X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    To super ze sam pękł :)

    Ja myśle ze mi nie pękł bo brałam luteinę w tym cyklu i nie miałam potwierdzonej owu (gin zlecił żeby brać od 17dc) i może tutaj był problem.

    O widzisz to może tutaj tkwi problem. Moja gin zawsze mówiła że luteina może zablokować owu, i ważne żeby brać ją po potwierdzonej owulacji. Ale w nowym cyklu jesteś zabezpieczona, więc na pewno będzie piękna owulacja! :)

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    O widzisz to może tutaj tkwi problem. Moja gin zawsze mówiła że luteina może zablokować owu, i ważne żeby brać ją po potwierdzonej owulacji. Ale w nowym cyklu jesteś zabezpieczona, więc na pewno będzie piękna owulacja! :)

    Tak mi się właśnie wydaje że to może być przyczyna bo do tej pory mi się to nie zdarzało. Szkoda tylko ze gin tak zlecił, a nie powiedział żeby przyjść potwierdzić owulke. Ale mam nadzieje ze przyszły cykl będzie udany, teraz czekam na @.

    I trzymam kciuki żeby u Ciebie dobre wiadomości były zakończone II kreskami ! :)

    blair. lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Tak mi się właśnie wydaje że to może być przyczyna bo do tej pory mi się to nie zdarzało. Szkoda tylko ze gin tak zlecił, a nie powiedział żeby przyjść potwierdzić owulke. Ale mam nadzieje ze przyszły cykl będzie udany, teraz czekam na @.

    I trzymam kciuki żeby u Ciebie dobre wiadomości były zakończone II kreskami ! :)

    Dziękuję! :)

    A w którym dniu cyklu zwykle miałaś owulacje? Niestety niektórzy lekarze zalecają brać od konkretnego dnia cyklu, przyjmując że cykle książkowe, a zawsze może się coś opóźnić, przyspieszyć.

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Dziękuję! :)

    A w którym dniu cyklu zwykle miałaś owulacje? Niestety niektórzy lekarze zalecają brać od konkretnego dnia cyklu, przyjmując że cykle książkowe, a zawsze może się coś opóźnić, przyspieszyć.

    Wiesz co zwykle w przedziale 17-19 dc, choć raz zdarzyło mi się mieć 21-22 dc. Bo to zawsze może się przesunąć i nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie. Szkoda ze nie potwierdził mi tego monitoringiem. Ale na drugi raz będę widzieć :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Wiesz co zwykle w przedziale 17-19 dc, choć raz zdarzyło mi się mieć 21-22 dc. Bo to zawsze może się przesunąć i nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie. Szkoda ze nie potwierdził mi tego monitoringiem. Ale na drugi raz będę widzieć :)

    No to faktycznie trochę lekarz zawalił :/ kolejny cykl już będzie udany! :)

    Nie wiem jak dla was dziewczyny, ale dla mnie dziwnie tu po zmianie wyglądu forum :P

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ja też nie mogę się przyzwyczaić. Na telefonie włączam w opcjach wersje na komputer, bo w tej telefonowej obcina mi slowa na końcu wersu.

    Ej laski wiecie co zauważyłam :) w styczniu były tu dwa pozytywy, w lutym trzy. Proszę o cztery w marcu :) :)

    blair., Ag1988, Żanetka93, Alexandra88, Esti lubią tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Jejku ja też nie mogę się przyzwyczaić. Na telefonie włączam w opcjach wersje na komputer, bo w tej telefonowej obcina mi slowa na końcu wersu.

    Ej laski wiecie co zauważyłam :) w styczniu były tu dwa pozytywy, w lutym trzy. Proszę o cztery w marcu :) :)

    Ale by było pięknie! :) to już będą listopadowe bobasy :)

    Kaga i suwaczek piękny masz <3

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair to zajmuj miejsce na marzec i montuj swój suwak :P

    blair. lubi tę wiadomość

  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś pomógłby zinterpretować?
    https://zapodaj.net/f3dfcf249505f.jpg.html
    Pisałam do tutaj koło 13. 02. - > 28 dc byłam na becie, przy cykl śr. 30dn. Beta wyszła 1,9. Niestety jestem z głębokiej wsi, do pon nie ma opcji na wizytę u gin. dziś jest 37dc,czyli okres spóźnia się 6 dzień. Test, który jest w linku wyszedł jakiś dziwny. Niby kreska ale rozmyta i żółta. Czy któraś z Was tak miała? Dziękuję z góry.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Jejku ja też nie mogę się przyzwyczaić. Na telefonie włączam w opcjach wersje na komputer, bo w tej telefonowej obcina mi slowa na końcu wersu.

    Ej laski wiecie co zauważyłam :) w styczniu były tu dwa pozytywy, w lutym trzy. Proszę o cztery w marcu :) :)
    To ja chce to ja chce :D !

    Dzisiaj czytałam długo to co napisałyście i doszłam do wniosku że zajme się sobą- swoją wagą, zdrowiem i zainteresowaniami a w miedzyczasie poprzytulam się z mężem i o :)

    Mąz powiedział mi ze nawet gdybym miala byc bez umowy to trudno- ludzie tak zyja i nie umieraja z głodu, a młodsi nie będziemy a nóz widelec zaproponują jednak tą stałą umowę zanim zajde w ciaze :)

    Jestem z siebie dumna bo od ostatniej wizyty u endo sie zdescyplinowalam i juz czesto biore te leki- mam awersje do lekow i przewaznie po 2 dniach porzucałam ich branie całkowicie :)

    Esti lubi tę wiadomość

  • Tasia888 Koleżanka
    Postów: 57 49

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo to jest szczęśliwa grupa..
    A ja Wam napisze że denerwują mnie ludzie.. mam koleżankę termin też na wrzesień. Wszystko ma najlepsze... lekarza, badania, praca, czuje się najlepiej itp. Aż mnie wnerwia tym słodzeniem..

    II kreski 10.01
    30.01 <3
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia888 wrote:
    Dziewczyny bo to jest szczęśliwa grupa..
    A ja Wam napisze że denerwują mnie ludzie.. mam koleżankę termin też na wrzesień. Wszystko ma najlepsze... lekarza, badania, praca, czuje się najlepiej itp. Aż mnie wnerwia tym słodzeniem..

    Podobnie dzisiaj się czuje.... chyba coś w powietrzu krąży :(
    Niektórzy wydają się mieć bardzo spokojne i beztroskie życie, gdzie wszystko przychodzi ot tak...

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga piękny suwaczek! ja się już nastawiam na Bobasa z 2020 r. więc na luziku i dobrze mi z tym :D

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    No to faktycznie trochę lekarz zawalił :/ kolejny cykl już będzie udany! :)

    Nie wiem jak dla was dziewczyny, ale dla mnie dziwnie tu po zmianie wyglądu forum :P

    Mam taka nadzieje ! :)

    Mi tez się ciężko przyzwyczaić do nowego wyglądu forum ale to pewnie kwestia czasu ;) chociaż tamta wersja wydawała mi się bardziej „cieplejsza” ;)

    Kaga - słuszna uwaga - tendencja wzrostowa ! Mam nadzieje ze się utrzyma ;) i cudny szwaczek u Ciebie :)

    Clariethin - bardzo dobra decyzja ! To teraz do boju ! :)

    Kaga lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Czy ktoś pomógłby zinterpretować?
    https://zapodaj.net/f3dfcf249505f.jpg.html
    Pisałam do tutaj koło 13. 02. - > 28 dc byłam na becie, przy cykl śr. 30dn. Beta wyszła 1,9. Niestety jestem z głębokiej wsi, do pon nie ma opcji na wizytę u gin. dziś jest 37dc,czyli okres spóźnia się 6 dzień. Test, który jest w linku wyszedł jakiś dziwny. Niby kreska ale rozmyta i żółta. Czy któraś z Was tak miała? Dziękuję z góry.

    A nie powtarzałas bety ?
    Ten test faktycznie dziwny wyszedł - może powtórz jeszcze raz ?

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zawsze marzyl poczatkoworoczny bobas ewentualnie majowy lub wrzesniowy;D

    A teraz?

    Bez znaczenia miesiac bez znaczenia rok byleby bylo ;)

    blair., MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co? Ja już przestałam się przejmować innymi ludźmi- niech sobie gadają co chcą, mają wszystko lepsze ode mnie itp a ja i tak mam to gdzieś :) strasznie nie lubię chwalipiet ale jeśli oni się czują lepiej mówiąc komuś że mają w życiu lepiej to niech sobie gadają :) mam w rodzinie kilka takich osób które ciągle się chwalą jak to mają dobrze, jak to super dzieci się uczą, jak to dużo kasy mają- fajnie, super, brawo dla nich i tyle :D

    blair. lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Mi sie zawsze marzyl poczatkoworoczny bobas ewentualnie majowy lub wrzesniowy;D

    A teraz?

    Bez znaczenia miesiac bez znaczenia rok byleby bylo ;)

    Najważniejsze żeby się udało i zeby bobas byl zdrowy :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    A nie powtarzałas bety ?
    Ten test faktycznie dziwny wyszedł - może powtórz jeszcze raz ?
    Jutro z rana spróbuję :) jeśli nie to coś złego pewnie :/ od 27dc pozytywny owulacyjny CIĄGLE.

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Jutro z rana spróbuję :) jeśli nie to coś złego pewnie :/ od 27dc pozytywny owulacyjny CIĄGLE.

    Na spokojnie - bądź dobrej myśli :)
    Powtórz test i daj znać jak wyszedł :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ