X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nieOna Przyjaciółka
    Postów: 116 272

    Wysłany: 13 lutego 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od wczoraj siedzę na tym forum i niesamowite jest dla mnie jakim jesteście dla siebie nawzajem wsparciem :)

    U nas 2cs, oboje z mężem mamy po 27 lat, 1.5 roku po ślubie. W pon. 12.02 zobaczyłam bladoróżowe kreski na dwóch testach, wczoraj rano to samo, natomiast pani doktor nic nie widziała na USG, więc powiedziała, że to prawdopodobnie wczesne poronienie, bo krwawiłam, ale kazała zrobić betę z krwi - byłam dziś rano na badaniach, czekam teraz jak na szpilkach na wyniki. Szczegółowo swoją sytuację opisałam w wątku z ciążą biochemiczną, więc nie będę już tutaj powtarzać. Od wczoraj zmieniło się tylko tyle, że bardzo silny ból w prawym boku promieniujący do pachwiny w ogóle zniknął - nic mnie nie boli poza piersiami, ale plamienie niestety dalej trwa. Zwariowałam już, czy to cb czy może coś z tego będzie? Ta nadzieja jest taka silna..

    Trzymam za Was wszystkie kciuki <3

    Starania od 12.2018
    02.2019 CB 💔
    4 x IUI 👎

    08.2021 - IVF - Start, długi protokół
    09.2021 ET: 7dpt ⏸ beta 64.9, 10dpt 283.7, 12dpt 602, 20dpt 6783 - jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy❤️
    05.2022 - synek 💙

    4 blastocysty ❄️❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieOna wrote:
    Hej dziewczyny, od wczoraj siedzę na tym forum i niesamowite jest dla mnie jakim jesteście dla siebie nawzajem wsparciem :)

    U nas 2cs, oboje z mężem mamy po 27 lat, 1.5 roku po ślubie. W pon. 12.02 zobaczyłam bladoróżowe kreski na dwóch testach, wczoraj rano to samo, natomiast pani doktor nic nie widziała na USG, więc powiedziała, że to prawdopodobnie wczesne poronienie, bo krwawiłam, ale kazała zrobić betę z krwi - byłam dziś rano na badaniach, czekam teraz jak na szpilkach na wyniki. Szczegółowo swoją sytuację opisałam w wątku z ciążą biochemiczną, więc nie będę już tutaj powtarzać. Od wczoraj zmieniło się tylko tyle, że bardzo silny ból w prawym boku promieniujący do pachwiny w ogóle zniknął - nic mnie nie boli poza piersiami, ale plamienie niestety dalej trwa. Zwariowałam już, czy to cb czy może coś z tego będzie? Ta nadzieja jest taka silna..

    Trzymam za Was wszystkie kciuki <3
    Trzymam kciuki aby było wszystko ok :),

    U mnie jedna kreska, temperatura w dół więc przyjdzie przeklęta małpa...

    nieOna lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 13 lutego 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evellee wrote:
    Trzymam kciuki aby było wszystko ok :),

    U mnie jedna kreska, temperatura w dół więc przyjdzie przeklęta małpa...
    A ja nie znam się w ogóle na tej temperaturze. Jak przyjdzie mój czas to będę Was się pytać jak to ma być :)

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę się wygadać, bo dostanę na głowę.:D
    Nigdy tak mi się nie spóźniał okres (cykle 28-33), dzisiaj 38dc, robiłam bete 2 dni temu (ujemna), prog też nie zachwycał (około 8ng/ml)robiony koło południa, nie na czczo... dzisiaj mam mega intensywny ból piersi..temperatura na poziomie,jeszcze pojawił się śluz przezroczysty wodnisto-rozciągliwy.
    Może ktoś mi w końcu przywołać tę wredotę?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po sluzie wychodzi na to ze masz dni plodne ;)

    Kiedys gdy mialam cykl bezowulacyjny nie dostalam miesiaczki tylko w 38 dc mialam znow plodny czas ( cykle wtedy byly co 2 msc)

  • Lenkaaa13 Znajoma
    Postów: 17 27

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie wiem czy dobrze do Was trafiłam, ale liczę na Wasza pomoc. Nie ogarniam jeszcze tej apki, więc również nie wiem czy w odpowiednim miejscu zadam pytanie. Otóż z partnerem bardzo długi czas staraliśmy się o maluszka, niestety bez powodzenia. Po długim leczeniu jestem właśnie dwa dni po punkcji, jutro czeka nas transfer. Bardzo się tego boję, a z drugiej strony już nie mogę się doczekać.!! :( czy któraś z Was przechodziła już przez in vitro?
    Pytałam dzisiaj embriologa czy leki z zaleceń mam brać w dalszym ciągu bez zmian. Odpowiedział że tak. Trochę to dla mnie dziwne że kilka godz przed transferem mam brać dalej globulke dopochwowa Lutinus. (Myślałam że musi tam być zachowana czystość- a w zasadzie ona nie rozpuści się do końca). Mialyscie tak? Proszę o odpowiedź i licze na lekkie wsparcie, bo jesteśmy tu wszystkie po to, aby w końcu się spełnić. ;) pozdrawiam Lena [email protected]

  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animajka ja też tak miałam w bezowulacyjnym. Długo się naczekałam, bo cykl miał 46 dni! Ale w końcu przyszedł okres a następne cykle już miałam normalne i równe - 29 dni.

    Dziewczyny ja już się pakuję i dzisiaj wylot! Najwyższa pora, już mam kilka dni płodnych za mną, może zdążę :-)

    Pozdrówki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 14:46

    MissKathy92, blair. lubią tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • Lila01 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ☺ mogę dołączyć ? Lila 29 lat starania od sierpnia 2017 w tym jedno poronienie w październiku 2018 (cykl po hsg). Od stycznia mamy zielone światło. Chociaż moja droga starania o dziecko jest długa wierze ze ten rok będzie szcześliwy ❤ testowanie ok 22 lutego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 14:59

    964102fe2eff215050399c37d46a6e8f.png
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 13 lutego 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Lenka i Lila.
    Rozgoście się.
    Ten wątek jest szczęśliwy :-)

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 13 lutego 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :) zdradzcie swoje imiona to dopisze Was do listy :)

    Lenka najlepiej jak zapytasz o in vitro na wątku o staraniach z pomocą medyczną :) tam dziewczyny na pewno są bardziej doswiadczone w tej kwestii niż my :) tak czy inaczej- życzę powodzenia :)

    Esti nareszcie się doczekałas :D życzę owocnych walentynek :) niech przyniosą wam maluszka :*

    Esti lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nareszcie nadszedł ten dzień :-) sama jeszcze w to nie wierzę.
    Dziękuję <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Staraczki! Jestem nowa i mam nietypową sytuację. Dziś jest mój 30dc. Owu potwierdzona 31.01 - dwie tłuste krechy ALE.. Jutro powinnam dostać miesiączkę... Nie mam kompletnie żadnych objawów,prócz tego, że od 25dc pobolewa mnie brzuch. Poszłam na betę 28dc, (nie mogłam się doczekać), a to dlatego, że test owu wyszedł pozytywny 27dc, kreska aż fioletowa. Beta wykazała 1,9.. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacja? Pani z okienka powiedziała że ciąży nie ma... Ale czy to nie powinno być mniej niż 1,2? Taka jest norma w szpitalu :(

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra jeśli norma jest poniżej 1.2 a Ty masz 1.9 to chyba coś się zadziało :) bo gdyby nic nie było to byłoby te poniżej 1.2 :) na innym wątku dziewczyna miała pierwszą betę 2.3 a teraz tuli synka :)
    Powtórz bete za 2 dni i będziesz miała pewność

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Aleksandra jeśli norma jest poniżej 1.2 a Ty masz 1.9 to chyba coś się zadziało :) bo gdyby nic nie było to byłoby te poniżej 1.2 :) na innym wątku dziewczyna miała pierwszą betę 2.3 a teraz tuli synka :)
    Powtórz bete za 2 dni i będziesz miała pewność
    Tak też myślę ale pielęgniarka zabrała mi ostatnia nadzieję.. Chcę sprawdzić ale też sie boję. Może tez tutaj szukam pocieszenia dlatego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) ja dziś miałam ciężka sesje a @ dalej nie ma za to jest śluz :/ no ja cie kręce.

  • Lila01 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Hej, Staraczki! Jestem nowa i mam nietypową sytuację. Dziś jest mój 30dc. Owu potwierdzona 31.01 - dwie tłuste krechy ALE.. Jutro powinnam dostać miesiączkę... Nie mam kompletnie żadnych objawów,prócz tego, że od 25dc pobolewa mnie brzuch. Poszłam na betę 28dc, (nie mogłam się doczekać), a to dlatego, że test owu wyszedł pozytywny 27dc, kreska aż fioletowa. Beta wykazała 1,9.. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacja? Pani z okienka powiedziała że ciąży nie ma... Ale czy to nie powinno być mniej niż 1,2? Taka jest norma w szpitalu :(
    A jak długie cykle masz ? Moze owulacja się przesuneła bo tym testom nie można wierzyć na 100 %. Tak jak napisała MissKathy92 tylko powtorzenie bety rozwieje wątpliwości

    964102fe2eff215050399c37d46a6e8f.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra nie słuchaj kobiet w labie- to podstawowa zasada wszelakich badań :) jeśli ma być dobrze to beta będzie rosnąć a Ty ją po prostu wylapalas w takim niskim momencie

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakich jednostkach?
    Ponizej 5 ml nie ma ciazy
    Wynik ponad 5 wskazuje na ciaze

  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dziękuję :* jutro kupie test na sik, co ma być to będzie. A jeśli @ nie będzie do pt to polecę na betę :) albo poczekam do pon :D ale raczej nie wytrzymam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 5mlu jest 3 tydzien ciazy

    nieOna lubi tę wiadomość

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ