego, tylko bardzo boli i nie przejmuj się tym, co wypływa z Ciebie bo musisz się wyczyścić. Po 2 tygodniach wszystko wróci do normy, tylko kolejny cykl może się wydłużyć...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Beta 5.02 o 15.30 257.5.
    Beta 7.02 o 8.00 493.5 :)

    Pięknie rośnie, gratulacje!!! :)

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Hej dziewczyny,
    U mnie niestety koniec szczęścia po 48 h beta spada. Tak wiec chyba biochemiczna :(

    Któraś z Was to przechodziła? Moze pomozecie co robic?
    Meggs przykro mi :(, temu nie idę na betę wcześniej niż w dniu @ bo Ty w którym dc robiłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dp mi chodziło

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni, wszystkiego najlepszego! Życzę abyś następne urodziny spędzała już z bobasem na rękach :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANIMAJKA2 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Podczytuję forum od niemalże roku, odzywam się po raz pierwszy.

    Właśnie mija nam 13 cs.
    Cykle przypadały na 28-32 dni, czyli w normie. Tylko teraźniejszy się wydłużył ;/ tak mnie to zaciekawiło, że w 26dc poszłam do ginekologa. W sumie to nic się nie dowiedziałam, bo uznał że nie ma do czego porównać obrazu i wydał opinie ze znakiem zapytania- prawy jajnik, ciałko żółte, endo trójlinijne. Dla mnie obraz usg jest kompletnie nieczytelny haha xD

    https://naforum.zapodaj.net/61c752d773e1.jpg.html

    I kazał mi zrobić tego dnia progesteron, więc poleciałam:
    Progesteron 1,21ng/ml
    FF 0,2-1,5
    FL 1,7-27,0
    Owulacja 0,8-3,0

    ...nadal byłam w kropce.
    Powtórzyłam badanie w poniedziałek, niestety musiałam wybrać inne labo, więc 29dc sytuacja miała się tak:
    Progesteron 7,01 [ng/ml]
    FL 1,2-15,9
    I trymestr 2,8-147,3

    Zawsze od dnia owulacji, a czasami kilka dni przed miałam wrażliwe piersi... w tym cyklu kompletnie nic.
    Jeżeli przyjdzie miesiączka mam się umówić na monitoring cyklu 12 dnia, dodatkowo zabrać wyniki męża (jak najszybciej będzie musiał się umówić na badanie).

    Ręce opadają, ciągle o tym myślę, a wieści o kolejnych ciążach w rodzinie oraz wśród znajomych dodatkowo dołują :(

    Aleee się rozpisałam xD

    Mam tak samo jak widzę dzieci. Wszyscy na około mają albo są w ciąży A mi serce się kraja i zastanawiam się czy mi się kiedyś uda.. to dołujące

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Wie, wie. Zawsze myslalam, że kupie buciki. Wytrzymam. Zrobię niespodzianke. A ja z tym obsikanym testem polecialam.

    Też bym poleciała pewnie z tym testem A znając mnie bym się przewróciła na zakręcie w pośpiechu he he

    Trzymam kciuki:*

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna1990, ja dzisiaj się dowiedziałam, że moja przyjaciółka WPADŁA! Bardzo się cieszę ale po raz kolejny pytam JAK ?!

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak? ja się pytam? Moja dziś urodziła Bobasa, ale akurat to CUD bo było im bardzo ciężko, ale się udało!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie planujesz to wpadasz.. A jak chcesz normalnie życie ułożyć jak człowiek i zapewnić wszystko to nic z tego.. moja koleżanka wstawiłam dzia post że jest w 4 ciąży A my chociaż 1 nie możemy? Taka Ci sprawiedliwość niestety

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni to owocnych starań ;)
    Ahhh dokładnie jak to możliwe ze nie planujesz i bach! Wpadka !

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam kumpele... ktora zalamala sie i plakala jak bobr jk odstawila anty bo noe zaszla w pierwszym cyklu?!??!? Odwiedzila kilkunastu lekarzy w ramach desperacji!!!!W drugim juz ujrzala jakby nigdy nic dwie kreski... jak tu zyc?!?

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jak ?

    Uprawiala seks;D

    A ze nie bylo przeciwskazan do zajscia to jest w ciazy ;D

    Jak tysiace kobiet w tym momencie;D

    Nie uzalamy sie laski tylko walczymy ;D

    anna1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja byłam wczoraj na siłowni, jutro też śmigam :D Dziś pije wino, a tak poza tym to może kiedyś będzie ciąża :D

    Lajni85, Esti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja udałam się do specjalisty chyba jakoś po ponad pół roku sprawdzić czy jest ok. Niektórzy przecinają. Też znam dziewczynę która ma już jedni maleństwo A teraz przeżywa i panikuje bo 3 miesiąc i nic nie wyszlo. Powiedziałam jej tylko że niech spojrzy na mnie, że co ja mam powiedzieć? Ja już 30 miesięcy nic

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale znam tez inna dziewczyne!!! Dla paradoksu!!! Starali sie 7 lat!!!! Poronila 5 dzieci... po tych siedmiu latach urodzila zdrowa corke!!! Nigdy sie nie poddala!

    anna1990, Żanetka93, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ