X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde A ja ani wypić nie mogę ani siłowni przez najbliższy tydzień najmniej bo coś strzelilo w kregoslupie i chodzić nie mogę

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna90- widze, ze masz dwie nieudane inseminacje... co Was przekonalo, zeby isc do kliniki? Staz staran czy jakies konkretne wskaznia/ oczywiscie nie musisz mowic jakie/. Zastanawiam sie kiedy podjac decyzje zeby tam pojsc

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sytuacja wśród znajomych mi osób które też ne mogły zajść w ciążę i udały się do klinik. My po pół roku zaczęliśmy przygodę z klinika. Początkowo myślałam że to mija wina i zaczęliśmy ode mnie tarczyca te sprawy później jajowody ale wszystko wyszło ok. Okazał się problem u męża.. słabe parametry nasienia. W między czasie zmieniliśmy klinikę bo lekarz po prostu mnie olał . 2 podejścia robiliśmy w Gdańsku. Po tych niepowodzeniach zaproponowali in vitro ale jakoś nie byłam na to gotowa i nie chciałam już tam wracać. Zrobiliśmy sobie przerwę od marca zeszłego roku A w tym postanowiliśmy spróbować po raz ostatni inseminacji tym razem w Gdyni. Jeśli to się nie uda to niestety ale pozostaje in vitro.. stwierdziliśmy że w tym roku musi się udać że nie ma innej opcji że idziemy za ciosem bo lata lecą..

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, u mnie akurat paramerty ma super, za to ja mam problem z pekajacym pecherzykiem... to pierwszy cykl stymulowany.. tak naprawde do gina trafilismy w grudniu, ale ja czuje, ze przed nami batalia... jutro powinnam dostac @ znow bedzie stymulacja tym razem silniejsza....ale ja czuje , ze my powinnismy wlasnie uderzyc w invitro... nie wiem dlaczego tak czuje... i nie potrafie sobie tego wybic z glowy.. kazdy mowi, ze z takim podejsciem nigdy sie nie uda... nawet ginekolog... echh...Ty masz przynajmniej znajomych ktorym ciezko zajsc... ja zas nie znam doslownie nikogo kto nie mialby dziecka albo chociaz nie bylby w ciazy...

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz masz już mnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie się leczycie?

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej...dziekuje... kurcze az sie wzruszylam..naprawde... tak mi jest przykro jak widze male dzieci...moja sasiadka dokonala 3 aborcji... oczywiscie nie osadzam.. ale czy zycie nie mogloby byc ciut bardziej sprawiedliwe? A zaglebialas sie juz w temat in vitro? Jakie sa szanse na zajscie? Wiem, ze kazdy przypadek jest inny.. ale czy statystyki sa jakies pocieszajace?bo az boje sie czytac... macie juz jakas klinike na oku?

    anna1990, Anna30 lubią tę wiadomość

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie sie leczycie to do mnie pytanie- jesli tak to ja w sumie mam dwie wizyty u zwyklego gina ktory diagnozuje nieplodnosc i wspolpracuje z klinika nieplodnosci.. po pierwszej wizycie stwierdzil, ze pecherzyk nie pekl w nat. Cyklu, druga to clo i ovitrelle- efekt w usg ponownie niepekniety... teraz trzecia proba clo z gonalem..., pozniej kolejna trzecia...

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno O wiele większe szanse niż przy inseminacji aczkolwiek na ile % skuteczne ciężko powiedzieć. Znajomi mieli 2 razy i bez efektów A za 3 razem postawili na inseminacje i za miesiąc będzie chłopczyk także nie ma reguły i zasad co jest lepsze czy gorsze. Po prostu musi być ten dzień tak myślę

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhh... az strach sie bac...pozostaje czekac... a to jest najgorsze... ta wieczna niepewnosc ... tak jak mowisz!!! Musi buc ten dzien i tyle!!! I wierze, ze nam sie uda predzej czy pozniej!!!

    anna1990 lubi tę wiadomość

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :* wciaz nie wierzę że to sie dzieje.

    Meggs bardzo mi przykro :( :(

    Ja tez mialam problem z pekajacym pecherzykiem a wlasciwie niepekajacym. U mnie pomoglo podanie jednego zastrzyku ovitrelle na naturalnym cyklu. A tez juz myslalam ze bez in vitro nie ma szans. Bedzie dobrze dziewczyny. :*

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga... u mnie zastrzyk nie zadzialal... stad moje zalamanie... a ile mialas cykli obserwowanych zanim podano Ci zastrzyk? I

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jak tam, będziecie testować w tym miesiącu? U mnie chyba nie będzie sensu jestem w 20dc, mam bolące piersi, trądzik i wilczy apetyt. Więc tak jak zwykle przed @ Podejrzane wydawało mi się tylko, gdy robiłam we wtorek makijaż, to podkład zważył mi się na twarzy.. Dotknęłam twarzy i była rozpalona. Zmierzyłam temperaturę, a tam 37,2. To już jakaś obsesja, doszukuję się dziwnych symptomów. Czuje, że się nie udało.

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka wrote:
    Cześć dziewczyny, jak tam, będziecie testować w tym miesiącu? U mnie chyba nie będzie sensu jestem w 20dc, mam bolące piersi, trądzik i wilczy apetyt. Więc tak jak zwykle przed @ Podejrzane wydawało mi się tylko, gdy robiłam we wtorek makijaż, to podkład zważył mi się na twarzy.. Dotknęłam twarzy i była rozpalona. Zmierzyłam temperaturę, a tam 37,2. To już jakaś obsesja, doszukuję się dziwnych symptomów. Czuje, że się nie udało.
    Ja testuje 12.02 :) dziś 5dp mały spadek tempki i delikatne plamienie :)

  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evellee wrote:
    Ja testuje 12.02 :) dziś 5dp mały spadek tempki i delikatne plamienie :)
    Trzymam bardzo mocno kciuki! Wszystko to wygląda bardzo obiecująco. Życzę Ci, aby te 5 dni bardzo szybko zleciały i aby ukazały się upragnione kreseczki :D

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogóle nam z rana jakąś mordercza temperaturę xd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka wrote:
    Trzymam bardzo mocno kciuki! Wszystko to wygląda bardzo obiecująco. Życzę Ci, aby te 5 dni bardzo szybko zleciały i aby ukazały się upragnione kreseczki :D
    Dziękuję :)

  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clariethin wrote:
    Ja to w ogóle nam z rana jakąś mordercza temperaturę xd
    Mężczyźni przy takiej temperaturze zostaliby w łóżku walcząc o życie? :D :D

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek moje naturalne z reguły pękają, ale po pregnylu im się nie chce chyba...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85- to teraz mnie rozwalilas na łopatki!!!i to chyba najlepszy dowod na to, ze kazdy przypadek jest zupelnie inny...

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ